Uzayli varliklardan bazilarinin tipleri

İgnas

Kayıtlı Üye
Çok kere tartışılmış düşüncelerden biri...Dönemin şartlarına bakacak olursak Peygamber efendimiz(s.a.v.)in ''Bunun ötesinde bizim gibi pek çok canlı var'' demesi büyük ölçüde sapkınlığa yol açabilirdi.İnsanlar göğe tapabilir yada dinimizi yanlış bulabilirdi.Peygamber efendimizin mikroplar için de cin olarak söz ettiğini unutmamak gerekir...

mikroplardan cin olarak bahsetmek mi? ilk defa duydum.
ayrıca kuranda insanın topraktan ( madde) ve cinlerin dumansız ateşten (enerji) yaratıldığı açıkça belirtilmiş.Yani et kemik bedene sahip bir canlı için cin tanımını kullanmış olamaz.Ayrıca mikrop olayı biraz saçma geldi,ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim....

cibabu

Kayıtlı Üye
Uzaylılar konusu çocukluğumdan beri ilgimi çeken bir konudur.Hep gökyüzüne bakarken aklımdan geçmiştir acaba birgün birisiyle tanışır mıyım ve bu tanışma olayını korkmadan kaldırabilir miyim diye.Bu sebeple bende rüyalarımda ara ara uzaylıları görürüm( biraz hollywood vari olsa da) sanırım tamamen bilinçaltı bir durum.O sebeple yazı dizisi çok hoşuma gitti emeğinize sağlık devamını sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Psişik

Kayıtlı Üye
likeufo fotodaki lya adlı ddv değil sanırım onun resmi net çıkmamıştı yanlış bilmiyorsam
Birde ufo olaylarını istismar eden dünyaca ünlü yazarlarda var bundan çıkar sağlayan.
Ufolar var emin konuşuyorum gözlemlerim oldu çok kere ve halada gözlem yapmaya devam ediyorum.Kendi çapımda kayıtlarımda var ama bir kumburgaz ufosu kadar net çekimlerim olmadı elime prof.kamera geçer geçmez bunuda yakalayacağımdan eminim.Sevgiler.

sabahh

Kayıtlı Üye
ya uzaylılara oldu bitti inanamadım nedense haberlerde çıkan o kaçırılma hikayeleri yada şurada gördük diyen 2 dagın arasını gösteren köylüler hep bu tip haberlerden kaynaklanıyor sanırım hatta derya adında bir adam vardı izmirde yaşıyordu uzaylılarla konuştugunu kendisine bir takım yazılar yazdırdıklarını idda etmişti çok tartışılmıştı ve bazı din adamları uzaylının olmadıgını bunun cinlerle alakalı oldugunu söylemişlerdi belkide bu düşünceleri benimsediğim için inanamadım ama şimdi merak ettim araştırmak istiyorum paylaşımınız içinde çok teşekkürler emeginize saglık.......

Necromancer

Kayıtlı Üye
Bu tanımladığım uzaylı varlıklardan bazılarının resmlerini koymak istiyorum.Şimdilik birkaçı ama yakında diğerlerini de eklerim.
Ayrıca bu fotoğrafını eklediğim varlıklar hakkında daha geniş bilgi ve temaslarda bizlere aktardıklarını başka bir konu başlığı altında ele alıcam.

Dünya dışı kozmik üstadlardan biri olan Ashtar Sheran 1956 yılında Berlin’deki Peer Grubu’nun Alman medyumlarına çok önemli tebliğler verdi.Ashtar Sheran’ın medyum tarafından tasvir edilip çizilen temsili resmi aşağıda görülmektedir.

Bu fotoğraflar da ERRA gezegeninden gelen Pleaidesler varlık tipine aittir.

Güney Afrika’nın en ünlü temasçısı Elizabeth Klarer’ın Meton gezegeninden gelen Akon adlı uzaylıyla temasları olmuştur.Klarer İngiltere’deki Cambridge Üniversitesi’nde meteoroloji eğitimi almış ve Güney Afrika Hava Kuvvetleri UFO Departmanı’nda UFO gözlemciliği görevi yapmıştır.

Akon'un fotoğrafı:
Bize benzeyen bir ırk olması ne güzel.Diğer uzaylı formları midemi bulandırıyor... :nopity:

Ori

Kayıtlı Üye
Bunlar mükemmel bilgiler böylece uzaylı gruplarını tanımış oldum teşekkürler.

kristen

Kayıtlı Üye
benim merak ettiğim tüm bunlar neden açıklanmıyor? halk bilgendirilmiyor?

paranoise

Kayıtlı Üye
benim merak ettiğim tüm bunlar neden açıklanmıyor? halk bilgendirilmiyor?

