Sevdiğini geri getirmek için-5

selenim

Banlı Kullanıcı
Evet aynen katılıyorum. Önemli olan zihindeki enerjiyi birebir aktarabilmek, materyaller değil.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Suyu nasıl hazırlanıyor bunun? Urum biraz daha açıklama yapabilir misin lütfen? :Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim:

samanyolu

Kayıtlı Üye
Anne adı ve kişi adı yazarken, ibni veya binti yazılacak değil mi?

DİLSTAN

Kayıtlı Üye
Urum yarın yeni ayın ilk günü geri döndürme büyüsü için peki su nasıl hazırlanacak adam otu ne kadar konulacak ve bu terkip tammı?sana sonsuz güveniyorum ama bazen eksik veriliyor ya o açıdan sordum şimdiden teşekkürler

zeyn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok seviyorum, yine gitti ona ulaşamıyorum. Aynı şehirde yaşamıyoruz gelmesini istiyorum. Bana yardım edin lütfen...

NyMpHs

Kayıtlı Üye
Zeyn aynı derdi çekiyorum onsuz olamıyorum ama yine gitti. Benim olması bile yeter bana ben giderim yanına yeter ki beni eskisi gibi sevsin. Onsuz nefes alamıyorum. :( Bana da yardım edin lütfen...

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Umarım kı herkes ıstedıgıne ulasır.

Sız sadece elınızden gelenın fazlasını yapın. İnat olsa nereye kadar inat olacak. Bende aynı sehırde degılım. Yanına gıdecegım. Gerekırse kapısında yatacagım ama elını tutmadan gelmeyecegım.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
zeyn aynı derdi çekiyorum onsuz olamıyorum ama yine gitti benim olması bile yeter bana ben giderim yanına yeter ki beni eskisi gibi sevsin onsuz nefes alamıyorum :( bana da yardım edin lütfen
Bunu yapmayın işte.. Onsuz olamam, ölürüm, biterim diye düşünürseniz, bu sizden farklı bir enerji yayar ona karşı ve karşı tarafta ilginç bir şekilde ters davranışlar, istememezlik ve umursamazlık başlar. Siz ne kadar yoğunlaşırsanız, karşı taraf maalesef ki o kadar uzaklaşır. Hislerinizi dizginlemeyi, başka şeylere enerjinizi yönlendirmeyi deneyin bir müddet. Bakın o zaman çok daha farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Belki bambaşka şeyler olacak; eminim ki öyle olacak. Bir de şu var, kaderinizde olan kişi eğer o ise, emin olun ki terslikler öyle uzun sürmez, aksine herşey yolunda gitmeye başlar. Allah doğru birlikteliklerin yolundaki taşları zaten ayıklamıştır; uzamaz. Bunu yaşadıkça tecrübe edersiniz. İçinizi ferah tutun :Angel_anim:

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Umarım kı yesıl cıngene. 3 senede 1 kere ayrıldık, 2 ay ayrı kaldık. Yıne dondu, sımdı 1 ay oldu ve 2 aya gırıyoz ama gercekden de zor dualarınız yanımızda olsun.

Belkı bırısının kı tutar da bıze yardımcı olur.

mimosis

Kayıtlı Üye
umarım kı herkes ıstedıgıne ulasır

sız sadece elınızden gelenın fazlasını yapın ınat olsa nereye kadar ınat olacak bende aynı sehırde degılım yanına gıdecegım gerekırse kapısında yatacagım ama elını tutmadan gelmeyecegım

Sakın ama sakın yapmayın bunu.. Ben yaptım, ondan biliyorum. İnat çok fena bir şey, siz bir adım yaklaşsanız karşıdaki iki adım kaçıyor. Ben de dedim inat ne kadar olacak, giderim yanına, o da gelir diye ama, öyle değilmiş maalesef. Her şey çok daha beter oldu. O uzak duruyorsa, siz daha uzak durun. Biliyorum söylemek çok kolay, ben de aynısını çok kısa zaman önce yaşadım. Hala da zaman zaman saçmalıyorum engel olamayıp ama, azalıyor her geçen gün. Siz de sakin olun sadece. Duygularla değil düşüncelerle hareket etmek lazımmış bu durumlarda, ben yeni çözebildim.

