Sevdiğini geri getirmek için-2

tımetogo

Kayıtlı Üye
Evet size katılıyorum.Ayrıca ezoterik sistemlerim hepside her nekadar üstü örtülmeye çalışsada islamı ve de tevhidi anlatır bize,kesret alemi bizim algılama araçlarımıza göre vardır hakikatta da yoktur.Günümüz kuantum gerçeği de bize bunu anlatır.Demek istediğim var olduğunu sandığımız herşey varoluş gayesine hizmet eder olarak yaratılmıştır.Dua nın kaderden olması gibi diğer uygulamalarda fıtrattan yani kaderdendir.

Selinela

Kayıtlı Üye
Arada oluşan çekim geçici mi yoksa kalıcı olabilecek bir çekim mi ?

Ege48

Kayıtlı Üye
SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ GERİ KAZANMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ ?
Birinci Büyü: Onun bir resmini alın ve dört raptiye ile karyolanızın başucuna asın. Öyle ki resimdeki yüz karyolanın içinden uyuyan kişiye, yani size bakıyor olsun. Bu onun aklından hiç çıkmamanızı sağlayacak.

İkinci Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp bir sehpanın üzerine baş-aşağı gelecek şekilde koyduktan sonra, bu resmin üzerinde sabah ve akşam olmak üzere üçer saat boyunca kırmızı mumlar yakın. Bunu altı gün boyunca sürdürün. Daha sonra resmi düz çevirip bu mum yakma ayinine üç gün daha devam edin. Geri gelecektir.

Üçüncü Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp içinde su olan küçük bir bardağın üzerine koyduktan sonra bu bardağı yatağınızın altına yerleştirin. Bu onu sizin yatağınıza çekecektir.

Dördüncü Büyü : Günbatımından sonra o kişinin ismini dört kağıt parçasınada yazarak evinizin dört köşesine yerleştirin. Yatmadan önce kağıtları toplayın ve yastığınızın altına koyun. Sekiz gece boyunca her gece, onun ismini bu dört köşede bulunan dört kağıda yazın ve onlarla beraber uyuyun. Geri gelecektir.
Çay bardagi olur mu? Yoksa kucuk su bardagi mi? Bir de fotoğrafı gömüyoruz tamam peki ya bardağa bir şey yapılmasına gerek var mı? Birileri cevaplayabilirse sevinirim teşekkürler..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İşi bit
Çay bardagi olur mu? Yoksa kucuk su bardagi mi? Bir de fotoğrafı gömüyoruz tamam peki ya bardağa bir şey yapılmasına gerek var mı? Birileri cevaplayabilirse sevinirim teşekkürler.
İşi biten tüm malzemeler doğa ile buluştururulabilir yani toprağa gömme işlemini geri kalan tüm malzemeler için yapabilirsiniz.

bardağın boyutu önemli değil

Ege48

Kayıtlı Üye
İşi bit

İşi biten tüm malzemeler doğa ile buluştururulabilir yani toprağa gömme işlemini geri kalan tüm malzemeler için yapabilirsiniz.

İşi bit

Teşekkür ederim cevapladiginiz icin. Peki kac gun yapmalıyız bunu onunla ilgili de bir şey çok araştırdım fakat bulamadım ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gün sayısını da kendiniz belirleyin. Örneğin 7 gün yapacağım diye.
Ya da hilalden hilale kadar gibi.
Majikal Çalışma zamanı hesaplamak lazım normal de ama çakışmaları günlerini ona göre yaparız lakin bilmeyen kişiler niyet ile kendileri belirleyebilir

Ege48

Kayıtlı Üye
Gün sayısını da kendiniz belirleyin. Örneğin 7 gün yapacağım diye.
Ya da hilalden hilale kadar gibi.
Majikal Çalışma zamanı hesaplamak lazım normal de ama çakışmaları günlerini ona göre yaparız lakin bilmeyen kişiler niyet ile kendileri belirleyebilir
Tekrar teşekkür ediyorum cevapladığın için sevgili urum. Peki aynı anda hem fotoğraf yatak başına asma ve bu suya fotoğraf koymayi yaparsak olumsuz bir şey olur mu?