Astral Seyahat Deneyimleri

Voy

Kayıtlı Üye
Ben Astral seyahat mı yaptım bilmiyorum örneğin : Rüyamda rüyada olduğunu biliyorum ve bazen değiştirebiliyorum bazende koşmaya çalışıyorum ama inanılmaz bir çekim oluyor ve koşamıyorum bazende Yüksek bir yerden düşüyorum tam dibe vuracakken uyanıyorum uyanmamaya acaba ne olacak diye zorluyorum kendimi fakat uyanıyorum bunların dışında Astral seyahati denemiştim kendimi bir anda böyle dalgaların üzerindeki bir gemi gibi hissettim böyle salanmalar bi yükselme vardı hissediyordum fakat bir anda yatakta irkildim inanılmaz bir baş ağrısı başladı ve hiç uyku felan kalmadı bunun dışındada sıklıkla yatakta irkiliyorum dün gecede sağ ayağım tam uykuya dalarken bir anda çok sert bir şekilde irkildi :S
Rüyada olduğunun farkında olup değiştirebilme durumuna lusid rüya deniliyor ama şöyle birşeyde var astral boyutta rüyalar boyutu varmış ama ben hiç gitmedim oraya bilmiyorum :).Yüksek yerden düşme hissi genelde biz uyurken astral çıkıştan geri bedene dönme anında oluyor.Bahsettiğiniz dalgaların üzerindeki gemi gibi sallanmalar ve yükselmelerde astral çıkıştan önce yakalanan titreşimler.Astraldayken bilinçli çıktığınız zaman farkediceksiniz bunu zaten merak etmeyin.Ama çok fazla uğraşmak gerekebiliyor,kişiye göre değişidebiliyor vazgeçmeyin.Saygılarla

mavişpery

Kayıtlı Üye
o bi yerlerden düşmeyi bn de çoık yaşadım ya çok yüksek bir apartmanın merdivenleri arasnda kalan boşluktan ya bir uçurumdan ya da bi çukura düşüorm ama direk uyanıorm. bnu yaşayanlar da asla uyanmamak için direnmesin ltfen aksi taktirde beyin düşp öldüğüne şartlanır ve kalp krizinden gerçekten ölürsünüz.. bu kanıtlanmış bşi bu şeklde kalp krizi geçirenler olmuş baya. o yzden böle bi durmla karşılaşırsanız kendnizi serbest bırakn ztn uyanıcaksınızdır düşerken..

mars

Kayıtlı Üye
benim sorunum şu herşeyi kafamdan atıp sadece seyahate odaklanıyorum kalbim we nefesim hızlanıyor ellerim karıncalanıyor fakat burdan sonra herşey yawaş yawaş normale dönmeye başlıyor... lütfen yardım edin bunu yapmayı gerçektn istiyorum

breathe

Kayıtlı Üye
Dün öğleden sonra yatağımda yatıyordum.Televizyon açıktı.Grip olduğum için ilaç almıştım ve ilaçlar beni uyutuyor.Birden uykuya dalmışım, ben pencerenin yanındayım ama bedenimle beraber değilim, bu sırada televizyon açık ama tam olarak net görmüyorum, etraf hafif pembemsi ve huzurluyum sonra yatağımın yanındaki duvara bakıyorum orda normalde büyük bir takvim var ama ben duvarı boş görüyorum sonra kendi kendime nasıl olur diyorum ve yatakta gözlerimi açıp duvara bakıyorum takvim yerinde.
Astral seyehat için 2 aydır çalışıyorum ve henüz çıkamadım sizce bu astral seyehatmidir yoksa ilaçların etkisiyle gördüğüm bir rüya mı?

mavişpery

Kayıtlı Üye
astral seyahat olabilir çnkü astral seyahat esnasında eşyalar başka yerlerde görülebiliyor. bakış açısı var aslında astral seyahatte kendinizi çeviremezsiniz bakış açısınızı değiştirebilirsiniz kuzey güney die kutuplardan yararlanarak oluyordu sanırım. siz de astral seyahate çıkınca bakış açınız ters olmuş olabilir takvim olmayan duvarı görmüş olabilrsiniz ve korktuğunuz için bedeninize döndüğünüzde takvimi normal yerinde görmüş olabirsiniz..