umarım kı yesıl cıngene 3 sene 1 kere ayrıldık 2 ay ayrı kaldık yıne dondu sımdı 1 ay oldu 2 aya gırıoz ama gercekden de zor dualarınız yanımızda olsun

belkı bırısın kı tutar da bıze yardımcı olur

Durumumuz yaklaşık aynı. Şunu gördüm ben zaten, bir giden hep gidiyor. Aynı şekilde gidiyor. Ve emin olun ilk döndüğüyle aynı şekilde dönecek. Ama şunu iyi düşünün, tekrar gidecek dönse bile.. Çünkü bu bir huy, alışkanlık... Dönse bile bir kez daha düşünün derim ben tekrar başlamak için, çünkü her geçen zaman daha çok şey götürüyor insandan. Ve yine götürecek ileride...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
İnsanlar böyleler işte maalesef ki iyilikten anlayan az insan var.. Sevgiyi bile yeri gelir alet ederler, aşağı da görürler. İnsan önce kendini sevmeli. Bu çok bilindik bir kelime fakat; çok da doğru bir kelimedir. Herşeye kendimizden başlarsak, çözümler de bizi takip edecektir. Denge..

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Belkı haklısın ama durum ınsandan ınsana degısır. Bundan 1 sene oncede ayrıldık, o dıploma almaya gelınce 3 gun bırlıkte gecırdık. Sonra gerı dondu evıne, 1 haftaya kalmadı bana telefon ettı senınım dıye.

Zaten bızım sorunumuz uzaklık, ayrı sehırlerde olmamız. Yan yanayken kavga bıle etmıyorduk, ama sunu da bılıyorum caresızım...

NyMpHs

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Yeşil Çingene ve mimosis. Haklısınız ama esegolcu nün de dediği gibi sorun mesafede başlıyor yanyanayken tartışma bile olmuyor. Şuan ben de çaresizim ama ilk gidişinden tecrübe edindim kendimi ve hislerimi dizginlemeyi. O zaman çok yalvarmış çok üstüne düşmüştüm, hataydı. Durduğum ve kendimi geri çektiğim zaman döndü bana. Şimdi hayatın mecbur bıraktığı bir gidiş daha hayata olan kızgınlığını uzaktayken benden çıkarmaya başladı. Tek istediğim beni eskisi gibi sevmesi ve anlaması, masal gibiydik biz şimdi çok zor durumdayız. Ben de çaresizim ama bu kez beklemeyi bilmeliyim sanırım. Çok zor ama nasıl yapacağımı bilmeden ve ne olacağını kestiremeden çaresizce bekliyorum, şimdilik..

Ben onun kaderimdeki insan olduğuna inanıyorum. Tesadüf değildi başlamamız. Bir gün gerçekten herşeyin yoluna gireceğine inanıyorum. Allah hepimize öncelikle sabır versin.

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Eevet sana katılıyorum kendimizi dizginleyeceğiz ama sabır kalmaz karşıdan ses çıkmadığı sürece. Bu sabır biraz zor dayanır...

Bende birkere dönüş oldu. Tek tesellim bu belki de...

Ben biliyorum ki onun için çok önemliyim ama mutsuz olurum diye düşmüş derde. O yüzden aklından silmek istiyor. Belki o da zor tutuyor kendini, belki beni görünce bir kıvılcım diye düşünüyorum hep ama sanırım hayalimizdeki gibi olmuyor...

Ama sabrım yettiğince ses çıkartmayacağım, son nokta dayanamazsam gideceğim şehrine mecbur. :nopity:

NyMpHs

Kayıtlı Üye
Evet ben de. Üstüne gitmeme kararı aldım bir süre. Bana nasıl davranırsa davransın üzülsem de belli etmeyeceğim ona. Benim onsuz kahrolduğumu bilmeyecek. Onu ne kadar çok sevdiğimi adı gibi biliyor zaten. Ben sustukça bana ne kadar acı verdiğini anlıyor. Şimdiden başladı yavaş yavaş kızgınlığından vazgeçmeye. Yine de hergün, her an yalvarıyorum Rabbime onu bana bağışlasın diye. Dualar ediyorum kendi içimden geldiği gibi. Bu sitede yer alan, paylaşılan duaları da okuyacağım. Özellikle Urumun verdiği dualar. Duydum ki Urum derde derman paylaşımlar yaparmış. Bu sitede herkes birbirinin gönül dostu sanırım. Gönül dostları herkese herşey için şimdiden teşekkürler. Bu sitede yeniyim ama şimdiden yalnız olmadığımı hissetmeye başladım. Allah hepimizin yanında olsun inşallah.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şu soruma biri cevap verirse eger ugraşmaya devam edecegim aşk büyüsü, şan büyüsü, para bulma falan filan bi sürü büyü var örneklerimin hepsinde hapista yatan müebbede mahkum bir adam var... Hapishanede ve müebbete mahkum ... Bu kitaplardaki vs. usullerle örnek birini kendine aşık etsin yada hapisten kurtulsun yada çok parası olsun falan ... eger bunlardan birini başarabilirse heralde o zaman evliya ermiş gibi alim bi insan olur... hapiste yatanların da 1000 de 999 u bu şeyleri ne yaparsa yapsın başaramayacıgına göre bence alim olmadan allahın yardımı olmadan hiçbiri bi işe yaraz sanki... kafam karışık ama umarım toprlamışımdır...

