Astral Seyahat Deneyimleri

angeleyess

Kayıtlı Üye
Bunu iki ya da üç kez uyurken yaşadım. İlk başlarda kendim astral seyahat etmeyi bilinçli olarak isteyerek bu konuda çalışıyordum fakat ayrılma noktasında bir türlü cesaretimi yüzde yüz toplayamıyordum. Aradan geçen bir kaç günden de sonra uyurken hem de uykumun ortasında birden bedenimde çatırdamalara benzer sesler duydum ve yukarı yükseldiğimi farkettim, çok geçmeden kendi bedenimi aşağıda yatakta yatarken gördüm ve inanılmaz ürperdim, o sebeple bedenimden uzaklaştım.

Bu harika bir histi, kendimi kuş gibi hissediyordum, duvardan geçerek mutfağa gittim önce sonra annem ya da babam ikisinden biri kalktı ve su içmeye geliyordu ben yine beni görmelerinden mi korktum bilmiyorum uzaklaşmak istedim bu kez aynanın karşısına geçtim, belki kendimi görebilirim diye fakat çok karanlık olduğundan mı yoksa bedenim olmadan gözükmedğmden mi göremedim zaten ayak sesi gelince diğer boş odaya geçtim ve hemen duvardan geçerek havaya yükseldim, apartmanın dışına çıktım resmen her şeyi çok net hatırlıyorum, evimiz 3. kattaydı o zamnlar, havadayken direklerin üzerinden geçen tellere bakıyordum geçen nadir arabaları, her zaman bildiğim sokağı bütün ayrıntıları sanki yaşıyormuş gibi görüyorum, o kadar bilinçliydim ki tıpkı yaşarken olduğu gibi tek fark havada uçmak ve kuşlar kadar hafif hissetmek, sonra ölmediğimi düşünüyordum, kendi çabalarımla yapamadığım şeyin olduğunun tamamen bilincindeydim ve ölmenin o kadar da kötü bir şey olmadığını düşündüm ve tamamen hissettim en çok o huzuru beğendim son derece huzur, ölmüş insanlardan bi iki tanesiyle konuştum, biri çocukları olan bir kadındı ve çok sıcak biriydi.

Bu ilk yaşadığım en uzun süren seyahatimdi. Bir süre geçtikten sonra büyük bir hızla bedenime doğru çekildim ve yine büyük bir sarsıntıyla bedenimde buldum kendimi, gözlerimi açtım çok hızlı nefes alıp veriyordum, kalbim çok hızlı atıyordu, o günden sonra hayata ve yaşama bakış açım tamamen değişti hem de benim için çok olumlu yönde.

İkincisini de aynı şekilde yaşadım fakat tam gitmek istediğim yere (o zamanlar sevdiğim ve uzun zamandır görüşmediğim kırgın bir arkadaşımı bir kaç saniye de olsa uyurken de olsa görmek istemiştim) doğru giderken yarı yolda aniden bedenime çekildim. Sanırım onun yanına gitmemem gerekti diye düşünüyorum, bir şeyler gitmemi engelledi anlamında yoksa ben çok istiyordum.

En çok o çatırtılara benzeyen ses ve sarsıntılardan rahatsız olduğum için bir süre sonra kendi kendime kontrolüm dışında tekrar bunu yaşamak istemiyorum dedim ve sanırım bilinçaltım gerekeni yaptı.

Sadece kordonumu hatırlamıyorum, onu hiç görmedim ve çok merak ediyorum. keşke baksaydım daha dikkatlice fakat ben yukarı doğru yükselirken de hiç dikkatimi çekmedi.

Sonuç olarak bunu yaşamak güzeldi ve iyi ki yaşadım, bir gün tekrar istersem olacağını biliyorum sadece istemem yeterli yine uykuda çıkıp gezeceğim, kuşlar kadar özgürce.....

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
Eğer gezmeyi başarırsan söyle, ben gezemiyorum direk istediğim yerde oluyorum.

Eğer gezebilirsen nasıl yaptığını paylaş, umarım sorun bendedir.

nayk

Kayıtlı Üye
Hayal ediyorum da; gece bedenimden çıkıp bir yerlere gittiğimi... Ben herhalde görmek istediğim tek insanın yanına giderdim. Deli gibi özlediğim... Umarım bir gün bende başarabilirim. :(

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
Hayal ediyorum da; gece bedenimden çıkıp bir yerlere gittiğimi... Ben herhalde görmek istediğim tek insanın yanına giderdim. Deli gibi özlediğim... Umarım bir gün bende başarabilirim. :(

Aslında benim şu şekilde oldu:

Sevgilimin değil, manevi kardeşimin yanına gittim.

