esma-ül hüsna

handetolga

Kayıtlı Üye
Sayın origanum ve can-dan, cevaplarınız ve alakanız için çok teşekkür ederim. Allah ikinizden de razı olsun, tüm dularınız kabul olsun :)

anktekinc

Kayıtlı Üye
3 esmayı birleştirip okumak istiyorum, ancak hem kendi ismimin hemde karşı tarafın ebced hesabı değerini bilmiyorum. bu üç esmanın adedlerini toplayıp, üçle çarptıktan sonra ,çıkan rakam ne ise okumakta aynı yararı sağlarmı acaba? mesela başında niyeti söylemek sonra okumak gibi. aşk konusunda örnek bir uygulama sunulabilinirmi acaba?

Salick

Kayıtlı Üye
Cok faydali bir paylasim olmus... Yureginize saglik....

hakanxm

Kayıtlı Üye
selamün aleyküm. arkadaşlar ben hiç bir kişi yada gruba üye değilim. Yaratandan istediğim ise onun rızası ve ilmi. başka hiç bir istek ve beklentim yok. Bu durumda ismime uygun olan ve bana gerçekten yarar sağlayacak isimleri nasıl seçebilirim.. Uyarıda bulunmuşsunuz mesela yarardan çok zarar vermesi yada olduğun yerde sayıp kalmak gibi.. Bu durumda öneriniz nedir acaba?

Babafaca

Kayıtlı Üye
Ebcetsel sayi 90-8100 kardes 90 ne oluyor 8100 ne oluyor

rebaka

Kayıtlı Üye
Ya şekür esması hangi esmalarla birleşir.

siyah 7

Kayıtlı Üye
Kimden icazet alacağız, bulduğumuz kisinin icazet verebilecek düzeyde oldugunu nereden bileceğiz. Kendi kendimize neden yapamıyoruz? Sonuçta Allah in isimleri cinni seytanlar bu konunun icine nasıl karışabilir. Bu nasil mümkün olabilir?