Gizli Olanı Ortaya Çıkarmak İçim Melek Dili

lavi_nia

Kayıtlı Üye
kım neyı farkettı arkadaşlar bunlarıda yazarsanız çok sevınırız mesela gızlı olarak başkarı bızım ıçın kötu bışey yaptı bumu ortaya çıkıyo veya bırı bıze yalan söyledı bumu yoksa kendımızle ılgılı olarakmı gızlı şeyler çıkıyo bırı açıklarsa sevınırız

mavişpery

Kayıtlı Üye
yazıldığı gibi mi okunuyor yoksa talafuzları değişik mi

Amethyst

Banlı Kullanıcı
yazıldığı gibi mi okunuyor yoksa talafuzları değişik mi

Eğer bir konu gerçekten ilginizi çekiyorsa , onu sonuna kadar okuyup araştırmanız gerek . Diğer üyelerin yazılarını okursanız sorunuza zaten cevap verildiğini görürsünüz ...
Evet yazıldığı gibi okunuyor artı büyük harfle yazılanları daha yüksek sesle okumanız gerek

glfm

Kayıtlı Üye
gizli olan enerji ,yetenek etrafımızda varsa varlık bunlarmı kasdedilen acil cevap lütfen. çünkü kendimde güç ve farklılık hissediyorum bunları öğrenmenin yolunu arıyordum acaba bu soruma cevap verirmi.birde etrafımızda varlık varsa ,umarım onun gizliliği ortaya çıkmaz.sonuçta oda bizle bağlantılı birşey..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
gizli olan enerji ,yetenek etrafımızda varsa varlık bunlarmı kasdedilen acil cevap lütfen. çünkü kendimde güç ve farklılık hissediyorum bunları öğrenmenin yolunu arıyordum acaba bu soruma cevap verirmi.birde etrafımızda varlık varsa ,umarım onun gizliliği ortaya çıkmaz.sonuçta oda bizle bağlantılı birşey..
Bu ne hakkında gizliliği kaldırıp görmek, öğrenmek istiyorsanız onu verir. Medyumsal,kehanetsel hatta büyü bozmada da kullanılan, etkisi ve niyeti okuyucu tarafından yönetilen bir anahtardır.
Bu arada hala Enochian'dan nefret ediyorum. Size açıklama yapmak için okuduğumda bile başım döner, midem bulanır. Yine garipleştim.

zona

Kayıtlı Üye
Forumda enokyan dili ile ilgili biraz araştırma yaptımda inisiye olmakla ilgili bir takım şeyler var ama tam kavrayamadım bu uygulamayı yapan arkadaşlar hepiniz inisiye mi oldunuz?

canavar

Kayıtlı Üye
Bu ne hakkında gizliliği kaldırıp görmek, öğrenmek istiyorsanız onu verir. Medyumsal,kehanetsel hatta büyü bozmada da kullanılan, etkisi ve niyeti okuyucu tarafından yönetilen bir anahtardır.
Bu arada hala Enochian'dan nefret ediyorum. Size açıklama yapmak için okuduğumda bile başım döner, midem bulanır. Yine garipleştim.

Neden, Enochian'dan nefret ediyorsunuz? İnisiye olmadan, herkes okuyabilir mi?

Osiris

Kayıtlı Üye

Çünkü Enochian dilinde yardım aldığın varlıklar,negatif varlıklar.İnisiye olmadan okuyabilirsiniz ama okumamalısınız.Etkileri hiç iyi olmaz.