Gerçekten de çok karışık yazmışsınız ama, anladığım kadarıyla müebbet hapse mahkum bir insanı örnek vermek istemişsiniz ve büyü yoluyla hapisten kurtulmayı başarabilirse ben de büyünün gücüne inanırım demek istiyorsunuz. Ama bu kişi alim olmalı ve Allah'ın yardımı olmalıdır da diyorsunuz. Bir kere büyü konusu, ister islami olsun ister diğer türlerde, temelde inanca dayalıdır. Yaptığınız işe şüpheyle yaklaştığınızda büyü gücü diye birşeyden bahsedemezsiniz. İnanç sözkonusuysa Allah'ın yardımı olmadan diye birşey düşünülemez. Örnek verdiğiniz kişinin inancının İslam olduğunu düşünerek devam ediyorum - çünkü kişinin kabullendiği, kendine uygun bulduğu sisteme göre inancı şekillenir, Hristiyansa Hristiyan usullerince olan uygulamaları benimser, Pagan inancına sahipse Pagan usullerince olanları gibi. Müslüman olan örneğimizle devam edeyim, bu kişi doğal olarak majikal bir uygulama yapmak istediğinde islami usulleri tercih edecektir. Ki zaten inancına ters bir uygulamada başarılı sonuç elde etmesi pek mümkün değildir, çünkü ister istemez yaklaşımı şüpheci olacaktır. İslami bir usulde uygulama yapmak istediğinde Allah'tan yardım isteyecektir bu kişi. Çünkü İslami uygulamalarda kullanılan dualar, kelimeler İslam kaynaklıdır. Demekki Allah yardımı olmaması sözkonusu değil. Dikkat ederseniz müebbet hapse mahkum olan bu kişiye hep iyiniyetli yaklaştım şu ana kadar, neden hapiste olduğunu bilmeden. Belki de bu kişi birisine tecavüz etti, öldürdü, çok kötü bir nedenle hapiste. Eğer böyle ise, bu kişi zaten ne kadar vicdanı rahat bir şekilde Allah'tan yardım dileyebilir ki. İşte yine inançta netlik durumu; vicdanı rahat olmayan bir insan, bilinçaltında hapisten kurtulma hakkını kendinde göremeyecektir. Yok eğer haksız bir nedenden ötürü hapisteyse, Allah'a tam bir inançla dua edebilir zaten, majikal araç temin etmesinin ya da uygulama yapabileceği ortam bulabilmesinin güç olacağını düşünüyorsanız.

Majikal (büyüsel) uygulamalarda kullanılan majikal araçlardan önce inanç, konsantrasyon ve imajinasyon gelir. Bu üç unsurdan yararlanarak enerjinizi araçlarınıza geçirir ve bu araçlara majikal özellikler katarsınız. Aksi takdirde bu araçlar sadece mumdur, tütsüdür, bitkidir...vb. Yani uygulamanızın tutacağına inanarak başlarsınız, konsantre olur ve uygulama boyunca uygulamadan beklediğiniz sonucu olmuş, oluyormuş gibi imajine edersiniz. Demekki sadece bu üç unsurla da büyü yapabilirsiniz, zihninizi gerektiği gibi kontrol edebiliyorsanız.

Verdiğiniz örnek, yani müebbet hapse mahkum olan kişi, büyünün gücünü çok da doğrular nitelikte değil maalesef, birkaç nedenden ötürü. Birincisi, hapishane ortamları, kişilerin sağlıklı ve dengeli düşünmelerine yardım edebilecek ortamlar değildir. Dışarıda çok dengeli, iradesine hakim olan birisi yanlış bir karar sonucu hapse girse dahi, içeride geçirdiği sürede bu dengeyi yitirebilir, karamsarlaşabilir. İkincisi, kişi gerçekten bir suç işlediği için hapse girdiyse zaten iradesini kontrol edebilen birisi değildir. Üçüncüsü, kişinin vicdanı rahat değilse, her ne kadar, özgür olma hakkını kendinde görüyorsa da, bilinçaltı tersini söyleyecektir ve sağlam bir inanışla uygulama yapıp tutturması, çok olası değildir. Birinin aşkını kazanma hakkını kendimizde bulabiliriz, ya da daha fazla paraya sahip olma hakkını. Ama suç işlemek, birinin canına kıymak, hırsızlık yapmak, tecavüz etmek gibi durumlarda vicdan muhakkak devreye girer ve kişi, o suçluluk hissiyle rahatça "dışarıda olmak benim hakkım" diyemez.

