Su Falı

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Su Falı
Su Falı geleceyini Ruhani varlıklar aracılığla görebilme sanatıdır.
Su falını diğer fal türlerinden farklı kılan özellikler başında hiç bir yardımcı araçlara başvurmadan sadece Melek'lere kanal olarak onların illetikleri yada size farklı şekilde yansıttıkları bazı görünt, ve şifreli işaretleri baktıran en anlaşılır halde iletmektir. Çok iyi bir tarot yorumcusu, Çok iyi bir kahve falı ustası olabilirsiniz ama su falını yorumlamak için bu beceriler yeterli deyildir.
Su falı bakan Medyum Yukarı alemdeki Melek'lerle, bu alemde bulunan bizlere yardım eden Güç hayvanlarıyla ve aşağı alemdeki Cinler tayfasıyla iyi dostlukları olması gerek. Biraz açmak gerekirse: Melekler bakan Medyum'mu tanımalı ve ona yardımcı olmaya hazır olmalılar.
Ara alemde yani bizimde içinde bulunduğumuz Dünya'daki Güç hayvanlarımızı aktiv hale getirmiş olmamız gerekiyor. Onlar geçmiş ve gelecek içinde zaman ve mekan duvarına toslamadan seyhat etme becerisine sahip olan varlıklar. onların yardımı olmadan su falına bakamazsınız.
Bazı bilgileri sadece ve sadece aşağı alemde bulunan Erlikciler, Cinler ve benzeri varlıklardan alabiliriz.
örnek vermek gerekirse:
Erlikçiler insanların içindeki fırsatcılığı, kıskançlığı, çekememezliyi, gizli düşüncelerini ve sakladıkları kişilikleri hakkında en iyi bilgiye sahip olanlardır.
Nasıl Bakılır
Su falının bakma uzulüne göre bir kaç çeşidi vardır.Fakat en çok kullanılan su falı bakım yöntemi şudur.
1-İçene su konulacak bir nesne gereklidir(Tas,bardak v.b)
2-Bu nesnenin içine bakıcı tarafından su konulur.
3-Bakıcı cok karanlık olmamak kaydıyla loş bir ortamda oturur.Bu ortamın loş olmasının nedeni bakıcının transa geçişini kolaylaştırmaktır.
4-Daha sonra bakıcı suya konsantre olarak gozlerini kırpmadan bakmaya başlar.Bir süre sonra balışlar bulanıklaşmaya başlar ve ardından suyun içinde bazı olaylar yada şekilller görülür.
Alıntıdır.

Osiris

Kayıtlı Üye
Çok ilginç,ben bu yolla sadece cinlerle iletişim kuruluyor diye biliyordum,demek meleklerdende haber alınabiliyor.

oksana

Kayıtlı Üye
su falı bakılırken önce kendini korumaya almak lazım çembere yani.Bağlantı kurduğun iyi niyetli olabilir ama bazen kötü niyetli olarak gelen ve musallat olanlarda oluyor.Yakınımda yaşadım bu olayı.Kurtulmak çooook zor sonra.

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Bende zamanında su falı bakmıştım fakat cok yorucu bir iş bence.Çok iyi konsantre olmanız gerekiyor ve birazda güçlü hafızaya sahip olmanız gereiyor.Çünkü gördüğünüz vizyonlar hızlı bir şekilde akıp gidiyor ve sizin bu görüntüleri hem yorumlayıp hemde daha sonraki görüntüleri de takip etmeniz gerekli.
Osiris tabi meleklerden de faydalanılabilir.Hadim adını verdiğimiz varlıkların bir kısmınında melek olduğu söylenir bu nedenle meleklerle irtibat havvas ilminde de onemli yer tutmaktadır.Eğer havvas ilminde yer alıyorsa bence bu fal çeşidinde de meleklerden istifade etmek mümkündür.

