Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

hasan06

Kayıtlı Üye
Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü
İnsan beyninin sırları henüz çözülememiştir,insan beynindeki güç o kadar muazzamdır ki kişi sadece zihnini kullanarak düşüncesiyle madenleri bile eğip bükebilmekte,eşyaları sadece bakışlarını yönelterek ve zihnini odaklayarak yerinden havaya kaldırabilmektedir.Böyle muazzam bir güç ve yeteneğe sahip bir beynin diğer bir beyne odaklanarak diğer kişinin beynini kendi istediklerini yapmaya şartlandırması çok kolay olsa gerekir.Sadece bu işlemi yapmak için nasıl davranmak gerektiğini bilmek kafi gelecektir.Burada insanın beyninde mevcut olan telepati gücü devreye giriyor.
Telepatiyle yapılabilen şeylerin arasında kişilerin kişilere ilgi duymasını sağlamak da vardır ve bu çok zor bir iş değildir,biraz sabır,biraz özveri ve zihin gücünün bir araya gelmesi yeter.

Telapatik aşk büyüsü tarifi
Telapatik aşk büyüsüne başlarken önce şöyle bir çalışma metodu düzenlenir.
a-Büyü yapılacak kişi büyü esnasında size uzak mesafedemi yoksa yakınınızda veya yüz yüze olabilecek kadar yakın mı.
Telapatik aşk büyüsünde mesafeler çok önemli olmasa da yakın mesafe etkiyi daha da arttırıp aşk büyüsünün gerçekleşme zamanını kısaltır.Aşk büyüsü yapacağınız kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsanız onunla iki kaşının ortasının bir cm kadar yukarısına bakarak konuşun veya içinizden ona olan duygularınızı ve onunda sizi sevmesi gerektiği mesajını telapatik olarak iletin.
b-Aşk büyüsü yapılacak kişinin elinizde bir fotoğrafı varmı? Aşk büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı elinizde olursa aşk büyüsünün gerçekleşme sürati ve etkisi yüzde elli oranında artar.
Önce sakin,sessiz,rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam ve rahat edebileceğiniz bir koltuk gerekir.Aşk büyüsü yapacağınız kişinin fotoğrafını göz hizanıza getirin 30 cm. kadar mesafeden fotoğraftaki kişinin iki kaşının az yukarısına doğru bakışlarınızı sabitleyerek o kişiye sizi sevmesi gerektiğini yalnızca sizinle mutlu olabileceğini düşüncenizi kullanarak söyleyin.Ona telapatik olarak hakkınızda olumlu mesajlar yollayın.
c-Aşk büyüsü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz,onu yakından tanıyor,sempati duyduğu şeyleri biliyormusunuz.
d-Aşk büyüsünün c şıkkına evet yanıtı verebiliyorsanız işiniz daha da kolaylaştı demektir.Şimdi yapmanız gereken zihin gücünüzle kendinize bir göz bağcı oluşturmak,bu göz bağcı aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiye gidecek ve onu sizi sevmeye ikna edecek.

Göz bağcı nasıl oluşturulur.
Göz bağcı zihin gücünüzü kullanarak oluşturduğunuz size hizmet edecek olan bir görevlidir.Göz bağcı adı gibi göz bağlar sizin istediğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmez olur, anlayacağınız size karşı bir alakası olmayan istediğiniz bir kişinin gözlerinin sadece sizi görmesini fakat sizden başkalarını da görmemesini sağlar.Gözüm senden başkasını görmüyor ,aşk gözünü kör etmiş sözleri hep bu göz bağcının yaptıklarının halk dilindeki söylemidir.Göz bağcısının neye benzeyeceğini siz seçersiniz ister bir spor araba hayal edin ister bir insan ister bir hayvan,tercih size kalmış.Burada c şıkkının önemi ortaya çıkıyor.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişi örneğin kedi yavrularından çok hoşlanıyor.Öyleyse oluşturacağınız göz bağcı şirin bir kedi yavrusudur.Sessiz, sakin bir ortam seçin herhalde en uygun ortam yatak odanızdır.Yatağınıza uzanın gözlerinizi kapatıp şirin bir kedi yavrusu hayal edin ona bir isim takın ve onunla konuşmaya başlayın.Senin görevin (aşk büyüsü yapılacak kişinin ismi X diyelim) X'e beni sevdirmek.Onun yanına git ve beni sevmesi için güzel şeyler söyle,git onu gör ve tekrar yanıma gel deyin.Gönderdiğiniz kediyi X'in beyni görecek ve o görüntü ve hisleri şuur altına yerleştirecek X'in bunlardan hiç haberi olmasa da her gün kediniz aracılığıyla gönderdiğiniz telepatik mesajlar X'in şuur altında depolanmaya devam edecek. Kedinizin vazifesini tamamlayp size geri geldiğini düşündüğünüzde hep omuzuma çık ,orada otur orada uyu deyin.Yolda yürürken omuzunuzda kedinizin oturduğunu,nereye giderseniz gidin o kedinin hep orada olacağını düşleyin.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiyle karşılaştığınızda X'in beyni omuzunuzda oturan kediyi algılayacak ve X size sempati duymaya başlayacak.Belki ilk anda size saçma gibi gelsede etkilerini gördükçe sizde hayretler içinde kalacaksınız,hiç üşenmeyin olumlu etkisini görecek ve çok şaşıracaksınız.Tabii burada aşk büyüsü yapılacak kişiyi yakından tanımanızın önemi ortaya çıkıyor.Herhalde kedi yavrusunu sever,şirin bir kedi yavrusunu kim sevmez ki diyerek aşk büyüsü yapacağınız kişiye yavru kediyi gönderip ters etkide alabilirsiniz çünki tahmin değil elinizde kesin bilgi olmalıdır.Bakarsınız aşk büyüsü yapacağınız kişi kedilere karşı fobisi olan biridir.Böyle bir durumda kendi elinizle her şeyi bozmuş olursunuz.

