Bu paranormal bir yetenek midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demon

Kayıtlı Üye
Daha kimseye sormadım, belki herkeste oluyodur.

Ellerimi birbirine doğru [mesafe ne olursa olsun] tuttuğumda, sanki arada bir bağ oluşuyor [avuç içinde ] hafif geri çektiğimde, bir lastiği çekermiş gibi oluyor, hafif yaklaştırmaya başladığımda ise bir plastik topu hafifçe eziyor gibi oluyor. Bunun manası nedir?

Admin notu: Konuları açarken açıklayacı bilgi yazalım lütfen...Bu forumda soru,bakın, bu ne başlıklı konuları kabul etmiyoruz...

PUNKY

Kayıtlı Üye
Senin auran o, aynı şekilde ellerini hızlı hızlı birbirine sürtüp aynı şeyi denediğinde güçlenmiş olduğunu göreceksin...Herkesde olur auran ne kadar güçlü ise çekim o kadar fazla olur...

demon

Kayıtlı Üye
Peki sağol açıkladığın için.
Peki bu iyimidir ?
Veya şöyle diyeyim; ne faydası var?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ok sağol açıkladığın için
peki bu iyimidir ?
veya şöyle diyeyim; ne faydası var
Alternatif tıpta aura üstünden yapılan tedavilerde aurayı görmek ve hissetmek bu işin esasındandır.Öyle ki ilk seviyelerde öğrenilen,kişilerin ellerinden kendi elinizi kullanmak sureti ile ölçüm yapabilme tekniğidir.Bu sizin bahsettiğiniz konu ise Punky'nin belirttiği üzere auranızı hissetmenizdir.Bir sonraki adım başkalarının auralarını tespit ve bu tespit sonucu ölçülen birimin yorumlanması bilgisidir.Akabinde duygular,psikolojik ve fiziksel patolojilerin ayrımı ve tedavisi olarak artarak ilerler.Bazı kimselerde bu doğuştan,hazırda yoğunlaşmış bir yetenek olarak ortaya çıkar ve doğaçlama,deneme yanılma yoluyla da bahsettiğimiz seviyelere kendiliğinden gelir.Söz konusu sizin gibi başlangıç seviyeleri ise,özellikle Rusya,Ukrayna,Macaristan,Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde bu işi akademik olarak eğitim alıp ilerletmek ve bu konuda uzmanlaşmak mümkündür.

demon

Kayıtlı Üye
sağolun.
peki bu seviyeleri arttırmak için, evde kendimizin yapabileceği şeyler var mı ?

mesela dil eğitimi için; çok güzel sınıf ortamında hazırlanmış cdler var. İnternette bunun gibi, bu konuda yardım alabileceğimiz şeyler var mı?

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Varsa bile sitemizde link verilmesi yasaktır.İlgilendiğiniz konu için angeldream ile bağlantıya geçmelisiniz.Sağlıklı bir bilgi verecektir.

mecra

Kayıtlı Üye
bu bana küçükken çok olurdu hatta dalga geçerdim oynardım kendi kendime:D

uNstAbLe

Kayıtlı Üye
Bende de aynısı oluyor. Bir de gözümü kapadığım her gün ve ya ara sıra çok belli bir şekilde, rengiyle falan maddeler görüyorum. Gördüklerim bir şey anlatıyor olabilir mi?

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
Tabi ki anlatır. Derinin hemen üstünde görünen, şeffaf olan aura, eterik aura diye geçer. Diğer renkli olan, bedenin daha üstünde ve daha geniş alan kaplayan auradaki renkler, senin duygusal durumuna, sağlıgına ilişkin bir çok veri verir ve bunu görebilmek önemlidir. Ben hala görmeyi beceremiyorum. :D

ufulij

Kayıtlı Üye
Bende önceki günlerde bir sınavımı tahmin ettim 68 diye.Dogru çıktı.Tesadüf dedim.Bugün de bir sınav daha tahmin ettim 64 diye.Oda çıktı artık yani.Bu paranormal midir?Nasıl bir yetenek.Bir an zihnimi boşaltıyorum.Sonra sınavın adını söylüyorum içimden kaç alcam diyorum.Aklıma ilk gelen sayıyı alıyorum dikkat ettiğime göre.

uNstAbLe

Kayıtlı Üye
Neyi anlattığını nerden bilebilirim? Bir de rüya gördüğüm zaman, rüyada olduğumun farkında oluyorum. Nedeni ne acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...