sontur

Kayıtlı Üye
benim oturdugum mahallede geçenlerde rahmetli olan bir teyzede bakıyordu ve o perisi olduğunu söylüyordu bi baktıramadan vefat etti ona yanıyorum...Allah rahmet eylesin

yaren81

Kayıtlı Üye
Şaşırdım ben su falına baktırdığımda hep gündüz baktılar..Hatta hem sigara içip hemde yorum yaptı bir tanesi

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Şaşırdım ben su falına baktırdığımda hep gündüz baktılar..Hatta hem sigara içip hemde yorum yaptı bir tanesi
yaren81 su falı özellikle çok konsantrasyon gerektiren bir bakım türüdür.Bu nedenle gündüz bakılsa bile ortamın loş olması gerekir.Loş bir ortamsa tamam değilse bakım yapan kişinin samimiyetinden şüphe duymak gerekir.Bir de sigara içen bakıcıysa ayrı bir olay zaten.Onun samimi olmadığı düşüncesindeyim.

umut-yasam

Banlı Kullanıcı
Merak eden varsa bilsin ki siz yanlış biliyorsunuz, su falına bakmanız için duasını bilmeniz lazımdır.
Ayrıca suyun perileri size söyler, medyum görmez.

selene7777

Banlı Kullanıcı
merak eden varsa bilsin ki siz yanlıs biliyonuz su falına bakmanız icin duasını bilmeniz lazımdır
ayrıca suyun perileri size söyler medyum görmez
baktırmak
isteyen varsa ben burdayım istanbuldaki arklara yardıma hazırım
çok memlun olurum daha önce hiç su falı baktırmadım ama babaannem küçük bir çocukken baktığını söyler hep sanırım tasın içine mavi gözlü adet görmemiş bir kızın bakması gerekiyormuş ve hala gördüğünü htırlıyor ona kadının birinin kocasını aldatıp aldatmadığıyla ilgiki e gördüğü sorulmuş sanırım çünkü 'AAAA Osman amcanın yanındakii kim 'demiş .
su falına baktırmak için annemle silivriye gittik kadın çok meşhurdu _marmariste almanyada yaşayan bir gurbetçimizden duyacak kadar meşhur_ama biz gittiğimizde evde yoktu:banghead:

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ben bu arkadaşı biyerlerden çıkarıcam ama umut-yaşam şu medyum yaşam olmasın sakın?

RaneZ

Kayıtlı Üye
umut yaşam benimle irtibata geç acil...

gizliyim

Kayıtlı Üye
Anlatildigi gibimidir?..yani öylece suya bakilacak ve sadece konsantre olunacak.
Pek inandirici gelmedi sonucta hicbir varligi olmayan insan Suya bakar bakar bakar..
Deniyen varmi arkadaslar bunu?

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Anlatildigi gibimidir?..yani öylece suya bakilacak ve sadece konsantre olunacak.
Pek inandirici gelmedi sonucta hicbir varligi olmayan insan Suya bakar bakar bakar..
Deniyen varmi arkadaslar bunu?

Evet bu uygulama bu kadar basit değil. Uygulamanın tekniği böyle ama bu uygulamanın tamamı değil yapılması gereken başka şeylerde var. Bildiğim kadarıyla. :)

gizliyim

Kayıtlı Üye
Mesela ne gibi seyler?
:D hangi konuya elimi atsam ya tam degil, yada cok tehlikeli.. bari falciliga bakiyim dedim oda tam degil..

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Mesela ne gibi seyler?
:D hangi konuya elimi atsam ya tam degil, yada cok tehlikeli.. bari falciliga bakiyim dedim oda tam degil..

Okumaları var birde kabın içine bir şekil çizilip bir kaç gün bekletiliyor. Varlığa davet falanda gerekiyor galiba

gizliyim

Kayıtlı Üye
Tesekkürler anladim.. bende sevindim basitmis diye
Okumali, varlikla ilgiliyse ben hic bulasmiyayim :D bide cinlerle felan ugrasirsam mazallah

horultu

Kayıtlı Üye
benim merak ettiğim şeyler çok geniş çaplı damacana falı baksam olur mu :D