Name-i Peygamberi - Cin Mektubu

aphosiss

Banlı Kullanıcı
black58,
İlginize teşekkürler... 4. sorum hakkında da bir yorum alabilir miyim lütfen?

kipooo

Banlı Kullanıcı
Vesvesede cinlerin bir işi zaten.ama değil gerçek çünkü bende yaşadım neredeyse aynılarını korkmayın sadece bu evrende korkmamız gereken biri varsa oda yüce yaratıcıdır ki zaten oda ondan korkmamızı istemiyor bence:) Gönlünüz rahat olsun özümüzde ruhuz ruhunuzun güçlerini kullanın size verilen yani ruhunuza verilen güçleri araştırın en basiti allahımızın 99 ismi bizdede mevcut olan özellikler araştırın,okuyun,uygulayın gücünüzün farkına varın sevgi ve ışıkla allaha emanet olun :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
O mektubun olduğu yere yaklaşamazlar diye biliyorum ufak bir hata olabilir. Veya kendinizi rahatsız olacağınıza odakladınız ve bilinçaltınız sizi yönetiyor olabilir. Ayrıca izin almanız onlara söylemeniz falanda gerekmez :) O mektubunda onların eline geçip kaybolma gibi bir ihtimalide yoktur çünkü dokunamazlar , yetkileri yoktur. Dua edin ayetel kürsüyü , Nas ve Felak Surelerini 11'er kere okuyun bulunduğunuz yerede üfleyin rahatça uyuyacaksınız. Yaşadım biliyorum. Vesvese yapıyorsunuz büyük ihtimal kendi içinizde. İyi forumlar

kipooo

Banlı Kullanıcı
O mektubun olduğu yere yaklaşamazlar diye biliyorum ufak bir hata olabilir. Veya kendinizi rahatsız olacağınıza odakladınız ve bilinçaltınız sizi yönetiyor olabilir. Ayrıca izin almanız onlara söylemeniz falanda gerekmez :) O mektubunda onların eline geçip kaybolma gibi bir ihtimalide yoktur çünkü dokunamazlar , yetkileri yoktur. Dua edin ayetel kürsüyü , Nas ve Felak Surelerini 11'er kere okuyun bulunduğunuz yerede üfleyin rahatça uyuyacaksınız. Yaşadım biliyorum. Vesvese yapıyorsunuz büyük ihtimal kendi içinizde. İyi forumlar

sayın sinçeyank kimse izinden bahsetmiyor,yada ellerine geçirdiğinden,siz tam olarak kendi kavrayışınız doğrultusunda yazıyorsunuz benim yazdıklarıma hitaben bu ayanen belli.Eleştirmeden önce dikkatlice okumalısınız ve anlamalısınız .

Ve kesinlikle bir tartışma başlatmak istemiyorum yanlış anlamayın lütfen sürçü lisan oladuysa affola

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
kesinlikle etkilidir şahsen deneyip gördüm.o mektubu indirmeden önce onlardan söz almalısın birdaha bizi rahatsız etmeyin diye.peki nerden bileceksin yine rahatsız olacaksınız kalk ve o mektubu kaldıracağını sesli bir şekilde söyle ama beni benim soyumu asla rahatsız etmeyeceksiniz diye söz al sonra besmele ile kaldır katla bir defterin yada kitabın içine koy lakin kaybetme 2. gün anlayacaksın ve emin ol kesinlikle sizi rahat bırakacaklar şu an onlara işkence ediyorsun ürkütücü ama gerçek şahsen denedim sonuç aldım en son kaldırıp arabama koydum ne gariptir arabadan kayboldu asla bir daha rahatsız edilmedim. kaynak gizli ilimler hazinesi.

Bu yazılanlara göre sizin daha dikkatli yorum yapmanız gerekiyor. Benim değil.

kipooo

Banlı Kullanıcı
Bu yazılanlara göre sizin daha dikkatli yorum yapmanız gerekiyor. Benim değil.

Pardon ama yazıkdıklarımda ne var sizce varsa hatam lütfen .

Ben yaşadıklarımı ve bilgimi paylaştım dediğim gibi varsa hatam düzeltin lütfen

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
kesinlikle etkilidir şahsen deneyip gördüm.o mektubu indirmeden önce onlardan söz almalısın birdaha bizi rahatsız etmeyin diye.peki nerden bileceksin yine rahatsız olacaksınız kalk ve o mektubu kaldıracağını sesli bir şekilde söyle ama beni benim soyumu asla rahatsız etmeyeceksiniz diye söz al sonra besmele ile kaldır katla bir defterin yada kitabın içine koy lakin kaybetme 2. gün anlayacaksın ve emin ol kesinlikle sizi rahat bırakacaklar şu an onlara işkence ediyorsun ürkütücü ama gerçek şahsen denedim sonuç aldım en son kaldırıp arabama koydum ne gariptir arabadan kayboldu asla bir daha rahatsız edilmedim. kaynak gizli ilimler hazinesi.

