İki kişiyi ayırmak için-1

fot

Kayıtlı Üye
ya neden vermesin.o zaman urumun verdiği tarifde yarım yamalak demek ki
yani biz yine muskacıların eline mi düşüceğiz

fot

Kayıtlı Üye
pentea ver sen bacım.bakma onlara.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
elsik değil verdiğim yaptığı işlemler örneğin fil suresiyle işi güçlendirmiş fil suresinin anlamı yıkımdır zaten

fot

Kayıtlı Üye
ben burada yazılan herşeyi ciddiye alıyorum.ama biri çıkıpta şurası eksik,burası farklı dediği zaman içime kuşku giriyo.zaten hafif negatif bir insanınm. lütfen yapmyın arkadaşlar.kasmayın beni

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu işler herkesin rahatlıkla yapacağı işler ve işlemler değildir. Bunlar bazen Çok tehlikeli ve sorunlu işlemler olabilir. Bu işle lşemlerde korunmasını bilmeyen insanlara tehlike olmasın diye öyle bir şey söyledik. Merak etmeyin zaten o yetiye sahipseniz size o bilgiler eksişksiz olarak verilir.

fot

Kayıtlı Üye
anlaşıldı. ben o yeti neyse onlara sahip değilim.peki sahip olan tanıdığınız varmı sorusuna bir cevap almak mümkün mü:)anladınız galiba

fot

Kayıtlı Üye
urum artık benden bıkacaksınız biliyorum ama yine de sorucam.yukarıda anlattığın işlemde eksik yok değil mi.ayrıca benim gibi sıradan birinin yapmasında da bir sakınca yokdur inşallah.hani arkanıza bakmayın demişsin ya.baksak neyle karşılaşırız ki.lütfen ciddiye alın.gerçekten merak içindeyim.yapmak istiyorum.
birde koruma nasıl yapılır onuda öğrenmek isterim doğrusu.bide biz bunları yapamayacaksak niye veriliyo ki.

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Ben bu uygulamanin bir kez yaptim hedef kisilerim ayrilma noktasina geldiler 5 yil nisanli kaldilar surekli sorunlar kavgalar yasandi evlenemediler sonra ben kendime farkli bir yol cizdim ve iptal ettirdim simdi evlendiler .
Afferin sana,müthis bir basari elde etmissin.Sence sevenleri ayirmak dogru bir fikirmidir? Sende hic acima duygusu yokmu?

Pantea

Kayıtlı Üye
Acima duygusu o zaman icin hic de hissedemedigim
ASTRALMEDYUM ' Alıntı:
Ben bu uygulamanin bir kez yaptim hedef kisilerim ayrilma noktasina geldiler 5 yil nisanli kaldilar surekli sorunlar kavgalar yasandi evlenemediler sonra ben kendime farkli bir yol cizdim ve iptal ettirdim simdi evlendiler .
Afferin sana,müthis bir basari elde etmissin.Sence sevenleri ayirmak dogru bir fikirmidir? Sende hic acima duygusu yokmu?
O zaman icin hic hissedemedigim bir duyguydu cunki o insanlarin bana yasattiklari karsisinda bana hic acimadiklarini gormusdum intikam istedim ve aldim hepsi bu , zaten daha sonra ofkem yatisti ve batil ettim.

fot

Kayıtlı Üye
pentea 131 tane buğday demişsin.iki kişiyi ayırmaktan ve tavuklara vermekten söz ediyoruz sanırım.hayvanlara nasıl bölüştürdün peki.hani 131/2=65,5 eder.yada ben anlamadım.bi anlatırmısın.gününü ve saatini vermezsin tabiii.emir büyük yerden ya
;D

Pantea

Kayıtlı Üye
Hayvanlara degil " hayvana" yani bir tek tavuk kisinin ten rengine uygun esmerse siyah sarisin sasari tona yakin beyaz( sac rengi onemli degil) tenlilerde genellikle beyaz tavuk bunlar disinda ayrinti veremem yasak.

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
O zaman icin hic hissedemedigim bir duyguydu cunki o insanlarin bana yasattiklari karsisinda bana hic acimadiklarini gormusdum intikam istedim ve aldim hepsi bu , zaten daha sonra ofkem yatisti ve batil ettim.
Anliyorum,yani aslinda hakketiklerini düsünümusün,yani en azindan o zaman icin ha panter? Olsun, bak önemli olan sen sonrasinda ne güzel sendeki farki ortaya koymussun,yani en azindan bunlarin seviyesine inmiyerek aklini basina alip ,onlarin sana bu yaptiklari seylere ragmen dolayi aff etmissin.Ne kadar güzel birsey!

