Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

auk__12

Kayıtlı Üye
Evet farkındayım:)

Gerçekten büyük bir hayretle takip ediyorum zaten siteyi. Bu sitedeki her görüşü desteklemiyorum. Sadece telepatiyle ilgili olan kısım ilgimi çekıyor ki bunun da Allah vergisi olduğunu bildiğim için. Yasaklar çekici geliyor sanırım insanlara bilemıyorum. Söylediğim gibi ben naçizane uyarıda bulundum, herkesin kendi bileceği iş.

vampirella95

Kayıtlı Üye
Yaa arkadaşlar ben okuldaki sevdiğim çocuğa 2 gün önce felan bu büyüyü yapmaya başladım. Her gün yapıyorum, ama onun sevdiği hayvan çitaymış. Çitayı gördüğü zaman korkacak diye korkuyorum. Sonra bir de ters teperse, ne oluyor bilen var mı?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
yaa arkadaşlar ben okuldaki sevdiğim çocuğa bu büyüyü yapmaya başladım 2 gün önce felan her gün yapıyorum ama onun sevdiği hayvan çitaymış çitayı gördüğü zaman korkucak diye korkuyorum sonra bi de ters teperse ne oluyor bilen var mı?
Kedi imajine edin tavsiyem. Çita'nın da kedigiller'den olduğunu düşünürsek, hem zararı olmaz hem de etrafta bolca olduğu için de kolaylık olur. Lakin etrafta Çita görmek pek tesadüfi de olmaz, pek mümkün de olmaz şayet Afrika'da yaşamıyorsanız.

escada35

Kayıtlı Üye
Peki benim bir sorum var arkadaşlar. Şu an ayrı olduğum bir insan var ve onu benden soğumuş, uzaklaşmış olarak hissediyorum. Ya da ben durmadan düşündükçe ondan soğudum. Ona bu mesajı verip, kendimden de soğutuyorum. Yani hislerimi telapatiyle ona yoluyorum, bir o halde. Şu an itibariyle düşüneceğim tek şey beni özlüyor, görmek istiyor olacak. Ona bu sinyali yollamalıyım. Sizlerde yön verirseniz bana sevinirim, nasıl yapmalıyım?

sosmivida

Kayıtlı Üye
Tam olarak anlamadım yaaaa, nasıl oluyor? Bunu fotoğrafa bakarak mı yollayacağız? Sembolik kediyi yollamak için her hangi bir saat var mı? Biraz daha açıklar mısınız?

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Ben bunu denemeye başladım, ama bir şeyi merak ediyorum. Biz bunu beyin gücümüzle yapıyorsak, bu o zaman büyüye girmez değil mi? Sonuçta hiç birşey kullanmadan, sadece telekinetik yolları kullanmış oluyoruz.

XTX

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler ama bu telepatik aşk büyüsünü bana yapan biri var, aynen burada anlatıldığı gibi, zorla güzellik olmuyorki.. herşeyi hissediyorum ve duyuyorum ama beni etkilemiyor...

zenithmx

Kayıtlı Üye
Biraz da olsa parapsikoloji ve bu tür konularda bilinçli ve tecrübeli kendine güvenen kişilerin yapmasını tavsiye ederim. Nacizane tavsiyemdir arkadaşlar. Zira göz bağcı kısmı tuhaf göründüğü kadar basit de görünebilir, fakat hiç de basit bir psikoloji durumu değildir. Paylaşım için teşekkürler. Selametle.

kristen

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bundan tam 2 yıl önce yaptım ben bunu, telepati yoluyla bi kaç bişey daha yaptım ve sonuç ortada 2 yıldır beraberiz =) Kesinlikle tavsiye ediyorum ve herşey beyninizde bitiyor bunu unutmayın !!

ntflx

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yaptım ve çok kolay yöntemle... Umarım sizlede olur.

Yaptığım kişi ile yaklaşık 6 ay hiç konuşmadık yani bu süre zarfında hiç iletişime geçmemiştim.

Geçen yattığımda aklıma şöyle birşey geldi.

Kalktım ve gusül abdesti aldım.
Tövbe ettim
600 besmele çektim
Peygamber Efendimiz (S.A.V)'e Salatü selam getirdim.
Allah'a bu konuda dua ettim (yani Allah'ım beni şu XX'in evladı xx ile muhabbetimi arttır diye dua ettim) .
Devamında bir süre beynimi boşalttım ve o kişiye konsantre oldum.

İnanmayacaksınız aradaşlar...

O kişi bana öyle konsantre olduktan yaklaşık 35-40 dakika sonra o kişi beni aradı ve halimi hatrımı sordu ve aniden kız olmasına rağmen bana çıkma teklifi etti.

(Tabii bu 35 dakika boyunca rahatça uyudum :D)

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Herkese kolay gelsin...