O mektubu indirmeden önce onlardan söz almalısın - böyle bir şeye gerek yoktur onlardan söz almakta ne demek oluyor? Rahatsızlığı veren onlar ve bu mektup biz müslümanların evlerinde durması için korunma için gönderildi yani söz almak gerekmiyor anladınız mı? -Demişsinizki kal ve o mektubu kaldıracağını sesli bir şekilde söyle - Hayır kalkmamalı o bir koruyucu kalkan görevi görür hatasızssa ve konuyu açan arkadaşımız belliki bu dertten kurtulmaya çalışıyor kaldırmamalı ki bende yaşadım bendede mevcut o mektup. Ve yine demişsinizki şuan onlara işkence ediyorsun. Hayır katılmıyorum o mektubun olduğu yere yaklaşamazlar yani eve giremezler. Ben sizin hangi olaydan esinlerenerek bunu yazdığınızı biliyorum. Bu mektubun hikayeside var gerçeklere dayanan ama şunuda unutmayın bizler onlarla yaşamak zorunda değiliz. O zamanlardaki etkisiyle bu zamandaki etkisi bir değil. O zaman onları yakıyordu. Şuansa koruma çemberi oluşturuyor. Bana anlatılan benim bildiğim bu söz almaya ve kaldırmaya gerek yok. Bunalrı böyle söylemek yanlış olur. Ve arabanıza koydunuz kayboldu -Olamaz dokunamazlar ona dokundularsada besmelesiz koymuşsunuzdur sanmıyorum o kadarını.. Yeterince açıkladığımı düşünüyorum
İyi Forumlar

kipooo

Banlı Kullanıcı
Siz halen anlamıyorsunuz arabadan kaybolması cinlerle ilgili diye bir şey söylemedim.Bence siz sırf eleştiri olsun diye yazıyorsunuz.Söz almaya gelince sadece sözlerini tutmaları için bir nevi yemin gibi.Kalkma olayıda bir daha rahatsız ederlerse zaten kalkacak sesli söyleme olayıda yazgı melekleri her şeyi yazdıkalrı için özelliklede ağzımızdan çıkan sözleri kayıt ve delil olması içindir.Ben böyle yaptım faydasını gördüm .Artı esinlenme değil yaşadığım gerçekti.Zaman etkilerinden bahsediyorsunuz o zaman bu zaman diye zaman her zaman aynıdır etki yine aynı etkidir.Kaldırmaya gerek vardır yoktur ayrı ama kaldırılması gerekiyor çünki şu an yanıyorlar sizede iyi forumlar bende yeterince açıkladığımı düşünüyorum

Cem

Kayıtlı Üye
Mektupu hemen o adadan kaldır düşman edineceksin yaklaşık 8 nesil surecek savaş başlatırsın senin kanından gelen 8 nesille uğraşırlar ortada bir sorun varmıydı mektubu astın çok büyük azap çekerler yananlar olur o aleme rahatsızlık verme evin odalarına çörek otu ve günlük buhur et sana vereceğim sitedede daha önce paylaştığım bu uygulamayı bir kere oku yeterli o gün boyunca yaklaşamazlar

geçmiş olsun

Bismillahirrahmanirrahim

Elif lam mim
Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn
Ellezıne yü'minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
Vellezine yü'minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum* la te'huzühu sinetüv vela nevm* lehu ma fis semavati ve ma fil ard* men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih* ya'lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm* ve la yühıytune bi şey'im min ılmihı illa bi ma şa'* vesia kürsiyyühüs semavati vel ard* ve la yeudühu hıfzuhüma* ve hüvel alıyyül azıym

La ikrahe fid dıni kad tebeyyener ruşdü minel ğayy* fe mey yekfür bit tağuti ve yü'mim billahi fe kadistemseke bil urvetil vüska lenfisame leha* vallahü semıun alım

Allahü veliyyüllezıne amenu yuhricühüm minez zulümati ilen nur* vellezıne keferu evliyaühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat* ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun

Lillahi ma fis semavati ve ma fil ard* ve in tübdu ma fı enfüsiküm ev tuhfuhü yühasibküm bihillah* fe yağfiru limey yeşaü ve yüazzibü mey yeşa'* vallahü ala külli şey'in kadır

Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi mir rabbihı vel mü'minun* küllün amene billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülih* la nüferriku beyne ehadim mir rusülih* ve kalu semı'na ve eta'na ğufraneke rabbena ve ileykel masıyr

