Uzayli varliklardan bazilarinin tipleri

Ashina

Kayıtlı Üye
Şimdi bu ufoyla gelenler hangisi oluyor griler mi? :D
Bir de uzaylı ırk diye bahsettiğimiz varlıklardan bazıları klonda olabilir ben olsam başka gezegene gitmeden önce tedbir amaçlı bir klon yollarım sonuçta karşıdaki bizden daha üstün bir varlıksa biyolojik yapımızı ve genetiğimizi inceleyebilir , bize zarar da verebilir

Furking

Kayıtlı Üye
Acaba bu nordikler denilen arkadaşlar Adolf Hitler in başlatmak istediği üstün ırk denilen varlıklar olabilir mi ? Çünkü fiziksel özellikleri bire bir aynı.

Ashina

Kayıtlı Üye
Acaba bu nordikler denilen arkadaşlar Adolf Hitler in başlatmak istediği üstün ırk denilen varlıklar olabilir mi ? Çünkü fiziksel özellikleri bire bir aynı.

Bilemiyorum ama Hitler'in uzaylılarla zaten temasta olduğuna dair büyük bir inancım var

utku

Kayıtlı Üye
Furking.45 Adolf Hitler'e cin musallat olmuş olmasın içine cin giren insanlarda da aynı belirtiler yaşanmakta çünkü

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Şimdi uzaylılar bizi tasvir etmeye kalksa bazıları iki kol iki ayaklı bizlerden bazılarına benzeyen yaratıklar bazıları ise dört bacak üzerinde yürüyen yaratıklar mı diyecekler. Kabul insan bilinçli bir organizma olarak diğerlerinden ayrı bir yere sahip ama hayvanlar bitkiler hepimiz bir bütün olarak dünyalıyız. Bizim uzaylı dediğimiz yaşam formları da demir yığını içinde yaşamıyor ya. Onların da yaşadığı gezegenlerde kendilerinden başka canlılar bulunuyor olmalı. Uzaylı kelimesi oldukça geniş ve tartışmaya açıl bir kavram aslında.

Ashina

Kayıtlı Üye
Şimdi uzaylılar bizi tasvir etmeye kalksa bazıları iki kol iki ayaklı bizlerden bazılarına benzeyen yaratıklar bazıları ise dört bacak üzerinde yürüyen yaratıklar mı diyecekler. Kabul insan bilinçli bir organizma olarak diğerlerinden ayrı bir yere sahip ama hayvanlar bitkiler hepimiz bir bütün olarak dünyalıyız. Bizim uzaylı dediğimiz yaşam formları da demir yığını içinde yaşamıyor ya. Onların da yaşadığı gezegenlerde kendilerinden başka canlılar bulunuyor olmalı. Uzaylı kelimesi oldukça geniş ve tartışmaya açıl bir kavram aslında.

Zeki yaşam formu da diyebilirsiniz. Bence de aynı şekilde başka gezegenlerde çok farkli şekillerde evrimleşen bitki ve hayvanlar da vardır.

Uhimend

Kayıtlı Üye
Uzaylılar 400 bin yıl önce sondaj yapmak için dünyaya inmiş ve insanları köle gibi çalıştırmış. Zecharia Sitchin, 12. Gezegen kitabında anlatıyor. Nette pdf olarak bulabilirsiniz. Çok güzel bir kitap.

Ü

Üye silindi 70925

Ben uzaylıların olduğuna inanıyorum bu evrende tek olmamız imkansız.Ben 1999 senesinde Kuşadasında gece 23.00 sıralarında gemisini görmüştüm.O zamanlar kameralar iyi değildi.Kameraya çektik ama çok belli olmuyordu.Yine 1999 yılında amasyaya giderken sabaha karşı yine gemilerini gördük.Daha sonra taksim (İstanbulda) Ufo müzesi var oraya gittik(2003).Müzeyi gezerken 1999da gördüğüm geminin yanlış olmadığını gördüm.Aynı gecede Kuşadasında uzay gemisi görüldüğü yazıyordu.Kısacası onlar hep var bizler yanlız değiliz.