alintidir
havas ile uğraşan biri olarak söyliyim böyle bir bağlantı kurulmaz yani bir havas ile muska yaptığımız zaman bazı elementlere ihtiyacımız var diğer varlıklardan güç alma ve güç arttırma yolları var. bunu yapmaya çalışan ama yapamayan arkadaşlar umutsuzluğa düşmesin

augury

Kayıtlı Üye
Ben bu durumu daha çok meleklerimle yapıyorum. Meleklerim gidin X'e onu özlediğimi söyleyin vs. gibi. İşe yaradığına kesinlikle inanıyorum. Belki kesin inandığımdan belki de gerçek olduğundan, ayırt edemiyorum. Ama etkili oluyor.

berylliuum

Kayıtlı Üye
ben bunu kısmen denemiştim göz bağcı filan oluşturmadım sadece telepatiyi deniyordum eski erkek arkadaşımın internetten alnı açık olan bi fotoğrafını telefonuma kaydetmiştim. Gece yattığımda bi kaç gece açıp alnına bakarak istediğim şeyi söylüyordum mesela beni aramalısın işte yeniden konuşmalıyız gibi. Sonra sanırım bir kaç gün sonra çok olmadık şekilde aramıştı sonra görüştük yeniden barıştık filan. He belki olacağı vardır bilmiyorum ama denk gelmişti yani.

oceanic

Kayıtlı Üye
Mesela bunu yapacağım kişi sporla çok fazla ilgileniyor özellikle basketbol ve futbol. Onun için gözbağımı nasıl yapmalıyım nasıl bir şey olabilir kedi yerine?

berylliuum

Kayıtlı Üye
Ben de denemistim birinin araması için eskiden ve çok alakasız olmasına rağmen aramıştı hem de 2 gün içinde filan. Ayrıca düşünce ve beyin gücuyle yapılan bir şey neden büyü olsun ki?

Staphyle

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de denemistim birinin araması için eskiden ve çok alakasız olmasına rağmen aramıştı hem de 2 gün içinde filan. Ayrıca düşünce ve beyin gücuyle yapılan bir şey neden büyü olsun ki?

Aynısını söyleyecektim islamı düşünürsek bu durum neden günah oluyor büyü adı altında yazılmış ama tamamen beyin gücüyle alakalı?

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Denedim, ise yariyor sanirim. Gerci o ben zaten hoslaniyordum demisti ama..

Ü

Üye silindi 62166

Telapatik mesaj yollayarak bir zamanlar bir kızı güldürmüştüm... istanbulda taksimde bir mağazanın önünde durup zihnimden rock parçası yolladım... İşin garip yanı kız parçayı dinlemiş gibi kafasını salladı.. Sonra sürekli bana bakmaya başladı.. Ama işin garip yanı kızla tanışamadık:)

Secretgirl

Kayıtlı Üye
Ben daha önce 2insana yapmıştım telepatiyi. İlk yaptığım kişiyle hakaretli bir şekilde kesmiştik konuşmayı. Ben 1ay boyunca her gün en az 2kere gözbağcını göndermiştim. 1ayın sonunda ansızın 'naber? Aklıma geldin yazmak istedim' diye mesaj almıştım. İkinci kişiye de aynı şekilde 1ay boyu uyguladım ama onda melek postası da yollamıştım. O bana dönmedi ancak ben ona hislerime güvenerek mesaj atmıştım. Sonuç olarak 'seni istemiyorum' diyen o insanla büyük bir aşk yaşadık 2yıl boyunca. Sonuçta ben ayrıldım ama hala etkileri sürüyor. Benden kopamıyor.