Sevdiğini ayagına getirmek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle musallat durumundan kurtulmalısınız. Musallata uğramış bir insanın etrafındaki cinler o insanın başkalarıyla ilişkilerini bozarlar çoğu zaman. Ciddi bir çalışma gerekli. Önce temizlemek lazım tabi. Bunun için Yule'den ya da Yeşil Çingene'den bakım talep etmenizi öneririm. Daha net şekilde önünüzü görmenizi sağlar. Sonrasında bakıma göre yönlendirilirsiniz.

true_blood

Kayıtlı Üye
120 kere değil 1000 kere bile olsa okurum. Zaten sevdiğim insandan uzaktayım. Gelmesi için herşeyi okurum, üflerim. :) Teşekkür ederim. Bu arada denendi mi arkadaşlar? Yapanlar, okuyanlar var mı aranızda? Ben olacağına inanıyorum. Hem cuma gecesi okuyorsun hem de dua zaten.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yapan var mı demeyin. Çünkü bir şeyi yaptıktan sonra dillendirmemek lazım. Olacağı varsa da baltalar. Onun dışında olacağına inanmanız yeterli denemek için. Çünkü inanç her şeyin özündedir.

domino

Kayıtlı Üye
Annesinin adını bilmiyorum, ne yapacağım? Bir akıl verin.

MECNUNİ

Kayıtlı Üye
selamın aleyküm arkadaşlar,
az evel buraya katıldım ve sizlerin yardımını bekliyorum,benim sorunum eşimle ayrıldık 10 senesi sonrası bu arada eşim almandır ç
4 ay evel ayrıldık ama ben 4 aydır ne alemlerdeyim mecnun gibi yanarım geri birleşelim dedikce hayır diyor birde oğlumuz var 14 gün sonra 8 yaşın girecek,olmayan sebebden dolyı ayrıldık,kendisi çok inatcı ve dik kafalı bende ondan aşağı kalmadım yani anlayacağınız çekirdek kabuğunu doldurmayacak sebeblerden dolayı ayrıyız,sizden ricam nasıl geri getirebilirim ve ne tafsiye edersiniz ? şimdiden yardımlarınıza teşekkür ederim.
hepiniz allaha emanet olun

MECNUNİ

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Belki ayrılmak istedigi için minicik bir tartışmayı büyütüp ayrılıga kadar getirmiştir eşiniz belkide bilmeden birbirinize inatlaşarak tamiri mümkün olmayan hatalar çıkmıştır ortaya.Konuştunuzmu eşinizle sıkıntısını dile getirdimi?msj yazdıgınız yerdeki konu da işinize yarayabilir ilk sayfasına bir bakın isterseniz hayırlısı olsun umarım yuvanız yıkılmaz üstelikde ufak tefek tartışmalardan dolaya iyi geceler.

MECNUNİ

Kayıtlı Üye
Cümleten günaydı,sizede ayrıca teşekkür ederim bana cevab verdiğiniz için scorpion,
4 aydır yapmadığım dilemediğim özür kalmadı,hatalarımı kabulenişim,vs.
ama inadım inat diyor,sebeb gösteremiyor,ya yıllar işte diyor ve kendisinin benim hatalara sebeb olduğunu kabulenmiyor.
şöyle baktığımız zaman crakter bazında hiç bir uyum içerisinde deyiliz ama 10 yıl süre içinde kendisini öyle sevdimki şimdi bunları çekiyor olmasa olmas onsuz diyorum,yani birde büğü filan bilse dieyeceğim geliyor bana domuz büğüsü yapmıştır ama ne yazzıki kendisi ataist.
ben onu allah yoluna ve bana çekmek şurda kimbilir ne kadar ömrümüz kaldı bu zaman içerisinde mutlu bir yaşantı yaşamak istiyorum onunla evladımla.
benim ona göre her tavsiye ve yardıma ihtiyacım var,bu yaştanda sonra yeni bir girişimde bulunmak arzusundada deyilim,eğer tanıdığınız eş bağlama muskası yada 100% başarı ile yapan birini biliyorsanız ne olur yardımcı olunuz.

ve yine inancımdan dolayı biliyorumki her şey ALLAHTAN GELİR MUHAKKAKKİ VARDIR BİR SEBEBİ,MUHAKKAKİ VARDIR AMA BOŞDA DURMAMAK LAZIM
nasıl bir yüzyılda yaşadığımız malum
saygılarımla MECNUNİ

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
güzel paylaşım... çocuğuna veya sevdiğine özlem duyanlar için güzel bir dua... teşekkürler...

