Astral Seyahat Deneyimleri

prensesaleyna24

Banlı Kullanıcı
İş
7.sınıf öğrencisiyim
peki nasıl yaptın yani o olayı yaşamak için neler yaptın söyleyebilir misin

prensesaleyna24

Banlı Kullanıcı
İş
7.sınıf öğrencisiyim
peki bunu nasıl yapacağız ? yani astral seyahati söylenmesi gerken sözler yok mu ?

4

43887

bende bugün uyguladığım astral deneyimimi paylaşmak istedim,bu seferki benim için farklı bir deneyimdi çünkü çıkış işleminden sonra etrafı inceler fizik bedenime bakardım bu sefer ki çıkışımda direk tavanda bekler pozisyondaydım ve geçenki yaşadıklarımdan ötürü orda kalmayı yeğledim:).ama bu sefer astral bedenimi incelemeye başladım vücudum tamamen mor bir renk halindeydi ve kollarımdan bacağıma kadar sembolik dallanmış şekilde dövmeler vardı şekiller halen gözümün önünde çok dikkatli bakıyordum çünkü artı işareti daire şekilleri iç içe geçmiş şekiller benim için ilginç bir deneyimdi açıkcası dışardan gelen seslere kulak vermedim bile artık bedenime dönüşümü istediğimde ise zorluk çekmedim biraz ağrıdan başka...

67890

Banlı Kullanıcı
çok ilginç .acaba başka arkadaşlar varmı astral bedenini gören.

lucidçi1

Kayıtlı Üye
peki astral seyahatteyken bedenimiz nefes almaya devam ediyormu.bu sorum bedenimize geri döndüğümüzde çok hızlı nefes alıp veriyoruz dediklerinden geldi.bedenini inceleyenler cevap vericeklerdir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
peki astral seyahatteyken bedenimiz nefes almaya devam ediyormu.bu sorum bedenimize geri döndüğümüzde çok hızlı nefes alıp veriyoruz dediklerinden geldi.bedenini inceleyenler cevap vericeklerdir

Evet bedeniniz nefes almaya devam ediyor.Siz sadece beden değişikliği yapıyorsunuz.Eğer nefes almaya devam etmese ölürsünüz.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Ben bir soru sormak istiyorum ,Astral gerçekleştiği anda unu düşünce gücüyle başarıyoruz.Başardık ama düşündüğümüz şey gerçekleşmiyorsa nerede hata yapmış oluyoruz.Yada ilk zamanlar böyle olması doğal mı?Bir yöntemi varsa yada hata bilenler belirtirse sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

fikrimühim

Kayıtlı Üye
astral seyahat olabilir çnkü astral seyahat esnasında eşyalar başka yerlerde görülebiliyor. bakış açısı var aslında astral seyahatte kendinizi çeviremezsiniz bakış açısınızı değiştirebilirsiniz kuzey güney die kutuplardan yararlanarak oluyordu sanırım. siz de astral seyahate çıkınca bakış açınız ters olmuş olabilir takvim olmayan duvarı görmüş olabilrsiniz ve korktuğunuz için bedeninize döndüğünüzde takvimi normal yerinde görmüş olabirsiniz..

Sanki bu kısmen sorumun cevabı gibi ama tam değil.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Siz meditasyon yapmışsınız.Yaşadığınız şeyler meditasyon deneyimleridir. :)
Astral seyahate oturarak çıkmanız çok zor. :)
Rahat bir yere uzanarak yapmaya çalışın . :)
İzlediğim bir videoda ki sizde kesin izlemişsinizdir oturarak meditasyon halinde astral seyahat anlatılıyor.Açıklaması ne olabilir?

4

43887

Evet ben de direk istediğim yerde oluyorum.Gezinti esnasında gariplikler oluşuyor pek yapamıyorum.