aswang

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler.
Böyle bit tarifi ilk defa görüyorum. Ama bana çok tanıdık geliyor:)
Gözlerim ve düşüncelerimle bazı şeyler yapabildiğimin farkındayım ama bunların telapatik büyüler olduğunu bilmiyordum. Özellikle yapmıyorum birden bire oluyor sadece aşk büyüsü için değil genel olarak benim bahsettiğim. Yinede büyüymüş yani, üzüldüm:hang:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Burada büyü derken zaten enerji yönelndirmedir mesele. Enerjiyi istediğimiz şeyin olması için nasıl yönleneceğini seçmektir. Şimdi varlıklarla veya başka enstrümanlarla yapacağınız uygulamada öz enerjinizi devreye sokup o enstrümanları şarj edip kullanıyorsunuz fakat telepati gibi unsurlarda sadece kendi öz enerjinizi kullanıyorsunuz. O halde bir psi whell çevirmek de bir anlamda büyüdür, majidir. Peki buna da büyü diyip üzülecek bir şey bulabilir miyiz? Elbette hayır. Büyü yapıldığında vicdani muhasebe yapmak belki bu aşk büyüsü olarak tanımlanan örnekte olabilir. Yani özetlersem neyle yapılırsa yapılsın, hangi yol kullanılırsa kullanılsın, hür iradeye hükmetttiğiniz an bu doğru bir şey değildir. Bunu sadece majik uygulmalar olarak görmeyin, bir iş çevirip, ortamı o hale sokarak da bir insanda olmayan düşünceyi onun düşüncesiymiş gibi ortaya koymanız ve bir işi yaptırmanız da aynı şeydir.

aswang

Kayıtlı Üye
bir iş çevirip, ortamı o hale sokarak da bir insanda olmayan düşünceyi onun düşüncesiymiş gibi ortaya koymanız ve bir işi yaptırmanız da aynı şeydir.

:)Çok teşekkürler, gerçekten çok açıklayıcı oldu. Bende boş yere üzülüyormuşum demekki. Bilgi için tekrar teşekkürler.

aristo

Kayıtlı Üye
Telepati ile bir başka kişiye ulaşmak ona mesaj vermek olası. Çünkü çok fazla değil, yakın zamanda iletişim aracı olacaktır telepati. Belki 30 belki 50 yıl sonra. Bir düşünün 30 sene önce cep telefonu o zamanki insanlara ne kadar imkansız geliyordu. Sorun şu ki: Telepatik olarak bir insana ulaşabilsek bile bu sadece onunla irtibata geçmemiz demektir. Onu etkileyebilmek başka birşeydir. Yani bağlantı kurduk, ama o kişi bizden hoşlanmıyorsa olmaz...

Kar

Elit Üye
O kadar yıl beklememize gerek yok,telepati yıllar öncede vardı günümüzdede uygulayanlar var.

aswang

Kayıtlı Üye
telepati ile bir başka kişiye ulaşmak ona mesaj vermek olası..çünkü çok fazla değil yakın zamanda iletişim aracı olacaktır telepati...belki 30 belki 50 yıl sonra...bir düşünün 30 sene önce cep telefonu o zamanki insanlara ne kadar imkansız geliyordu...sorun şu ki: telepatik olarak bir insana ulaşabilsek bile bu sadece onunla irtibata geçmemiz demektir..onu etkileyebilmek başka birşeydir.. yani bağlantı kurduk ama o kişi bizden hoşlanmıyorsa olmaz...

Ben böyle düşünmüyorum. 30-50 yıl sonra diyorsunuz da ne değişecek ki insan olarak bedenimizde ya da ruhumuzda ?
Cep telefonu örneğini vermişsiniz, iyi güzel de cep telefonu teknolojik bir alet. Onun ortaya çıkması için bir çok işlem gerekliydi yani teknolojinin gelişmesi gerekliydi. Ama telepatinin teknolojiyle ya da benzeri şeylerle hiç bir alakası yok. Bu tamamen beyinde olan bir şey. Kaldi ki büyük bir sufi olan Mevlana'nın bu ve bunun gibi yeteneklere sahip olduğu bilinmektedir ve bildiğimiz gibi kendisi 1207 yılında doğmuş, 1273' te ölmüştür. Yani böyle şeylerin ne zamanla ne de başka bir kavramla hiç bir ilgilisi yoktur. Ve bence soyut olanları geliştirmek, somut olanları geliştirmekten çok daha kolaydır.

Voy

Kayıtlı Üye
Teknolojinin ilerlemsiyle bir tutamayız ancak şöyle olabilir teknoloji-tıpla beyinde telepatinin sağlandığı noktalara uyarı gönderip-uyandırıp ilerletecek,bir nevi körelmiş noktayı aktive edecek bunun topluma yansıması yapacak,alıcı -verici özelliklerini dengelemeyi bulacak artık ne yapılabilirse başka onlar geliştirecek ,bunu bir de toplumdan saklayamacak kitlesel açıdan böyle olabilir.

Kişisel açıdan ise evet tarih bunu belirlemez,birisi daha bakışından bile anlayamıyorken düşünceleri bir diğeri kafasından geçen kavramları alabilir ,iletebilir.Geçmiş yada gelecek farketmez.Kişinin hayatıyla deneyimleriyle ilgilidir.

Yada başka bir enerji mi olur artık ,ne olur kitlesel açıdan evrimleşme olur bu konuda bu şekilde kitlesel olabilir.

Olasılıklar çoktur kanımca.:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şuan teknoloji bu bahsettikleriniz ve çok daha fazlasını sağlayacak kadar gelişmiştir.

aswang

Kayıtlı Üye
Kaynağın kendisini kullanmak dururken neden parçasını kullanalım ki..Teknoloji dediğiniz beyinin eseri zaten.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kaynağın kendisini kullanmak dururken neden parçasını kullanalım ki..Teknoloji dediğiniz beyinin eseri zaten.
Kaynağın kendisini kullanamayan insanlar için geliştirildi bu teknolojiler zaten. Ama hangisi daha kaliteli diye bakarsak, elbette kişinin kendi kaynağını kendi kendine kullandığı durumdur. Bu arada bu teknoloji savaş için üretildi, siviller için değil.