Avea sağolsun bu arada, yarı uykulu bir şekilde konuşurken, bir anda kendimi onun odasında buldum. Odasını gezdim ve bedenime döndüm.

Odasını ilk defa görmüştüm. Ona odasını ve odasındaki eşyaları anlattım. 2 senedir hala nasıl yaptın diye sorar ve aynı şoku yaşar.

İsteyerek olmadı, sadece bir an orada olmak istedim, saniyelik bir şeydi. İçim geçmiş.

Sonrasında ordaydım.

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Cinler, ruhlar veya melekler insana astral seyahate yardimci olurlar mi yani rehberlik yapabilirler mi sizce?

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
Rehberlik yapabilirler, zarar da verebilirler ama ruhlar ne demek oluyor?

Allah'ın izni olmadan hangi kişinin ruhu ikinci berzahtan çıkabilir ki?

O boyutta ancak cinler ve melekler görülür ki müşahede ettim bunu.

Aranızda 5. boyut uzerindeki boyutlara çıkmayı bilen var mı? Çağırdığım hiç bir melekten bunun cevabını alamadım.

simsiyah

Kayıtlı Üye
Eğer gezmeyi başarırsan söyle, ben gezemiyorum direk istediğim yerde oluyorum.

Eğer gezebilirsen nasıl yaptığını paylaş, umarım sorun bendedir.

Direk istediğin yerde olmak da başarı. Ben de olabilsem keşke... Gezmesi kusur kalsın ama başaramıyorum.

samir_22

Kayıtlı Üye
Ya ben bunu bugün denedim.Tam olmasada bayağı kendimi kontraste etmiştim.Uyku ile uyanıklık arasından bir devreye girdim.İçimden bir şeyin dışarıya çıkmaya çalıştığını hissettim.Elim ayağım ve bedenim müthiş titremeye ve karıncalanmaya başladı.İçimdeki şey yukarıya çıkmak için müthiş çabalıyordu ama bir türlü çıkamıyordu.Korkmaya başladım ve daha fazla dayanamayarak gözümü açtım.Gözümü açtığımda kollarım,ellerim yukarı da ve belimden yukarısının yerden bir miktar yükseldiğini gördüm.Bu dehşetle her halde iki üç gün yaklaşmam :eek:

obsesif

Kayıtlı Üye
Astralde bilmediğim varlıklarla karşılaşıp,zarar görmekten dahası onları görmekten korktuğum için kısmen başarı sağladım,Ama okuduğum diğer astral konularında anlıyorum kş eskiden çıkıyormuşum:Dçünkü rüya görürken aman biliyorum bu rüya nasılsa birazdan uayanacağım derdim,bunu annem yada arkadaşlarıma anlattığımda kimse inanamazdı:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Eger gezmeyi basarirsan soyle ben gezemiyorum direk istedigim yerde oluyorum

eger gezebilirsen nasil yaptigini paylas umarim sOrun bendedir

Evet ben de direk istediğim yerde oluyorum.Gezinti esnasında gariplikler oluşuyor pek yapamıyorum.

ceren1

Kayıtlı Üye
Evet ben de direk istediğim yerde oluyorum.Gezinti esnasında gariplikler oluşuyor pek yapamıyorum.
evet astralde öyle yürüyerek gezmek olmaz , eğer benim gibi yürümeği denerseniz sanki biri sizi durduruyor aşırı ağır çekim gibi çok yavaş bir hareket olur. bunu yabancı bir sitede okumuştum sonra neden yürüyemediğimi anlamdım yani bu astraldeki herkes için geçerli, rüyada yürüyebiliriz çünkü rüya hayal imajdan ibaret hertürlü imaj olur ama astral beden fiziksel yapıda olmadığından adım atamazsınız sadece zihinsel olarak aklınızdan küçük mesafede yerlerde olmayı geçirirsiniz ve olursunuz. böylece bir nevi yürümüş olursunuz.

kermit

Kayıtlı Üye
ben astral seyehat hiç yapamıyorum arkadaşlardan fikir verebilecek birisi var mı?

dante

Kayıtlı Üye
astral seyahat ilgimi çekmediginden çalışmamıştım ben hiç.ama yaklaşık 1 yıl önce uyurken yatagımdan kalktım çok susamıştım su içtim gezindim evin içinde saate baktım 3:58di..sonra gözümü açtım yatağımdaydım yine kalktım su içtim gezindim saate baktım 3:58 o anda farkettm aynı davranışları saniyeler önce yaptığımı.o günden beridir ara ara tekrarlanıyor bu tarz durumlar.bazen gece uykumda farklı mekanlara gidiyorum..yalnız en çok ta susadığım zamanlarda oluyor.