Her gelişmiş ülke edindiği ilginç ve müthiş bilgileri elbette dünyadan saklıyor. Bilgi paylaştıkça çoğalır ama şimdilik bu tür bilgileri paylaşmak tehlikeli olabilir. Toplumda kaos etkisi yaratabilir. Uzaylı varlıklara inanmayanları bir düşünsenize? Bütün inançları bir anda çöküşe uğrar. Kimileri kabullenemez düşman ilan eder olur mu olur binbir türlü insan çeşidi var dünya da. Bence dünyaşı dışı canlılar da bunun farkında ve bu yüzden dünyaya kendilerini tanıtmak maksadıyla uğramıyorlar. Zaten onlarla iletişim halinde olan insanlar da ilim sahibi insanlar. Örneğin rahip gibi düşünün kim bu denli gizli ve değişik bir bilgiyi paylaşır ve onlar istemiyorsa? Forumda nasıl herkes psişik yeteneklerini yazsın adlı konuya sıcak bakmayıp yeteneğini yazmıyorsa onlarla iletişim içinde olan insanlar da bunu dünyaya duyurma gereksinimi duymuyorlar. Zamanı geldiğinde zaten herşey açıklığa kavuşacaktır. Kısa ve detaysız bilgiler sunuluyor dünyaya zaten bunlar da o kadar sorgulanmıyor. Kimileri çıkıp hayalgücü diyor kimileri inanıyor ve takip ediyor kimileri o zamanın gelmesini bekliyor.
Ama emin olduğum birşey var kişisel görüşümdür "yalnız değiliz" ;)

sécréd

Kayıtlı Üye
Bu konudan bahsedilmesi çok hoş. Onları görmeyi çok istiyorum. Onları görmeyi istiyorum ama birde şu var. Gelen iyi niyetli bir uzaylı olmazsa. İyi niyetli bir UFO'nun bana uğramasını çok isterim :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu konudan bahsedilmesi çok hoş. Onları görmeyi çok istiyorum. Onları görmeyi istiyorum ama birde şu var. Gelen iyi niyetli bir uzaylı olmazsa. İyi niyetli bir UFO'nun bana uğramasını çok isterim :)
Artık dünya dışı uçan dairelere rastlarsak şanslıyız. Dünya yapımlarından sıra gelirse karşılaşırsınız. :)

İrwağ

Kayıtlı Üye
Güzel bir konu
ve de güzel bilgiler
uzaylıların olduğuna inanıyorum çünkü olmadığına kanıt gösterecek bişey yok henüz aksine bir çok görüntü fotoğraf ve görgü tanığı var onlardan korkulması gerektiğini düşünmüyorum zaten niyetleri kötü olmuş olsaydı bize saldırılardı bence onlarla iyi anlaşırız : )

cooldeepblue

Kayıtlı Üye
bıraz mantıklı dusunursek zaten arkadaslar koskoca evrende tek bızım oldugumuzu dusunmek sacma olur.......yanı dusunsenıze bıze can veren alalh mılyarlarca gezegende neden baska canlılarada yer vermesınkı..yanı o gezegenlerın bos oldugunu dusunmek sacma olur bence .haksızmıyım??

bendeniz

Kayıtlı Üye
Konuyu biraz okuduktan sonra daha iyi anliyorum neden Rüyalarimi hatirlamiyorum diye meram hergün isinlanip bir yerlerde dolasiyorum sonrada buraya geri gönderiliyorum. En iyisi yatak odasina bir kamera takayim bütün gece ne oluyor görürüm.

Hersey cok güzelde neden ozaman kuran hak dini ise bukadar varliktan söz edmiyor herseyin cevabi var iken sadece insanicin olarak gecen varliktan ve meleklerden bahsesediyor. Demekki bu uzaylilar bisim bildigimiz insanicin denilen varliklar. Ayrica Süleymanin Cinlere hükmesi vs bunlari biliyoruzda simdi bunlar Alien oldu ozamn cin deniliyordu simdi Alien ne fark ederki.

Bunlari biraz dikkat edelim bizi Astar kurtaracak diye bir beklentimiz olmasin Bizim Tek kurtaricimiz Allah cc Hz Muhammet sav ümmeti baska kurtarici beklemek bence yanlis. Hiristiyanlarda Isadan medet umuyorlar Tanrinin oglu diye tek kurtarici.

Birde sunu deginenyim Anukiler gelip dünyada genetik insani asilamislar bu nedemek oluyor ozman bir tanri olarak Anukilerimi Tapacagiz Hasa Allaha Sirkmi kosacagiz.

Cinleri hic bir zaman güvenme bunlar gelse gelese sade ifritleri gelir sizleri yolda birakip ancak cehenneme gönderirler.

Tabiki bunlar kendi görüslerim Herkesin görüsünede saygim var.

zenithmx

Kayıtlı Üye
bilinen 4 kitabın hiç birinde uzaylı yada dünyada bulunan zahir ve gayb alemine ait varlıklar dışında hiç bir varlıktan yani dünya dışı varlıklardan bahsetmez. Fakat bu olmadıkları anlamına gelmez. Bunu söylediğim için oldukları anlamınada gelmiyor. Tamamen inanç meselesidir. Sevgili Chillout'un da dediği gibi replikalarından ayırt edebilirsek :)

Tapınmak için binlerce yıl herkes birşeyler bulmuş. Bu da yine tamamen inançla ilgilidir. Büyük dinlerde olduğu gibi Hristiyanlar Hz.İsa yı Tanrı bize oğlunu gönderdi demişlerdir. Müslümanlarsa Allah'ın elçisi o da bizim gibi insan demişlerdir. Birçok örnek var en bilinenlerden verdim.

Cinler konusuna gelince bunun hakkında birçok yorum yaptığımız başlıklar var tekrarlayıp diğer kullanıcıları sıkmak istemiyorum forumda biraz gezinin.

He bu arada sanırım takıcağınız kamera bir işe yaramayacaktır. Şayet gerçekten söylediğiniz şeyi yaşıyorsanız bunun fiziksel olduğunu sanmıyorum.