yeni dogan bebeğin başında Kelime-i Şehadetin yaziyor

[KarBeyaZ]

Kayıtlı Üye
Sudan'da yeni doğan bir bebeğin başında Kelime-i Şehadetin yazılı olması doktorları şaşırttı

Sudan'ın başkenti Hortum'a 450 km uzaklıktaki Mavi Nil vilayetinde bir hastahanede dünyaya gelen bebeğin başının üst tarafında "Lâ ilâhe illallah Muhammedun Resûlullah" ibaresinin yazılı olması doktorları şaşırttı. Doğumu gerçekleştiren Sudanlı doktor Muntesir el-Akbar gazetesine yaptığı açıklamada, hayatında ilk kez böyle doğum ile karşılaştığını söyledi. Dr. Muntesir, bebeğin doğumu esnasında şu anda Kelime-i Şehadetin yazılı bulunduğu bölgede nur gibi parlak bir ışığın bulunduğu açıkladı. İki gün sonra çocuğu ziyaret ettiğinde bebeğin başının üzerinde ışık gibi parlayan yerde bu kez "Lâ ilâhe illallah Muhammedun Resûlullah" ibaresini gördüğünde dehşete kapıldığını bildiren Dr. Muntesir, tüm doktor arkadaşlarının da duruma çok şaşırdıklarını kaydetti. Bebeğe "Muhammed" adını takan ailesi, çocuklarının ölmesinden endişe ediyor.

kaynak: Dünya Bülteni / Haber Merkezi

06361213zz.jpg

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
Bence de çok enteresan; zaten biliyorsunuz balığın sırtından tutunda karpuz çekirdeğine kadar her yerde bu şekilde arapça Allah, Muhammed veya Lailaheillallah yazılarına rastlıyoruz. Ve biliyoruz ki hiç birşey raslantı değildir, sebepsiz yaratılmamıştır.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bence de çok enteresan; zaten biliyorsunuz balığın sırtından tutunda karpuz çekirdeğine kadar her yerde bu şekilde arapça Allah, Muhammed veya Lailaheillallah yazılarına rastlıyoruz. Ve biliyoruz ki hiç birşey raslantı değildir, sebepsiz yaratılmamıştır.

Orası öyle de bana pek gerçekçi gelmediği için fotoğrafı inceledim başka bir kaynaktan... Resmen photoshopta yapmışlar, bu kadarda olmaz!!!

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bunu da mı sömüreceklerdi?Ben de doğada sık sık rastlanan bu duruma bir bebekte rastlanmasını güzel bir olay gibi gördüm.Demek sahteymiş.Yazık ki dini duygularımızı sömürüp bu tür hilelere başvuruyorlar.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bunu da mı sömüreceklerdi?Ben de doğada sık sık rastlanan bu duruma bir bebekte rastlanmasını güzel bir olay gibi gördüm.Demek sahteymiş.Yazık ki dini duygularımızı sömürüp bu tür hilelere başvuruyorlar.

Maalesef, zaten bunların bir çoğu sömürü amaçlı yapılan şeyler hani şöyle bir durum var insan eliyle bile yapılıyor olsa diğer insanlara dini ve mucizeleri hatırlatması açısından çok güzel bir durum fakat korkarım ki bu tarz şeyleri yapan insanların tek amacı dini sömürü olarak kullanıp inançları nakit akışına çevirmek ne yazıkki böyle insanlar her dinde bulunuyor:(

selenim

Banlı Kullanıcı
Sudanda olması falan bana biraz afaki geldi, Yani neden başka biyer değilde sudan..Böyle oyunlara gerek Yok:(

yusuf14900

Banlı Kullanıcı
allahı ispat için birşey aramaya gerek yokki varlıgımız yeterli bence sadece beynin fonksiyonlarına bakıp yaratılışa imrenebilirz