Bunun dışında para, iş, aşk gibi konularda çok çeşitli uygulamalar mevcuttur ve bu uygulamalarla bir çok kişi sonuç elde edebilmektedir. Doğru mu yanlış mı, günah mı değil mi, bunun kararı zaten kişiye aittir. Doğru bulmadığınız bir konuda sonuç elde edemezsiniz doğal olarak. Hapishanede bulunan 1000 kişi, 1000 farklı düşünce, inanış ve psikolojik durum demektir. Yani bir uygulamayı alıp, herkesin ondan aynı sonucu elde etmesini umamayız. Büyüyü bırakın, 2 Müslüman kişiyi ele alalım. Zenginlik için ikisi de aynı duayı etsin, Allah'a yakarsın. Birinin duası kabul olurken, diğerinin ki olmayabilir.
Suç duada mıdır, hayır, duayı eden kişinin yaklaşımındadır. Zenginliğin kendisi herkes için farklı anlamlar içerir zaten.

Burada paylaşılan uygulamalar için de, diğer üyelerin "yapan var mı, tuttu mu, tuttuysa ben de yapayım" diye sorması bu nedenle lüzumsuzdur. Paylaşılan uygulama size uygun geliyorsa, sonuç elde edebileceğinize inanıyorsanız alır uygularsınız. O tutturdu, demekki bu tarif doğruymuş diye birşey yoktur.

hazarfen

Kayıtlı Üye
Merhaba bütün yazılan mesajlara bakma şansım olmadı zaman sıkıntımdan dolayı o yuzden affınıza sığınarak ve sorduğum sorunun önceden sorulmadığını umarak bir şey sormak istiyorum. Bir yerde nesneye dayalı yapılan büyülerde yaptığınız kişiye çok ciddi zararlar verebileceğiniz ve hatta bazı çalışmalarda yaptığınız kişinin aklını kaçırmasına neden olabilceği söyleniyordu. Bunun gibi kötü niyetle yapılmayan büyülerde de bu tarz kötü sonuçlar olabilir mi acaba?

Çapulcu1

Kayıtlı Üye
-Sevgili- sevginin paylaşıldığı kişi yani.. büyü şeytan işi, (şeytandan sevgi çıkar mı?)şeytan ise Allah ve Resulunun düşmanı, düşmanın dostu düşman olduğuna göre... Yani kısacası dostlar bence hiç bir sevgiliyi isteme yöntemi Allah a düşman olmaya değmez. Neticede galip gelecek olan belli. en iyisi onun emrettiği gibi istemek lazımdır ki, daha güzel ve etkili yöntemler vardır hemde bol haseneli. Tabi ben sadece kişisel fikrimi belirttim Sevgiyle..

SeherYeli.

Kayıtlı Üye
Büyüden medet umarak sevdiğini geri döndürmeye çalışan kendi başını yer. Sidikle abdest alınmadığı gibi büyüyle de uzın vadede iyi sonuçlar elde edemezsin
Sevdiğim geri döndi derken büyü geri teper er ya da geç . Ahiretinizi ve dünyanızı peşan etmeyin. Ben de çok sevdim hala öyle. Ama büyüye başvurmadım dua ettim Allaha ilettim arzuhalimi...

brotherhood

Kayıtlı Üye
Bende birkaç şahsi görüşümü paylaşmak istiyorum
En son ayrıldığım sevgilim için ölürüm biterim sanıyordum sürekli dua ediyordum birçok şey denedim tekrar eskisi gibi olsun diye ama anladım ki mesele onun bana geri dönmesi değilmiş, hayatın daha başındayken zorlukların en küçük kademesinde elimi bırakmaya hazır olmasıymış. Belki başıma birçok şey gelirdi hayatta belki de sakat kalırdım peki bu insan yanımda olurmuydu benim ? En ufak zorluklarda bizden giden insanlar dünyanın yükünü bizimle birlikte çekermiydi. İyi ki gitmiş diyorum geriye baktığımda , iyi ki kendimin farkına varmamı sağlamış ailemi herkesten önde tutmayı iyiki öğretmiş bana, gerçek dostların önemini..
Inşallah herkes sevdiği insana kavuşur herkesin düşüncesine saygım var sadece insan iyi düşünmeli yanında kalmasını istediği insanı