Aşk-Muhabbet Majisi-1(bakla)

ULTOR

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Hangi mantık bi insana yapmak istemediği bişeyi yaptırmayı içine alıyor çok merak ediyorum.Siz sevmediğiniz birisinin sizi zorla sevdirmesini istermiydiniz? yapmak istemediğiniz şeylerin size yaptırldığını düşünsenize bi.. birde Allah'ın isimlerini ateşe atıp yakıyorsunuz yazık..Allah akıl fikir versin Şeytanın esirinden kurtarsın hepimizi

origanum

Yönetici
Burası bir büyü sitesi ve elbetteki büyü örnekleri verilecektir. Burada sevap günah ayırımı yapılmaz. Sitemizde bu tip fikirlerin söylenmesi uygun değildir. Yorumlar şahsi fikirlerinize yönelik değil konuda içeriğin uygulanmasına yönelik tecrübe ve bilgilerinizi paylaşmaya yönelik olmalıdır.

damned

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili urum..benim sorum şu ki eğer kullandığım parfüm şişesine okusam benden kokuyu duyduğu zaman etkisi olurmu? yani beni her koklayan aşık olmasın sonra:D

hasan06

Kayıtlı Üye
arkadaslar burdada hadim filan buluyormuyuz yada isimlerin sayısal değerlerini buluyormuyuz

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Filan oğlu filan derken mesela filanların yerine isim soyisim mi söyleyeceğim yoksa sadece isim yeterli olur mu?

anık

Kayıtlı Üye
bakla küçük birşey bu kadar yazıyı nasıl yazıcaz ve ne ile yazıcağız mürekkeple yazılamaz bıçaklamı yazacağız :)

origanum

Yönetici
bakla küçük birşey bu kadar yazıyı nasıl yazıcaz ve ne ile yazıcağız mürekkeple yazılamaz bıçaklamı yazacağız :)

Birkaç sayfa önceyi okusaydınız keşke:

Ben cevap yazayım. Bildiğimiz bakla tanesi üzerine yazılacak, herhangi bir baklagil olmaz tarifte bakla deniyorsa mutlaka o olmalı, hiçbir şekilde alternatif olamaz. Bunu sitede defalarca yazmıştık, tarifin dışına çıkılmaz mutlaka denilen şey harfiyen yerine getirilmeli, getiremiyorsanız size ugun başka bir uygulama seçin diye. Üzerine elbetteki Arapça yazılacak, asla Türkçe olmaz, havas işlemi yapılıyor sonuçta. Üzerine iğne ile kazıyarak yazmanız daha uygun olur, tükenmez kalem kullanmayın, isterseniz doğal hazırlanmış safran mürekkebi ile de yazabilirsiniz.

davincimm

Kayıtlı Üye
iki sorum olacak
1)bu yanan baklalar sonra ne olacak?
2)ateşe atılacak denilmiş ocakta yaksak olur mu_?