Aşk-Muhabbet Majisi-1(bakla)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu büyülerin yapımı diğerlerine göre daha basit.Aramızda bu büyülerden olumlu sonuç alan var mı acaba?
Yukarıda mesajlarda, bu sorunuzun yanıtı belirtilmiş zaten. Bir de genel olarak tutup tutmayacağı hiç bir uygulamada garanti değildir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar genel anlamda sordugunuz soru, yaptım tutarmı? deneyen varmı vs... Tutup tutmaması size baglı, elinizin ve dilinizin gücüne...
Kaleminiz kuvvetli ise bahşedilen bir enerjiniz var ise elbette tutar, ama nasipsizseniz elbette tutmaz, bunun için profesyonel yardım tek çareniz.. Ayrıca deneyen varmı demişsiniz deneyen olsada ben denedim demesin; bir sonra ki yaptıgı uygulaması yoksa hüsran olur..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kontejyan a katılıyorum. yapılan uygulama söylenmez. uygulanmanız tehlikeye girebilir. o yüzden kimsenin bilmemesine özen gösterin.

nasıl herkez doktor olamıyor. nasıl herkez çöpçü olamıyorsa. herkezde büyücü olacak diye bişey yok. hepsinin bilgisi ayrı tecrübesi ayrı fedakırlalıkları ayrı katlanılması gerekenler ayrı.

SAH_MUHAMMED

Banlı Kullanıcı
Bu terkip bana çok doğru gelmedi .bence denenmiş tecrübe edilmiş tertipleri yazmaliydiniz..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu terkip bana çok doğru gelmedi .bence denenmiş tecrübe edilmiş tertipleri yazmaliydiniz..
Aspirin normal insanların baş agrısını giderirken bazı insanlarda baş agrısı yapar, Kırmızı renk herkese kırmızı olarak görünürken Renk körlerine farklı renkte görülür...Herşey kişiseldir, metot bazen çok önemli degildir, havasın altın kuralıda burdadır zaten enerjinizi bu yöntemle hürleştirip güçlendirebiliyorsanız işiniz tamamlanır ama 40 ip 40 zinzir 40 mezar 40 sure 40 esma 40 tütsü 40 halvet süresi olan bir metotta enerjiniz sıfırsa o dahi işe yaramaz.. Ayrıca bu uygulamanın neresi dogru gelmedi bunuda açıklarsanız sevirim.. Bahsi geçen esmalar zihin temizligi irade gücü kısmet ile direkt alakalı esmalardır ayrıca amaner resulü büyük bir ayettir Teslimiyet göstergesidir duasal niteliktedir bununda okunması hürmetine binaendir... Kullanılan bakla ise toprak tabiatlı oldugu için hem suyu hem havayı hemde ateşi kapsar dolayısı ile makbul objedir insana benzedigi için, insanda hava ateş toprak ruhundandır.. Ben bu verilen uygulamada hatalı bir yönerge göremedim dedigim gibi siz bizi aydınlatırsanız daha çok bilgi sahibi oluruz..

true_blood

Kayıtlı Üye
ikinci dua yı ben denedim parfumum uzerine okudum ve erkek arkadasımın bulundugu yere sıktım ayrıca ustumede sıktım o bu kokuyu aldı ve cok farklı davranıslar sergiledi bana karsı tesekkur ederim

yosun_kokusu

Kayıtlı Üye
ben bu bakla büyüsünü yapmıştım pek bişey farketmedi .. bi kaç yıl sonrada o kişi tarafından aldatıldım :(

B.s

Kayıtlı Üye
Ama üzerinde Allah(c.c)'n isimlerinin bulunduğu birseyi yakmak basa is acabilir gibi duruyor. Uygun degil sonucta.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
tutmadı :( 4 ay oldu
Bu tavır sizde devam ederse 4 yılda geçer.. Yapılan bir işlemden sonuç almak için hangi gün, ne şekilde olumlu yada olumsuz sonuçlanacak diye kuş duymamalısınız, kesinlikle ve kesinlikle olacagını düşünerek enerjinizi en üst seviyeye taşımalısınız, güleç olmalısınız, mutlu olmalısınız.. Ayrıca yaptıgınız işlemden kimseyi haberdar etmemelisiniz.. Sonucunu bildirmemelisiniz zira kendisinden sonra ki işlemleride olumsuz etkiler..

umutmina

Kayıtlı Üye
Parfum Şişesine Okusak oLur mu ? Bide Bir Şey Daha Soracağım Bu Parfum Şişesine Okuduktan Sora Kokusunu Duyan Herkeze Etki Etmez DeğiL mi? Yoksa Kötü ŞeyLer oLur :(

asik3838

Kayıtlı Üye
kuru bakla denilen herhangibir baklagil mi yoksa bildiğimiz bakla mı? bir de üzerlerine yazarken özel bir mürekkeple mi yazacağız ve son bir sorum daha var arapça mı yazacağız yoksa bu şekilde türkçe olarak da yazabilir miyiz?