La yükellifüllahü nefsen illa vüs'aha* leha ma kesebet ve aleyha mektesebet* rabbena la tüahızna in nesına ev ahta'na* rabbena ve la tahmil aleyna ısran kema hameltehu alellezıne min kablina* rabbena ve la tühammilna ma la takate lena bih* va'fü anna* vağfir lena* verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirın

Günde 1 kere sabah ve yatsıdan sonra bu ayeti okunacak ( Amentü billâhil azıymi ve kefertü bil cibti vettâ ğûti vestem sektü bil urvetil vüskâ len fisâme lehâ vellâhü semiy`un aliym. )

KAYNAK :HAZİNETÜR ESRAR

kipooo

Banlı Kullanıcı
cem kardeşime sonuna kadar katılıyorum doğru olan budur

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Mektupu hemen o adadan kaldır düşman edineceksin yaklaşık 8 nesil surecek savaş başlatırsın senin kanından gelen 8 nesille uğraşırlar ortada bir sorun varmıydı mektubu astın çok büyük azap çekerler yananlar olur o aleme rahatsızlık verme evin odalarına çörek otu ve günlük buhur et sana vereceğim sitedede daha önce paylaştığım bu uygulamayı bir kere oku yeterli o gün boyunca yaklaşamazlar

geçmiş olsun

Şu an iş yerindeyim uzun uzun yazamayabilirim, affola... Maksadım varlıklara eziyet etmek değil, ancak onlar hamile olan eşime rahatsızlık veriyorlar. Ben işe gittikten sonra (özellikle sabah 08-10 arası) çeşitli tasallut olayları oluyor. Bununla ilgili eve yakında bir bilirkişi de getireceğim. Ancak o zaman kadar eşim için endişe ediyorum. Mektubun hikayesini netten okudum ve sadece korunma amaçlı astım.
Sevgili Cem kardeşim, bu 8 nesil olayı beni ürküttü, maksadım elbette ki böyle bir savaş başlatmak değil. Bu açıdan da black58 arkadaşı destekliyorum. Bence onlar rahatsızlık veriyor. Ama siz 'var bir bildiğim' derseniz..? Sizi de dinlerim. Tek dileğim eşimin mağduriyetinin giderilmesi. mektupla onları yakmak bana keyif vermiyor asla :( Kaynak nedir mesela bu 8 nesil olayı için?

Ayrıca demin bir şey buldum nette, kafam iyice karıştı :(

İntertte dolaşan bu rivayeti, el-Mevduat (Uydurma rivayetler) adlı eserine alan ünlü hadis alimi İbn el-Cevzî, “Bunun uydurma olduğunda hiç şüphe yoktur” diyerek değerlendirmiştir.(bk. a.g.e, 3/169). Beyhakî “Delailu’n-nübüvve” adlı eserinde(8/188) “Bu rivayetin uydurma olduğunu ve hadis olarak kullanılmasının caiz olmadığını” belirtmiştir. Bu rivayetin uydurma olduğunu yazan şu kaynaklara da bakılabilirİntertte dolaşan bu rivayeti, el-Mevduat (Uydurma rivayetler) adlı eserine alan ünlü hadis alimi İbn el-Cevzî, “Bunun uydurma olduğunda hiç şüphe yoktur” diyerek değerlendirmiştir.(bk. a.g.e, 3/169). Beyhakî “Delailu’n-nübüvve” adlı eserinde(8/188) “Bu rivayetin uydurma olduğunu ve hadis olarak kullanılmasının caiz olmadığını” belirtmiştir. Bu rivayetin uydurma olduğunu yazan şu kaynaklara da bakılabilir: “ Suyutî, el-leâliu’l-masnua, 2/292; Muhammed Tahir b. Ali el-Hindî, Tezkiretu’l-Mevduat, 1/212): “ Suyutî, el-leâliu’l-masnua, 2/292; Muhammed Tahir b. Ali el-Hindî, Tezkiretu’l-Mevduat, 1/212).
Kaynak: WEB

Cem

Kayıtlı Üye
Aziz kardeşim ben çok uzun zamandır içlerindeyim sana verdiğim ayeti günde bir kere okuman yeterli kesinlikle zarar verecek hiç bir enerji varlığı yaklaşamaz

