Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Sormak istediğim birşey var, telepati yaptığımız insandan istediğimiz sonucu alamazsak farklı bir göz bağcıyla aynı işlemi tekrar deneyebilir miyiz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sormak istediğim birşey var, telepati yaptığımız insandan istediğimiz sonucu alamazsak farklı bir göz bağcıyla aynı işlemi tekrar deneyebilir miyiz?
Tam anlayamadım. Göz bağcı derken ifade etmek istediğiniz nedir?

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Yani diyelim ki, göz bağcı olarak karşımızdaki kişinin en sevdiği şeyi, mesela top kullandık, ama işe yaramadı. O zaman aynı yöntemi aynı kişi üzerinde başka herhangi bir göz bağcıyla kullanabilir miyiz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yani diyelim ki göz bağcı olarak karşımızdaki kişinin en sevdiği şeyi mesela top kullandık ama işe yaramadı o zaman aynı yöntemi aynı kişi üzerinde başka herhanği bi öz bağcıyla kullanabilirmiyiz?
O kişinin bir şeyini ele geçirebilecek kadar yaklaşıyorsanız ve amaç sadece telepati ise, o kişinin yüzünü de tanıyorsunuz demektir. Yüzü tanımak hayli yeterli bir şeydir.

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Her şeyini ele geçirecek kadar yaklaşıyorsanız ve yüzünü tanıyorsunuz demektir, demiştiniz. Hoşlandığım kişi amatör futbolcu ve topu seviyor, doğal olarak göz bağcı olarak topu seçtim ve bu büyüyü yaptığımda işe yaramazsa başka bir göz bağcıyla aynı kişiye telepati yapsam olur mu? demiştim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
herşeyini ele geçirecek kadar yaklaşıyorsanız ve yüzünü tanıyorsunuz demektir demiştiniz..hoşlandığım kişi amatör futbolcu ve topu seviyo doğal olarak göz bağcı olarak topu seçtim ve bu büyüyü yaptığımda işe yaramazsa başka bir göz bağcıyla aynı kişiye telepati yapsam olurmu demiştim
Ben de diyorum ki, sevdiğinizin yüzünü gözünüzün önüne getirin ya da sadece fotoğrafıyla çalışın. Bunlar işe yarmazsa, krampon, top vs. işe yaramaz zaten. Bunu anlatmaya çalıştım.

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
hmm onu yapabiliyorum zaten. Tamam o zaman, ben top işine geçebilirim..teşekkürler :D

Aphrodite

Kayıtlı Üye
Peki birlikte olduğum kişiye yaparsam ters tepme gibi bir ihtimali var mı ?

funeral

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı yapan arkadaşlar ne kadar süre içinde sonuca ulaştılar?Gerçi kişiden kişiye değişiyordur.Bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim.

Bir şey sormayı unuttum.Kişinin fotoğrafı illa elimizde mi olması gerek?Bu uygulamayı bilgisayar aracılığıyla yapamazmıyız?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir şey sormayı unuttum.Kişinin fotoğrafı illa elimizde mi olması gerek?Bu uygulamayı bilgisayar aracılığıyla yapamazmıyız?
Yani fotoğrafa bilgisayardan bakmayı soruyorsunuz sanırım? Doğru anlamışsam olur. Gerçi bilgisayar ekranında olanı çıktı almak da zor değil, yani kağıt olarak elinizde tutma şansınız da var. :)

sdka

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, erkek arkadaşım bundan 1 ay önce benden ayrıldı. Hikayemiz çok uzun ve aslında güzel başlamıştı ama, şimdi benden birden bire çok uzaklaştı. Önceleri ayırmak için büyü yapıldığını düşündüm. Sonra kendim büyü yapmayı düşündüm, bir sürü tarif buldum. Ama üç harfililerden korktuğum için bir şey yapmadım. En sonunda bu telepati yoluyla bir şeyler yapmaya karar verdimmm... Bir kaç gündür yapıyorum.
Bu gece tam pet yaparken sevgilimden mesaj geldi, çok şaşırdım. Hemen okudum, ama şok oldum. Bana hakaret dolu mesaj yazmış, çok üzüldüm :(
Acaba telepati yapayım derken yalnış bir şey mi yaptım??

nalper

Kayıtlı Üye
iyi de burada sadece sizde olanı kullanıyorsunuz yani düşünüyorsunuz imajine ediyorsunuz,bence bu büyü değil de karşıdaki kişiye düşünce gönderilmesidir.bu benim şahsi fikrimdir şüphe duyuyorsanız yapmazsınız siz de bu kadar basit

Size katılıyorum. Eğer iyi niyetle Allah'tan yardım isteme amaçlı yapılırsa, büyü olmaz. Ama kötü niyetle ve büyü yapmak için olursa, o büyüdür.

mrhba arkadaslar erkek arkadasim bundan 1 ay önce ayrildi benden. hikayemiz cok uzun ve güzel baslamisti aslinda ama simdi benden cok uzaklasti birden. önceleri büyü yapildigini düsündüm ayirmak icin... sonra kendim büyü yapmayi düsündüm, bisürü tarif buldum... ama ücharfililerden korktugum icin bise yapmadim... en sonunda bu telepati yoluyla biseler yapmaya karar verdimmm... bi kac gündür yapiorum.
bu gece yaparken tam pat msj geldi sevgilimdenn cok sasirdim hemen okudum. ama sok oldum. bana hakaret dolu msj yazmis cok üzüldüm :(
acaba telepati yapim derken yalnis bisemi yaptim??

Sizin yanlış birşey yaptığınızı düşünmüyorum, ama siz umudu kesmeyin denemeye devam edin.
Birde cinlerden korkmanıza gerek yok, tabii onlarla uğraşmadığınız sürece. Bende büyü yaptığım için biliyorum, benim için çok korkutucu dönemlerdi.

tuana eylul

Kayıtlı Üye
Telepati kurulacak kişinin internet üzerindeki resim olabilirmi ??? Tşk ederim...

Kaç gündür telepati kurmak için uğraşıyorum, o kişiden hala ses yok neden acaba? :(

sabahh

Kayıtlı Üye
Kaç gündür telepati kurmak için uğraşıyorum, o kişiden hala ses yok neden acaba? :(

Telepatiyi nasıl yapıyorsunuz belkide bir yerde hata yapıyorsunuz önce konu hakkında yeterli bilgiye sahip olun sonra kendinizi geliştirmeye çalışın küçük alıştırmalar yapın,telepati kurmak istediğiniz hedefi önce tanıyın sonra da Telepatik etki yaparak düşünceleri kendi düşüncesi gibi yerleştirebilirsiniz.
Göz bagcıya gelince kim olmasını isterseniz bu sizin tercihinize kalmış ama tercih ederken hedefin sevdiği arkadaşı,sevdiği hayvanı tercih edin.....

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Gerçekden böyle birşey var mı?