Umarım bir gün bende görürüm.

İnanıyorum varolduklarına. Çok fazla şahit olan var. İnanıp inanmama meselesi de cin meselesi gibi. Kimileri görür, şahit olur inanır. Kimisi görmediği için inanmaz. Ama bu varolmadıkları anlamına gelmiyor. Bu uzaylı varlıkları insan gibi düşünüyorum. İnsan türünün farklı bir çeşidi ve büyük ihtimalle de ışınlanmayı keşfettiklerine göre çok zeki varlıklar. Belki onlar da bize bakarken uzaylı olarak adlandırıyordur. Sonuçta bizde uzayın bir parçasısıyız. :) Umarım teknolojinin üst seviyede olduğu zamanları ve onlarla bağlantı kurabildiğimiz zamanları görme imkanım olur.

Makyavel

Kayıtlı Üye
]Tanışma deyince önce bunu ne kadar çok isteyip istemediğine ve psikolojinin bunu kaldırıp kaldıramayacağını bir ölç istersen. Ardından farkındalık başlar zaten... Ama size şunu söyleyim benim temaslarım hep istemsiz bir şekilde gelişti. Yani bu konuda isteyerek bunu nasıl yapabiliriz sorusuna pek ayrıntılı cevap veremiyecem. Fakat uzaylı varlıklarla insanlar arasında kanallık yapan bir takım insanlar var.Bu kişiler vasıtasıyla da görüşülebileceğini biliyorum.

Forumda temascı olduğunu bilmiyordum, düşünmedim de değil açıkçası. Benim de bir takım rüyalarım oldu ya da Astral boyutta. 2008 de Haktan Akdoğan'ın düzenlediği Kongreye gitmiştim. Antonio Urzi, Simona Sibilla, Jaime Maussan , Erich von Daniken ile tanışma fırsatım olmuştu. Antonio Urzi'nin çevirmeni vardı. Daha sonra Psikolog bir hanımefendi geldi. Biraz konuştuk bahset dedi. Sanırım Ufolojik vakaları inceliyordu. Temascı olduğumu söylemişti. Enteresandır. Rüyalar ve süre gelen zaman da bir çok gözlemim de oldu. Bu konu da yanlız olmadığımı bilmek güzel. ^^

https://tr.wikipedia.org/wiki/Erich_von_Däniken

Makyavel

Kayıtlı Üye
Umarım bir gün bende görürüm.

İnanıyorum varolduklarına. Çok fazla şahit olan var. İnanıp inanmama meselesi de cin meselesi gibi. Kimileri görür, şahit olur inanır. Kimisi görmediği için inanmaz. Ama bu varolmadıkları anlamına gelmiyor. Bu uzaylı varlıkları insan gibi düşünüyorum. İnsan türünün farklı bir çeşidi ve büyük ihtimalle de ışınlanmayı keşfettiklerine göre çok zeki varlıklar. Belki onlar da bize bakarken uzaylı olarak adlandırıyordur. Sonuçta bizde uzayın bir parçasısıyız. :) Umarım teknolojinin üst seviyede olduğu zamanları ve onlarla bağlantı kurabildiğimiz zamanları görme imkanım olur.

Ben bu konuyu şöyle değerlendiriyorum, Dünya yaşabilirlik seviyesi için ideal bir gezegen olarak evrildi. Yaşayan her canlı da ayın şekilde, fakat Uzay da ki ortamı gezegenleri aslında gerçek anlamda tanımıyor ve bilmiyoruz. Örneğin Venüs çok fazla sıcak bir gezegen normal şartlar da yaşam olanaksız gibi görünüyor. Aslında Venüs de yaşam var ise nasıl bir bedene sahip ya da bir bedene sahip mi ? Oksijene ihtiyaç duyuyor mu ? Bunlar göz önüne alınarak analiz edilmeye doğru ilerler.