Astral seyahat sırasında bende de ara sıra gezmeler yaşanmakta.Özellikle birinde uçuyordum ,aşağıda özellikle sarışın mavi gözlü bisiklet süren biriyle karşılaştım farklı bir yapısı vardı. Bir yerde korktum, konuşmaya çalıştım sesimi duyuramadım ben astral seyahat yapıyorum diyordum sen kimsin diye sordum;ama iletişim olarak birbirimizi anlayamadık ne o benim sesimi duyuyordu ne de ben onun, beni takip etmeye başladı sonra ben hızla uzaklaştım . Seyahatime devam etmiştim ...:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Astral seyahat sırasında bende de ara sıra gezmeler yaşanmakta.Özellikle birinde uçuyordum ,aşağıda özellikle sarışın mavi gözlü bisiklet süren biriyle karşılaştım farklı bir yapısı vardı. Bir yerde korktum, konuşmaya çalıştım sesimi duyuramadım ben astral seyahat yapıyorum diyordum sen kimsin diye sordum;ama iletişim olarak birbirimizi anlayamadık ne o benim sesimi duyuyordu ne de ben onun, beni takip etmeye başladı sonra ben hızla uzaklaştım . Seyahatime devam etmiştim ...:)
Astral seyahatte daha çok farklı boyutlara geçebiliyoruz. Evimizin tavan arasındaki pencere aslında farklı bir boyuta açılan bir pencere olabiliyor. Alıştığımız bildiğimiz yerlerde dolaşmak o yüzden kafa karıştırıcı olabiliyor. Ben bu yüzden gezerken karışıklık yaşadığımı fark etmiştim. Günlük normal olarak gittiğin bir yere Astral seyahat ile gidince orada olmaması gereken bir sokak, bir oda, bir kapı vs. çıkabiliyor. Normalde o sokaklarda olmaması gereken farklı varlıklar da olabiliyor.

Mithra

Kayıtlı Üye
Akşam astral seyahatle ilgili baya bilgi okudum kblan tragna vs. okuduktan sonra "öcülerden" korktum :D akşam astral niyetiyle uzandım fakat uyuya kalmışım ve uyandığımda alacakaranlık vaktiydi tekrar uzandım aklımdan kesinlikle yoktu astral yapmak herşey dakikalar içinde gerçekleşti çınlama, karıncalama, gökkuşağı renkler vs. standart belirtiler kendimi sonradan dolabımın yanında buldum bedenimi gördüm ama bulanıktı etraf sanki transparan bir poşeti kafama geçirmiş gibi etrafa öyle bakıyordum her detayı gördüm odadan dışarı çıkmayı hatta yataktan uzaklaşmayı göze almadım çok tırstım bu sefer bedenimde olmayı istediğim anda bitti.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
sadece okuyorum hiç denemedim yani ben yan taraftaki kardeşimin odasına desem ona kapını kitle bişeylerin yerini değiştir hatta deftere yazı yaz sayfası açık olsun onu sabah sana söylücem derim kandırırım cinlerimi yolladım o okudu :D böyle bişey yapılabilirmi peki astralla ? yoksa rüya alemindemi geziliyor tek bide meditasyon şartmı

Mithra

Kayıtlı Üye
Tam okumamışsınız.Boyutlar arası ve fiziki mekan seyahati yapılabiliniyor yazı okuma ve sayfa karıştırma deneyimim olmadığı için bilgim dışında, meditasyon zihni sakinleştirir astral sırasında gereksiz düşüncelerin önüne geçersiniz rüyaya kayma ihtimalini düşürür.Rüya alemi sizin bilinçaltı veya zihnimizde gerçekleşen bir olay astral ise gerçek zamanlı bir olaydır.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Tam okumamışsınız.Boyutlar arası ve fiziki mekan seyahati yapılabiliniyor yazı okuma ve sayfa karıştırma deneyimim olmadığı için bilgim dışında, meditasyon zihni sakinleştirir astral sırasında gereksiz düşüncelerin önüne geçersiniz rüyaya kayma ihtimalini düşürür.Rüya alemi sizin bilinçaltı veya zihnimizde gerçekleşen bir olay astral ise gerçek zamanlı bir olaydır.
yani şuanki evrede yan odaya geçmem münkün değilmi ?