Gaile

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,
gerçekten yapanlardan öğrenmek istediğim şu: birinin astralden yanıma gelmesini nasıl engellerim?
yol, yöntem var mıdır?

metafizik

Kayıtlı Üye
yaklaşık bir ay kadar önceydi, uyurken rüyada olduğumu fark ettim ve lucid olduktan kısa bir süre sonra uyandım yataktan yeni kalktığımdaki mahmurluğu şimdi bile iyi hatırlıyorum fakat daha sonra tekrar uyandım sanki daha önce yataktan kalkmamışım gibi sizce bu astral seyahat mi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar,
gerçekten yapanlardan öğrenmek istediğim şu: birinin astralden yanıma gelmesini nasıl engellerim?
yol, yöntem var mıdır?
Yol ve yöntem var. Önce bu kişi nasıl yanınıza geliyor, ne yapıyor ne amaçla geliyor bunu bir yazınız.

XTX

Kayıtlı Üye
Benim yanıma da astralden gelen biri var, nasıl engellendiğini bende merak ediyorum.. Ayrıca bu son zamanlarda beynimin içinden gelen konuşmalar sesler duymaya başladım, bir anda aklıma hiç alakası olmayan düşünceler beliriyor ve arkasından konuşmalar başlıyor, sanki iki kişi arasında geçiyor.. Kendimle o anımdaki durumumla hiç alakası olmayan konuşmalar ve düşünceler oluyor, uyuyorsam uyanıyorum.. Bana neler olduğu hakkında bilgisi olan varmı, teşekkürler....

logii

Kayıtlı Üye
Size gelen psişik bir vampir olabilir. Enerjinizi çekmeye çalışıyordur büyük ihtimal. Auranızı güçlendirerek bir koruma kalkanı yapın size gelmesi daha da zor olacaktır ;)

XTX

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim sayın logii, kendime dualarımla korumaya çalışıyorum ama yinede psişik korunma konularına bakıp uygulamaya çalışıcam.. saygılar..

Ben iki gün önceki olan bir durumdan söz etmek istedim, şöyleki gece yatmıştım henüz uykuya dalmadan konuşulanları size aktarmak istedim.. Bir bayan diyorki .. kıza verdinmi onu, diğer kişi erkek sesi, hayır vermedim verseydim o hastalanırdı diyor ve arkasından bayan olanı o yanımıza yaklaşıyor diyor ve arkasından vücudumda bir enerji akımı hissediyorum... bir örneğini sizinle paylaşmak istedim, ama bu rüya veya bilinçaltı değildi ve bilincim gayet açıktı..buna benzer durumlar devam ediyor.. Bu konuşmalar o kişiyle bağlantılı olabilirmi diye kafamda bir soru işareti oluşuyor.. Tüm yardımlarınız için teşekkür ederim sayın logii... saygılar.

Gaile

Kayıtlı Üye
sayın Chillout,

izlendiğimden çok büyük şüphe içindeyim.

ne yaptığımı izliyor ,sanırım, çünkü, ertesi bir zaman benim yaptığım şeyi bana anlatabiliyor, kullandığım bir kelimeyi vurgulayabiliyor. "sen bizi ayrı sanıyorsun ama aslında yanyanayız" dedi bir keresinde.

yani tamamen kendi çıkarı için kullanabileceğini düşündüğüm bir yeteneği var, egosunu şişirmek için veya etkilemek için. ne zaman nasıl kullanır onu bilemiyorum. ben hissedemiyorum açıkçası yanıma gelip gelmediğini. ancak onun kesin astrale çıkabildiğini biliyorum ve beni izlediğinden şüphe içinde kalıyorum.

canım da sıkılıyor, hakka girmek değil midir bu? onayım yok kesinlikle as den izlenmeye.

korumak istiyorum kendimi, hissedebilir miyim biri var mı yok mu diye? farkındalık geliştikçe gelişir mi?

teşekkürler.