MECNUNİ

Kayıtlı Üye
Selamın Aleyküm,sevgili arkadaşlar,ben hala arıyorum çare bulamadım nafile,
yokmu ALLAH RIZASI İÇİN bana yardım edecek bir ALLAH kulu ? beni ve AYLEMİ kavuşturacak !!!! ne olur yardım edin lütfen ALLAH RIZASI İÇİN,
YÜCE ALLAHIM DERTLİ OLANLARIN DERMANINI VERSİN
SAYGILARIMLA

Gaile

Kayıtlı Üye
"cuma gecesi" derken, perşembeyi-cumaya bağlayan gece mi, yoksa cumayı-cumartesiye bağlayan gece mi kast edilmiştir?
teşekkürler

escada35

Kayıtlı Üye
Selene bilgi paylaşımı için Teşekkür ediyoruz ama 1 kerede okuyupta anlanılabilir cinsten tarif etseymişsin keşke..Alıntıysada düzeltseydın fena olmazdı.. şimdi
falanca oğlu/kızı anne derken, örneğin Hatice oğlu Mehmet mi demek istendi?
adı ben filanca oğlu kızı kendi anne adınız kendi adınız için bu duayı, derken yapan kişinin adı ve anne adımı? yani nasıl bir anlatım biçimidir anlamadım ben anlayan varsa anlatsın :)

Neyse düzelmiş halini sonradan gördüm ohh iyi oldu bu
kim bu duayı cuma gecesi yüz yirmikere
okursa sevdiği ayağına gelir dua budur.
besmele çekilir...

min zalike billahi min seddetin leke.
niyet ederken falanca ...... oğlu/kızı'nın bana
celp olması bana bağlanması bana muhabbet
beslemesi için niyet ederim allahın iznini
isterim denir.Allahın izniyle olur
ama salih bir kalple yapın ve olacağına inanın
sabredin sevgiler...

sanırım daha açıklayıcı oldu...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sıkca sorulan bir sual bu, tekrar yazıyorum.. Bakın arkadaşlar, okumalarda adres belirtimleri için yani duada isabetin saglanması için kişi ve anne isimleri belirtilirken kafanız karışmasın, uygulamalarda verilen ayet dua vs okuduktan sonra (uygulama hangi dil ile yapılacaksa o dilde olmalı) daha sonra isimler konusunda Türkçe yapabilirsiniz, okumanın sonunda örnegin Allah'ım Hatice kızı Ayşe'yi bana dönder vs diyebilirsiniz, binti bint gibi kelimelere yıllarca takıldınız içinden çıkamadınız halbuki çok basitti ama olsun uygulamada eksik hata yapmayın yeter ki gerisini Türkçe okuyabilirsiniz...

altun

Kayıtlı Üye
slmlar hayırlı akşamlar kandiliniz mübarek olsun şimdiden allah işinizi rast getisin benimkinide

arkadaşlar benimde sevdiğim beni sevmiyor artık herşey birden oldu bir soğukluk oldu ve birdahada beni sevmedi oysaki okadar çok iyiydikki buay evlenmeyi düşünüyormuş hiç tanımadığı biriyle ne yapacağımı bilmiyorum uzaklarda çalışıyor tlf nunu değiştirmiş ona ulaşamıyorumda aklımı kaçırıcam allah rızası için bana yardım edecek kmse yokmu hiç zamanım kalmadı ve hiçbir şey yapamıyorum bi yardım nolur nolur dua edin arkadaşlar banada valla bende size dua ederim yemin edrim çok çaresizim

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kontenjan adlı üyemiz size özel msj yolladım niye cevap yazmadınız ,yule adlı üyemiz,fakukı777 ve aklıma gelmeyen üyelerimiz nolur bi yardım

tarot manu

Kayıtlı Üye
bunu okunyuca etkisini nasıl ne zaman gösterir?
bunu nedeyipte sonuç alan arkdaşlar var mı?

BFT

Kayıtlı Üye
Annesinin adını bilmiyorum :( illa ki annesinin adı gerekiyor mu? "Havva oğlu" da denebiliyor gibi bir şey duymuştum, doğru mudur

true_blood

Kayıtlı Üye
Ben bunu denemiştim ama hemen gerçekleşmemişti...Fakat denedim ve oldu bence inanarak ve isteyerek yaparsanız olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...