prenses93

Kayıtlı Üye
ya bende astral yapmak istiyorum niyet edip yatıyorum gitmek istdiğm yeride niyet ediyorum diğer gün gitmeyi niyet ettiğim kişilere soruyorm anomal bişi vamıydı die bişiler yapmış oluyrum ambi türlü ne yaptğım ben göremiyorum buneden sizce

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bilinçli insanların denemesi şart bence çünkü bazı olumsuzluklar yasana biliyor astralda bunu astral yapan arkadaşlar cok iyi bilirler.kopmalar ve kopamamalar bence sitede yazılan astral bölümünü tekrar ve iyice bir okuyunuz.bende bunu yapıyorum ama nasıl neden yapıyorum bılmıyorum
yada söyle dıyım ben bılınclı olarak yapmıyorum.

son_bahar

Kayıtlı Üye
Selam. Böyle bir seyehat bende yaptim, ben Almanya da yasiyorum. Birgün Türkiye'yi cok özledim. Ve yataga uzandim ve büyüdügüm yeri düsünmeye basladim.Kendimi öyle bir vermisim ki kalktigimda sanki oradan gelmis gibiydim. Ve hep ablami hayal ediyordum. Ertesin gün ablam beni aradi ve bana Türkiye'ye ne zaman geleceksin diye sitem etti. Bende neden bana sitem ediyorsun diye sordugumda bana, dün gece sanki sen buradaydin, senin sicakligini hissettim dedi. Bende rüya görmüs olabilecegini söyledim. O da bana olamaz cünkü teyzem ve birkac cocukluk arkadaslarimda hissetmisler. Ve o günden beri bu konulara cok ilgim var. Yoksa önceden böyle bir seyin olabilecegini bilmiyordum.:driving:

logii

Kayıtlı Üye
Öncelikle hoşgeldiniz sn son_bahar. Yazmış olduğunuz yazıda ablanızı düşünerek yattığınızı söylemişsiniz. Ve uykudan uyandıgınzıda ablanızın sizi araması ve Türkiye'ye gelmenizi sitem etmesi bence astral projeksiyon ile alakalı değildir. Çünki; astral boyutta iseniz, gerçek boyut ile alakanız kesilir.. Yani; duvarların içerisinden geçebilirsiniz, uçabilirsiniz vsvs.. Herhangi gerçek dünyadan birinin sizi görmesi mümkün değildir. Ancak astral boyutta olabilir bu.. Yatarak ablanızı düşündüğünüz de ablanıza yollamış olduğunuz '' bilinçsiz telepatidir. '' Yani telepati yoluyla ablanızın aklına girmiş olabileceğinizi düşünüyorum..

3l1f

Kayıtlı Üye
Merhaba deneyimleri olan arkadaşlara bir söylemek istiyorum.Geçen gün açtığım bir konuda rüyamla ilgili birşey anlatmıştım bir mod. arkadşımızda bilinçsiz astral seyahat demişti. Dün gece bilinçli düşünerek yapmaya çalıştım biranda kendimi sel felaketinin yaşandığı bir yerde buldum insanlar sele kapılıyorlardı ve kurtarmak için onlara yardım ediyordum sele kapılan bir kadının kolundan tuttum onu kendime doğru çekmeye başladım kendimi yukarıdan da izliyordum kurtarmaya çalıştığım kadının üzerinde hani kıyafetlerin olmadığı ama çuval tarzı kumaşların elbise gibi yapılıp giyildiği çuvaldan bir elbiseydi.Ben yine bilinçsizce geçmişemi yolculuk yaptım ne yaptım anlamadım biran önce kadını oradan kurtarıp uyanmak istiyordum.Kurtarıp kurtarmadığımı hatırlamıyorum ama uyandığımda sabah ezanı okunuyordu. Dudağım da uçuklamış durumda.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu seferkinin astral seyahat olduğunu sanmıyorum. Çünkü astral seyahatte birilerini tutup çekemezsiniz.

3l1f

Kayıtlı Üye
Bu seferkinin astral seyahat olduğunu sanmıyorum. Çünkü astral seyahatte birilerini tutup çekemezsiniz.

Anladım kendimi o kadını kurtarmaya çalışırken gördüğüm ve onu kurtarıp uyanmayı düşündüğüm için öyle sandım o zaman.Teşekkürler.