XTX

Kayıtlı Üye
Sevgili Gaile, bende aynen senin durumumnayım, ve bu senin yaşadıklarının birebir aynısını ben çok yaşadım, ayrıca senin gibi bende sürekli izlendim, yaptığım her hareketler gidip geldiğim yerler hatta telf görüşmelerim dahi biliniyordu.. Evimin içinde kameralar aradım durdum çok şaşkındım, ama nasıl olur diye devamlı merak içindeydim.. Daha sonra görüştüğüm kişinin psişik özelliklerinin olduğunu kendi ağzından öğrendim.. Bu gibi insanların bizlerin bilemediği gizli güçlere sahip olmaları örneğin, astral yapabilmesinin haricinde zihin okudukları, durugörü ve duruişiti gibi yetenekleri olduğundan senin ve benim gibi yakından ilgilendikleri kişilere karşı devamlı bağlantı halinde oluyorlar.. Ben artık o kişiyle görüşmüyorum ama hala zihinsel olarak benimle devamlı bağlantı halinde telepatik olarak konuşuyor hatta nasıl oluyorsa bende bu kişinin düşüncelerini almaya başladım.. banada tuhaf geliyor ama hissel veya zihinsel olarak konuşmalar devam ediyor, bu son iki haftadır bu durum daha sıklaştı... Ben seni çok iyi anlıyorum, senin arkadaşında da bu özellikler varsa seninle yakından ilgileniyor.. Ben çok araştırdım, istersen sende bu konulara bir göz at ve bende kendimi koruma altına almak istiyorum.. Arkadaşım umarım yardımcı olmuşumdur, bu konularda çok bilgi sahibi olan arkadaşlarımızın da yardımları ve fikirleri olabilir, bekliyelim... çok uzun açıklama oldu ama paylaşımlarımız aynı.... sevgiler...

Bir ekleme daha yapmak istedim, evet bu kişiler kendi çıkarları doğrultusunda karşısındaki kişiyi yönlendirebiliyor ve etkileyebiliyorlar.. Ben isteğim dışında hiç olmadık kararlar verebiliyor ve istemsiz olarak sağa sola hareket edebiliyordum.. Malesef ben bu kişinin çıkarları için etkilerine çok maruz kaldım, sizde dikkatli olun derim.. iyi niyet veya art niyetli olma ihtimaline karşı.. Ben yaşadıklarımdan örnek vermeye çalıştım.. sevgiler...

veyener

Banlı Kullanıcı
bikere karabasan değil sizdeki olay uyku felçi deniyor astral seyahatteki beden kasılması tutulmasına o bedeniniz sizi uykudayken rüyada yaptıgnız harektleri nasıl durdurup uykuda el sallayınca yataktada dümdüz duruyorsanız bu beyinin sizi uyuyo göstermesindendir oysa karabasan tamamen dinsel bir gölgedir geldiğini görürsünüz size baskı yapar ve besmele çekersiniz gider ama diğer kasılmalar besmeleyle geçmez karabasan değildir çünki tamamen beyinseldir saygılar

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Arkadaşlar bu astral seyahat tek başına yapılabiliyormu ne gerekiyor nasıl yapılıyor yardımcı olursanız sevirim..

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Astral seyehate çıkmak isteyen arkadaşlara küçük bir tüyo veriyim 1 gün içinde uyumayın sabaha kadar 9 10 civarında yüz üstü yarın kendinizi serbest bırakın çıkacaksınız..

benim sorunum şu herşeyi kafamdan atıp sadece seyahate odaklanıyorum kalbim we nefesim hızlanıyor ellerim karıncalanıyor fakat burdan sonra herşey yawaş yawaş normale dönmeye başlıyor... lütfen yardım edin bunu yapmayı gerçektn istiyorum

gözleriniz kapalıyken kafanızı oynatmadan bir çember çizmeye çalışın.sürekli çizdiğiniz çemberin üzerinden tekrar çizin.bir süre sonra o çember parlaklaşacak ve içinde bir surat belirecek o surat sonra sizin yüzünüz olacak vebir anda ayrılacaksınız çemberin içinde çizdiğiniz yüz olacaksınız ve kendi bedeninize bakıyor olacaksını yukarıdan.

Bunun dışında uçma hissi , düşme hissi , fırlama hissi , roket gibi kalkma hissi.. denilebilir..

tuth

Kayıtlı Üye
Ya herkes hiçbişey düşünmeyin bir iki saniyede olsa bişey düşündüğünüz zaman olmaz diyor ama düşünmemek imkansız..

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Astralda zamanda yolculuk yapmayı denedima ama şimdiki zamandan bir türlü kurtulamadım
görmediğim yerlere fantastik antik kentlere gitmek zevkli oluyor astralda.