Allahın Rahmeti ve Bereketi üzerine olsun

Şu an iş yerindeyim uzun uzun yazamayabilirim, affola... Maksadım varlıklara eziyet etmek değil, ancak onlar hamile olan eşime rahatsızlık veriyorlar. Ben işe gittikten sonra (özellikle sabah 08-10 arası) çeşitli tasallut olayları oluyor. Bununla ilgili eve yakında bir bilirkişi de getireceğim. Ancak o zaman kadar eşim için endişe ediyorum. Mektubun hikayesini netten okudum ve sadece korunma amaçlı astım.
Sevgili Cem kardeşim, bu 8 nesil olayı beni ürküttü, maksadım elbette ki böyle bir savaş başlatmak değil. Bu açıdan da black58 arkadaşı destekliyorum. Bence onlar rahatsızlık veriyor. Ama siz 'var bir bildiğim' derseniz..? Sizi de dinlerim. Tek dileğim eşimin mağduriyetinin giderilmesi. mektupla onları yakmak bana keyif vermiyor asla :( Kaynak nedir mesela bu 8 nesil olayı için?

Şöyle düşün sen cin tarifesindensin onlar heryerde farkında olarak veya farkında olmayarak geldi bir ademoğlu bazı ayetler okudu senin eşini veya çocuğunu yaktı yok etti ve senin ömründe en az 600 veya 1500 sene civarı o cin yaşadığı sürce yakan ile uğraşır bu iş kanını taşıyan diger aile fertlerine sıçrar devam eder taki cin ölene kadar öldümü bizim gibi ölmek değil uzayda sebet şekilde dolaşırlarmış

Ayrıca demin bir şey buldum nette, kafam iyice karıştı :(

Kaynak: WEB

hasan06

Kayıtlı Üye
ben ayetül kürsünün cok etkilini oldugunu duymustum arkadaslar yukarıdaki olayın yani Ebu Dücane nin yaşadığı olay ve yastıgının altındaki ayet ayetül kürsi oldugunu duymustum ben.

Cem

Kayıtlı Üye
Benim paylaştığım bakara suresinden ayetler içinde ayetel kürside var kardeşim benim verdiğim işin çözümü boşuna uğraşmayın okuyun eve akli gözünüzde aile fertlerini düşünün onlara doğru nefes edin sorun kalmayacak

banada dua etmeyi unutmayın

Bismillahirrahmanirrahim

Elif lam mim
Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn
Ellezıne yü'minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
Vellezine yü'minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum* la te'huzühu sinetüv vela nevm* lehu ma fis semavati ve ma fil ard* men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih* ya'lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm* ve la yühıytune bi şey'im min ılmihı illa bi ma şa'* vesia kürsiyyühüs semavati vel ard* ve la yeudühu hıfzuhüma* ve hüvel alıyyül azıym

La ikrahe fid dıni kad tebeyyener ruşdü minel ğayy* fe mey yekfür bit tağuti ve yü'mim billahi fe kadistemseke bil urvetil vüska lenfisame leha* vallahü semıun alım

Allahü veliyyüllezıne amenu yuhricühüm minez zulümati ilen nur* vellezıne keferu evliyaühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat* ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun

Lillahi ma fis semavati ve ma fil ard* ve in tübdu ma fı enfüsiküm ev tuhfuhü yühasibküm bihillah* fe yağfiru limey yeşaü ve yüazzibü mey yeşa'* vallahü ala külli şey'in kadır

Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi mir rabbihı vel mü'minun* küllün amene billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülih* la nüferriku beyne ehadim mir rusülih* ve kalu semı'na ve eta'na ğufraneke rabbena ve ileykel masıyr

La yükellifüllahü nefsen illa vüs'aha* leha ma kesebet ve aleyha mektesebet* rabbena la tüahızna in nesına ev ahta'na* rabbena ve la tahmil aleyna ısran kema hameltehu alellezıne min kablina* rabbena ve la tühammilna ma la takate lena bih* va'fü anna* vağfir lena* verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirın

Günde 1 kere sabah ve yatsıdan sonra bu ayeti okunacak ( Amentü billâhil azıymi ve kefertü bil cibti vettâ ğûti vestem sektü bil urvetil vüskâ len fisâme lehâ vellâhü semiy`un aliym. )

KAYNAK :HAZİNETÜR ESRAR

arduc

Kayıtlı Üye
Ben bunu denedim ilk zamanlar işe yarasada zamanla etkisini kaybediyor hatta bazen hiç işe yaramıyor, Ben Usui Reiki uyumlanana kadar kötü, korkunç rüyalardan kurtulamadım

mavibere

Kayıtlı Üye
Bi arkadasimin akrabasina kız cin uyutmuyormus .senden nefret ediyorum felan diyormuş cin mektubunu onun yastiginin altina koydumu kız kurtulur mu acil cevap

Lizge__

Kayıtlı Üye
Merhabalar benim bir sorum olacak kulyas cin kabilesinden kurtulabilmek için bildiğiniz orn: dehrusiye azimeti gibi farkli bir dua varmi?