Varlık Çağırmak İçin Melek Dili

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar temel olarak şu fikri benimseyelim tamam mı bu dünya bizim oldugu gibide onlarında yaşam yeri buraya bir şeyi çagırmak yada olan bir şeyi göndermek gibi bişi söz konusu degil zaten burda yaşayan yakın bir şeyle irtibata geçmek bizim yaptıgımız ve siz onlarla konuşmayı alışkanlk edinip beyninize kabullendirdiginiz takdirde bi empati yapmanızı dilerim..onlarda istedikleri zaman sizinle konuşmak isteyeceklerdir bu onların hakkı degil mi?O yüzden kabullendirdiginizde kendinize neredeyse her zaman onlar ile iletişimde olucaksınız ister istemez çünkü artık yaşamınızın içinde var olacaklar.
Aslında Dünya olarak neyi kastettiğinize bağlı. Sonuçta boyutlar arası ve evrenler arası bir iletişimden bahsediyoruz. Sizin iki ayağınızla bastığınız yaklaşık bir metrekarelik alan bir başka boyut titreşiminde bambaşka bir yerdir. Bu hususta düşünmekte fayda var.

dozert

Kayıtlı Üye
Bunların tam olarak çevirili halini yayınlasanız daha kolay olabilir bence.

RaV3N

Kayıtlı Üye
enochian dilinin başka dillere çevirisi yok diye biliyorum.

Urum bunu okuduğumzda varlık gelir veya gelmez fakat geldiğinde ne için bu varlıkla irtibata geçmliyiz.Birşy istemek veya sormak için mi yoksa ritüellerden önce başlangıcı kolaylaştırmak için varlığın çabuk gelmesi mi sağlanıyor.Tam detaylı bilgi verebilirmisin? şimdiden teşekkür ederim .. saygılarımla =)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Urum bunu okuduğumzda varlık gelir veya gelmez fakat geldiğinde ne için bu varlıkla irtibata geçmliyiz.Birşy istemek veya sormak için mi yoksa ritüellerden önce başlangıcı kolaylaştırmak için varlığın çabuk gelmesi mi sağlanıyor.Tam detaylı bilgi verebilirmisin? şimdiden teşekkür ederim .. saygılarımla =)

Bu sözler size sadece kapıyı açar kapıdan gelen varlığın iyisi kötüsü dini, inancı hiçbiri bilinemez. Ne çekerseniz o gelir.

Yule'nin dediği gibi siz ne çekerseniz o gelir .

kara büyü

Kayıtlı Üye
hmmm demonlara güzel çagrı mumla falan o kadar ugraşmayayım da alayım bir quia deneyeyim :D

Perimnia

Kayıtlı Üye
Gelenin iyi ya da kötü olup olmadığını nasıl bileceğiz ki? :S Yani elimizde olmadan kötü bir varlığı çağırabiliriz belki :/ O yüzden çekiniyorum biraz. Ama güzel paylaşım ;)

Spectrumate

Kayıtlı Üye
9th key denen bir şey vardı bildiğim kadarıyla Enochian ca yazılmış ama ritüellerde bu belirli bir ezgiyle söylenerek çağırılıyor tıpkı Kuran'da olduğu gibi.

Yine de yeterli yoğunlaşma(meditasyon) sağlanmadan her hangi bir tılsımın okunmasının bir anlamı yoktur.
Ayrıca yeterli yoğunlaşma olmasına rağmen varlığın görünmemesi de korku faktörüyle ilgili olabilir.
Tabi kim neye inanıyorsa onu yaşar diye düşünüyorum.
Kendini kandırmak dışında...

Ori

Kayıtlı Üye
Urum bunu tam mı yoksa yarım mı verdin? Teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
okuma tam tabiki ama enokyan bir sistem sistemi öğrenmek gerek.

Ori

Kayıtlı Üye
Sistem derken okuma yönünden mi yoksa düşünce yönünden mi? Nasıl bir sistem? Teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aşk olsun bu nasıl bir soru. Enokyan herşeyi ile bir sistem. Aynı havas gibi, kabala gibi. Sistemi öğrenmeden sisteme ait parçalar kullanmak pek doğru değildir.

Ori

Kayıtlı Üye
Peki Urum birşey daha soracağım enokyan dilinde vurgulara nasıl dikkat edeceğiz biraz bilgilendirebilir misin? Teşekkürler.

Örneğin; I A I D A! yı ayrık ve büyük harflerle yazmışsın bu kelimeyi yüksek seslemi okuyacağız?

hadesgod2011

Kayıtlı Üye
8420Enochian_One.gif

Enokyan dili için örnek bir alfabe...

Whısper

Kayıtlı Üye
Yazıldığı gibi okuyunuz imlalarada dikkat ediniz fakat ben cinlerin melek dili bildiğini gerçekten bilmiyordum şaşırdımm.. :smash:
Sevgili yasak İnsan oğlunun bu Enokyan dilini bilebildiğine ve bunu kullanarak hayatlarının bazı noktalarında fiiliyata koyabildiğine inanabiliyorsun madem. Peki cinlerin biz insanlardan fark'ı ne ? Boyut Dışında? Ve emin ol ki Onlar ilim olarak bizden kat kat üstünler..Sorgulamadan önce Cevapları baska yerlerde ara bulamazsan sorgula ve yahut da şaşır ok ;)

Paylaşım için teşekkürler Kerim .Yeni evlilik geçirdim Düzeni oturtmaya çalışıyorum bu yüzden sitede pek zaman geçiremiyorum ama kısa zaman sonra tekrar beraberiz..

striker

Kayıtlı Üye
süper birşey bu , aradığım konuyu buldum, teşekkürler sayın urum.

demonic

Kayıtlı Üye
Daha öğrenecek çok şeyim var...keşke insan ömrü daha uzun olsaydı :)

Yakaza

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz yazının türkçe anlamı nedir?

taylan94

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bilgi için teşekkürler. Peki çağırdığımız varlığı nasıl geri yollayabiliriz bu konu hakkında bilgi verirseniz şuan verdiğiniz bilgi daha yararlı olacaktır.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Enokyan dili ile yapılan ritüellerde inanın müslüman cin falan gelmez melek ismime falan aldanıpda böyle bir şeye kalkışmayın. Aleister Crowley varsa işin içinde o işden hayır gelmez :)