mucizeler yaratan kelımeler

iltem

Kayıtlı Üye
mesela lola AŞK 12 NASIL KULLANICAZ:willy_nilly:

berkcan2006

Kayıtlı Üye
Bu kelimelerin nasıl ve ne şekilde kullanıldığına dair bilgin varmı? Bu kelimeleri nerden buldun?

oguzhan

Kayıtlı Üye
bende işe yaradı para geldi cok sAOL:party::Angel_anim:

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu küçük varlıkları nerde bulup söyleceğiz ki?
(Astral seyahat, trans, ritüelde vs.. )
İstediğimiz olduğunda da bunun karşılığında bizden bişey almazlar mı?
(varlıklarla tek yönlü alışveriş yapıldığını pek sanmıyorum)

havaileadem_

Kayıtlı Üye
Şimdi birisine dokunarak ' lola12' dediğimizde onun aşkla ilgili düşüncelerinimi okuyoruz pek anlamadım da yardımcı olursanız sevinirim :S

mişa

Kayıtlı Üye
"Trinka", sanırım çok inanarak söyledim.:D

Ama söylenişi parayı çağrıştırdığı için, çok kolay konsantre oluyor insan.

Bir söyleyişte 5 kez söylüyoruz ya, peki bu günlük mü? Gün içinde bir 5 ndaha söyleyesim geliyor.. Gözümü para hırsı mı bürüdü ne!!:D

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Arkadaşlar mrb.yeni katıldım ben bu sitey'e arayıpta bulamadığım şeyleri sizde buldum.

Google gibiyiz ne varsa bizde var :D

Ya ayrıca ' O yüzden kelimeleri bulmadan önce kendinizi bulun derim ' Çok kuulca bi söz .:driving:

Hydroll

Kayıtlı Üye
ayrıca mucizeler yaratan kelimeler değildir kişinin inancıdır.örneğin bir müslüman besmeleyle bir hristiyan incilden bir ayetle bir yahudi kabalistik bir şifreyle bir pagan tanrıçaya bir hitabeyle vs vs vs mucizeler yaratabilir.
o yüzden kelimeleri bulmadan önce kendinizi bulun derim
Mucizeleri yaratan kelimelerdir frekans titreşim dalga boyunda alınması gereken sonucu er yada geç verecektir.
İnanç destekleyici tanımdır.
Kaman.

cathrine

Kayıtlı Üye
Bu kelimeleri deneyip de başarıya ulaşan var mı?Gerçek deneyimlerinden örnek verebilecek var mı?Çünkü buradaki herkes faydalı olmak amacıyla bazı uygulamalar paylaşıyor ama geri dönüşleri de öğrensek daha iyi olmaz mı?

star53

Kayıtlı Üye
Bu kelimeleri deneyip de başarıya ulaşan var mı?Gerçek deneyimlerinden örnek verebilecek var mı?Çünkü buradaki herkes faydalı olmak amacıyla bazı uygulamalar paylaşıyor ama geri dönüşleri de öğrensek daha iyi olmaz mı?
Ben iki tanesini denemiştim, yapma şeklim de gayet rahat ve oluruna bırakır şekilde adedi kadar söylemekti. İlki paraydı ve ilginç şekilde bunu yaptığım zamanlarda az ya da çok sağdan soldan para geldi. İkincisi yeni arkadaşlar edinmekti. Onu da yaptım ve yine akışına bıraktım. İkisi de sorunsuz bir şekilde çalıştı. Birincisine tesadüf diyebilirim ama ikincisi özellikle bulunduğum yer dolayısıyla çok zor olacak bir şey. Belli ki bir şekilde isteğimize uyumlanıyoruz, bilemiyorum :)

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
mucizeler yaratan kelımeler

görünmez dünyanın küçük yaratıkları sadece kendılerıne aıt bır dılde kullanılan bu basıt kelımelerle gizli bir temas kodu kuruyorlar..yanlarındakı uğurlu sayılarıyla söylendiğinde mucizeler yaşandığı söyleniyor

ro-ama(11) )= yeni gençlik
breemar(18) = mükemmel sağlık
lola(12) = aşk
shoras(2) = romans
trinka (5) = para
ouma (7) = yeni arkadaslar
hora( 4) = sağduyuluk ,bilgelik
oom-rama(9)= yetki (komuta)
owaye(22) = koruma
swa-soon(8)= acının dınmesı
on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak
poindu(14) = unutulmuş bir şeyin hatılanması
tavano(31) = kumarda kazanç
hinç(48) = zamanın durdurulması

bu kelımeler genelde küçük mucizeler için kullanılır..bunlar enerjı hamlelerınde ve acıl yardım anlarında etkılı olmaktadırlar..bu kelımeler gizli dilleri konuşan kımseler tarafından kullanılmakta ve tesadufen keşfedılen kelımelerdır..
Nasıl kullanacağız ? Yardımcı olur musunuz ?

cathrine

Kayıtlı Üye
@star53 Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim,faydalı olduğunu öğrenmek beni şevklendirdi:)