Ayet el Kürsi kullanarak hüddam

azrael

Kayıtlı Üye
Allahu lâ ilâhe illâ hu, elhayyul kayyum, lâ te’huzûhu sinetün velâ nevm, lehu mâ fiys semâvâti ve mâ fiylard, men zelleziy yeşfeu indehu illâ biiznih, yâ’lemu ma beyne eydiyhim ve ma halfehüm, velâ yuhıytune bişey’in min ilmihî illâ bimâ şa’, vesiâ kürsiyyühüs semâvâti vel arda, velâ yeuduhu hıfzuhuma, ve huvel âliyyül azıym.

Anlamı:

ALLAH ki, Tanrı yoktur ancak O vardır, diridir ve kendi kendine kâimdir; ne uyuklaması ne de uyuması sözkonusudur; yerde ve göklerde ne varsa O’nun içindir; O’nun katında kim şefaat edebilir ki izni olmaksızın; bilir önlerinde ve arkalarında olanların hepsini; izni olmadan ilminden bir şeyi kapsamak mümkün değildir; kürsüsü semâları ve yeri içine almıştır; koruması dışında bir şey kalamaz; yüce ve azamet sahibidir.

Âyet`el Kürsi birlikte okunacak

]``Allâhümme sehhır lî abdekesseyyide kendiyâs `` de.
Bundan sonra (66) defa da: Yâ Kerîm Yâ Halîm Ya Aliyyü yâ Azıym Bi Rahmetike estağıysü eğisnî yâ Müğıysü Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minez zâlimîn

Hüddam, cinlerin şeytanın ilmiyle insanların üzerine saldırtılmasıdır. Nasıl insanların dalâlette olanları ve hidayette olanları varsa; gayb âleminde yaşayan cinlerin de dalâlette olanları ve hidayette olanları vardır. Hidayette olan cinlerin de başlarının üzerinde o devrin imamının ruhu var. Devrin imamları her devirde bir kişidir. İmam-ı Safi Hazretleri, İmam-ı Rabbanî, Hazreti Mevlâna Celâlettinî Rûmî, Hazreti Yunus Emre gibi velîler dün vardı, bugün de var. Hangi cin murşidine tâbî olursa, devrin imamının ruhu onun başının üzerine gelir ve onu muhafaza altına alınır. Ama öyle cinler vardır ki; şeytana tâbî oluyorlar. İblis cin taifesindendir. Ve cinleri kendi emrine alarak, böyle kullanılıyor.

Alıntı...

kermit

Kayıtlı Üye
Maalesef ki hüddam hizmetçi manasındadır ve davet şekli ve türüne göre değişik görevler icra ederler, cin taifesinden oldukları rivayet edilir ama bir hüddam illaki bir kişiye saldırtılır gibi bir terim çok hatalı ve hüddam ilmini küçümseme ve hakaret olur.

AŞIK

Kayıtlı Üye
azrael sen denedinmi bu yolu. huddam elde ettinmi. yoksa bir yerden duyuptamı paylaştın. bunu okuyunca huddam geldi diyelim sonra nasıl geri gidecek. eğer tecrübe etmediğin birşeyse tam ayrıntılarını bilmiyorsan burda paylaşma. sonra insanların başına iş açarsın. vebalide senin olur

AkeLdan

Kayıtlı Üye
bundan daha karışık birşeydi diye hatırlıyorum ..saygılar...

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
azrael sen denedinmi bu yolu. huddam elde ettinmi. yoksa bir yerden duyuptamı paylaştın. bunu okuyunca huddam geldi diyelim sonra nasıl geri gidecek. eğer tecrübe etmediğin birşeyse tam ayrıntılarını bilmiyorsan burda paylaşma. sonra insanların başına iş açarsın. vebalide senin olur

Forumda deneme sonuçları paylaşılmaz. Arkadaşımız istediği konuyu paylaşır ve deneme sorumluluğu bize aittir. Sen ister denersin ister denemezsin. Asla konu sahibi sorumlu tutulamaz. Üstelik bu bir alıntı yazısı. Konu sahibine teşekkür ediyorum fakat kaynaktan tam olarak almadınız mı bilmiyorum ama yazı eksik.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Dua Yanlıştır İlk Oruç İle Başlıyor Ayrıca

Ayetel Kürsü Ve Duası Dısında Birşey Okunmuyor

AJA

Elit Üye
Bu tür uygulamalar herzaman eksik verilir..Zira yaşanacakları tahmin bile edemiyorum.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
Evet bana ayetül kürsünün hüdamini saldirtilar 3 yada 4 kere önce anlamadim beyazoldugu için ii zanettim sonra bedenimde hava yastigi gibi şişip ayakkabi topuklarimi çökertene kadar üzrime bastirinca anladim musallat edilmiş işin pis yani diyer hüdamlarida ona karşi saldirip korumuyor

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Bu tür uygulamalar herzaman eksik verilir..Zira yaşanacakları tahmin bile edemiyorum.

Uygulamanın Tamamı Denenmiş Şekilde Var Fakat Paylaşımı Burada veya Başka Biryerde Kesinlikle Yapılmaz Zira

Bişi Olmaz Diyenleri Görüyoruz Akıl Hastanesinde Bir Ara Ziyarete Gidip Bakın Bakalım Dayanabilecekmisinz Deli Diyorlar Ama Onların Ne Yaşadığını Allahdan Başka Kimse Bilmez

seyyidmuhammed

Banlı Kullanıcı
ayetel kürsinin evet daveti şekli değişiktir ve tavsiyem cancağızlarım bir davet hüddam edinme işine girecekseniz bu ayetel kürsi olmasın kaldıramazsınız inanılmaz korkunç görüntüler ve daha neler neler görmeye başlarsınız dayanamazsınız

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
şimdi tam anlamadım amaçları yardımcı olmak mı yoksa başkasına saldırtmak mı ve istersek geri gönderebiliyor muyuz yardımcı oluyorlarsa neden bir annenin kafasını gözler önünde halüsinasyon olarak keserler