zona

Kayıtlı Üye
Mesela etkileri nelerdir herkes kötü olan şeylerden bahsediyor sadece, inisiye olmadan okuyabilirsiniz demişsiniz peki bu "inisiye olmadan da yapılıp sonuca varılabilir ama kötü yanları da karşınıza çıkabilir" mi demek oluyor ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Nefret ediyorum çünkü enerjisi bana uygun değil. Uyumlansam da, inisiye olsam da uygun değil. Herkesin çalıştığı ve bağlı olduğu kanallar ayrıdır. Ayrıca melek dili denilse de melek dili değildir. :)
Mesela etkileri nelerdir herkes kötü olan şeylerden bahsediyor sadece, inisiye olmadan okuyabilirsiniz demişsiniz peki bu "inisiye olmadan da yapılıp sonuca varılabilir ama kötü yanları da karşınıza çıkabilir" mi demek oluyor ?
Mesela etkileri önce kibar musallat ve sonra daha fazlası olabilir. Etkilerini bu şekilde tahmin edebilirisiniz. Burada çağırılan varlıklar cin değildir ayrıca. Daha farklıdırlar. Bazıları bizim ifrit dediğimiz batıda demon olarak bilinen varlık sınıfına girse de aslında hala Enochian'ın nereden güç aldığı kesin değildir. İlk çıktığı zamanlarda tepki almamak adına mı, yoksa hakikaten o adamları kandırdıklarından mıdır tam kesin bilinmez ama ''melek dili'' olarak sunulmuştur. Meleklerle uzaktan yakından ilgisi yoktur.

canavar

Kayıtlı Üye
O zaman hiçte hayırlı bişey değil.Uğraşmamak lazım.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Zaten merak ettiğim ve yapmayı planladığım herşey sakıncalı oluyor...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Mesela etkileri önce kibar musallat ve sonra daha fazlası olabilir. Etkilerini bu şekilde tahmin edebilirisiniz. Burada çağırılan varlıklar cin değildir ayrıca. Daha farklıdırlar. Bazıları bizim ifrit dediğimiz batıda demon olarak bilinen varlık sınıfına girse de aslında hala Enochian'ın nereden güç aldığı kesin değildir. İlk çıktığı zamanlarda tepki almamak adına mı, yoksa hakikaten o adamları kandırdıklarından mıdır tam kesin bilinmez ama ''melek dili'' olarak sunulmuştur. Meleklerle uzaktan yakından ilgisi yoktur.
peki kurtulmak zormu ?

beyza56

Kayıtlı Üye
simdi beni tamamen korkuttunuz bir daha asla yapmam

beyza56

Kayıtlı Üye
melek olsa sefaf olur ben yaptigimda yüzüm ates gibi yandi ama bir daha yapmam bu biraz uzman isi

bugday

Kayıtlı Üye
bu dilde bildiğim kadarıyla en önemli husus kelimelerin telaffuzuna dikkat etmek, yanlış teleffuzlar yanlış sonuçlar doğurabilir, dikkatli olun ve dikkatli okuyun.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bağırarak okudum ama herhangi bir değişim olmadı.Deneyen bir arkadaşımız çok farklı şeyler olduğunu söylemişti.İçten okumadığım için veya ritüel yapmadan okuduğum için olabilir mi?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Arkadaşlar bağırarak okudum ama herhangi bir değişim olmadı.Deneyen bir arkadaşımız çok farklı şeyler olduğunu söylemişti.İçten okumadığım için veya ritüel yapmadan okuduğum için olabilir mi?
Bu uygulamada sadece okumakla olacak bir iş değilki.Ayrıca konuya hakimiyetinizi bilmiyorum.Sanırım bu tür konularda yenisiniz.Eğer yeniyseniz bu tür uygulamalara kalkışmayın başınıza bir iş gelebilir.En tehlikeliside enokyan dilidir.Bu dil ile ilgili uyarıları lütfen okuyunuz.Başlangıç için böyle uygulamalara kalkışmayın lütfen!

Ayrıca her işte niyet önemlidir.Niyetiniz,yapacağınız çalışmaya inancınız,bilgileriniz sağlam olursa zaten çalışmanın %50sini tamamlamışsınız demektir.Okumuş olmak için okursanız tabikide birşey olmaz.