Pantea

Kayıtlı Üye
ASTRALMEDYUM ' Alıntı:
Anliyorum,yani aslinda hakketiklerini düsünümusün,yani en azindan o zaman icin ha panter? Olsun, bak önemli olan sen sonrasinda ne güzel sendeki farki ortaya koymussun,yani en azindan bunlarin seviyesine inmiyerek aklini basina alip ,onlarin sana bu yaptiklari seylere ragmen dolayi aff etmissin.Ne kadar güzel birsey!

Panter degil "PANTEA " :) Pantea bir Pers kralicesinin ismidir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
astral medyum sanki senin Allah belanızı versin dedigin hic olmamıs gibi davranma aaaa... pantea tum durustlugu ile yazmıs.. sen yaz pantea ..dun esimin beni tatilde tanıstıgımız cocugunu besledigim yedirdigim icirdigim kadınla aldattıgını ogrendim simdi ne dersin? kader deip kenara mı cekilirsin hiii???bi de onlar oturuuken cocukla ben ilgilendim ne salagım di mi?? yıkılsın ikisi de hersey uzerlerine yıkılsın benden uzakta iken tabii

fot

Kayıtlı Üye
astral medyum sanki senin Allah belanızı versin dedigin hic olmamıs gibi davranma aaaa... pantea tum durustlugu ile yazmıs.. sen yaz pantea ..dun esimin beni tatilde tanıstıgımız cocugunu besledigim yedirdigim icirdigim kadınla aldattıgını ogrendim simdi ne dersin? kader deip kenara mı cekilirsin hiii???bi de onlar oturuuken cocukla ben ilgilendim ne salagım di mi?? yıkılsın ikisi de hersey uzerlerine yıkılsın benden uzakta iken tabii
canım ya.ne kötü bir durum.çok üzüldüm.

PEPERUTKA

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sevgilim piskopat benden ayrılmıyor ayırmak için ne yapabilirm yardım edermisiniz

akan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar günlerdir bu Ayet-i kerimenin arapçasını arıyorum Maide Suresinin 65. ayetiymiş ama ayetin içinden hangi cümle bu arapça bilmiyorum çözemedim.
64. ayetin tamamı şu arasından bu cümleyi çıkartabilecek blgiye sahip biri var mı acaba?Ben 1 ay evvel nişanlımdan ayrıldım ve nedeni bana kötü niyetle yaklaşan en yakın arkadaşının yaptıklarını ona anlatmamdı.bana inanmadığını söyledi ve o kişi beni hala arayarak çiçklerle mesajlarla rahatsız ediyor elimde her türlü kanıt var ve hepsini ona gösterdim ama adam sanki büyülenmiş gibi arkadaına karşı eli dili bağlı.kendimi çok kötü hissediyorum.Nasıl bir şerefsizlik bu?Eğer nişanlımla ayrılmasaydık bu pazar nikahımız vardı ama nşanlım şu an bu şehirde bile değil herşeyini toplayıp şehri terketti.Lütfen bana yardım edin, şu adamdan kurtulursam biliyorum ki aramız düzelecek...
maide suresi 64.ayet

وَقَالَتِ الْيَهُودُ يَدُ اللَّهِ مَغْلُولَةٌ غُلَّتْ أَيْدِيهِمْ وَلُعِنُوا بِمَا قَالُوا بَلْ يَدَاهُ مَبْسُوطَتَانِ يُنْفِقُ كَيْفَ يَشَاءُ وَلَيَزِيدَنَّ كَثِيرًا مِنْهُمْ مَا أُنْزِلَ إِلَيْكَ مِنْ رَبِّكَ طُغْيَانًا وَكُفْرًا وَأَلْقَيْنَا بَيْنَهُم

lütfen arapça bilen biri yazılan ayeti seçebilir mi?

deniz arzu

Kayıtlı Üye
ve elkayna beyne hümül diye olan ayet bu değil.geçen ona bende baktım fakat maide suresinde sadece bir bölümünü bulabildim.bu ayet gizli ilimler 6 7 8 .ciltli olan kitapta mevcut.ayrıcva bu ayetle başka bi tefrik(ayırma )büyüsü daha yapılıyor.okitabı bul bence.