yukaridaki sorulan cevabini bir sululuk sonucu kimse yazmamis. arkadaslar bu baklami, baklavami sakasi bence hic komik degil. lütfen böyle sululuklarla birbirimizi mesgul etmeyelim.

bir arkadasimiz yukaridaki yazan mesajin cevabini yazar ise cok sevinirim, allah yazandan ve vesile olanlardan razi olsun dualarini kabul etsin insallah!!!

amin

origanum

Yönetici
yukaridaki sorulan cevabini bir sululuk sonucu kimse yazmamis. arkadaslar bu baklami, baklavami sakasi bence hic komik degil. lütfen böyle sululuklarla birbirimizi mesgul etmeyelim.

bir arkadasimiz yukaridaki yazan mesajin cevabini yazar ise cok sevinirim, allah yazandan ve vesile olanlardan razi olsun dualarini kabul etsin insallah!!!

amin

Ben cevap yazayım. Bildiğimiz bakla tanesi üzerine yazılacak, herhangi bir baklagil olmaz tarifte bakla deniyorsa mutlaka o olmalı, hiçbir şekilde alternatif olamaz. Bunu sitede defalarca yazmıştık, tarifin dışına çıkılmaz mutlaka denilen şey harfiyen yerine getirilmeli, getiremiyorsanız size ugun başka bir uygulama seçin diye. Üzerine elbetteki Arapça yazılacak, asla Türkçe olmaz, havas işlemi yapılıyor sonuçta. Üzerine iğne ile kazıyarak yazmanız daha uygun olur, tükenmez kalem kullanmayın, isterseniz doğal hazırlanmış safran mürekkebi ile de yazabilirsiniz.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
2) Bir pazar günü abdestli olarak herhangi bir yiyecek veya koku üzerine 124 kere şu dua okunur: "Sübhaneke ya ilahe illa ente. Ya rabbi kulli şey'in veresihu."sonra; o yiyecek yedirilir veya o koku koklatılır
Bu da ayrı bi dua di mi??Eğer öyleyse bn bunu yapmayı düsünüyorum.Ve abdestli olmak demişsiniz ya namaz kılmak gerekiyor mu??Ve belli bi saatte yapma şartı var mı sayın urum??

origanum

Yönetici
2) Bir pazar günü abdestli olarak herhangi bir yiyecek veya koku üzerine 124 kere şu dua okunur: "Sübhaneke ya ilahe illa ente. Ya rabbi kulli şey'in veresihu."sonra; o yiyecek yedirilir veya o koku koklatılır
Bu da ayrı bi dua di mi??Eğer öyleyse bn bunu yapmayı düsünüyorum.Ve abdestli olmak demişsiniz ya namaz kılmak gerekiyor mu??Ve belli bi saatte yapma şartı var mı sayın urum??

Bu mesajda yazılan 2. bir maji yani büyü tarifidir. Havas yani islami usuller kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için abdestli olmak şarttır. Namaz ise gerekmemektedir çünkü bu bir ibadet değil, büyüdür. Tüm aşk büyüleri mümkünse hesaplanıp venüs günü ve saatinde yapıldığında daha etkili olur.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cok soru soruyorum kusura bakmayın ama üç sorum daha olucak
1.Venüs günü ve saatini nerden bilicem??
2.Parfümü büyü yapacagım kişinin giysisine sıksam olur mu?
3.Üç harfliler falan işin içine girmez di mi?Yani çok korkuyorum da...

origanum

Yönetici
Cok soru soruyorum kusura bakmayın ama üç sorum daha olucak
1.Venüs günü ve saatini nerden bilicem??
2.Parfümü büyü yapacagım kişinin giysisine sıksam olur mu?
3.Üç harfliler falan işin içine girmez di mi?Yani çok korkuyorum da...

1. Sitemizi dikkatlice ararsanız majikal gün ve saatlerin nasıl hesaplanacağının yazıldığını görürsünüz.
2. Parfümü sıkmanız olmaz, tarifte kişinin bunu ağız yolu ile vücudunun içine alması gerekiyor, kazağı yediremeyeceğinize göre... Havasta kesin kurallar vardır, asla alternatif çözümler olmaz, ne deniyorsa o mutlaka o şekilde yapılmak zorundadır.
3. Varlıklar zihin özürlü değil, adlarını söylemeyince kendilerinden bahsedildiğini anlamıyor mu sanıyorsunuz, ayrıca kendilerini böyle aşağıladığınız için daha çok kızıyorlar. Varlıksız (kastedilen sadece cin değildir bu arada, çok türü vardır) büyü yapılmaz ki, elbetteki işin içine girecekler. Her önüne gelen büyü yapamaz zaten, bu işin bir raconu var. Sitede bunun hakkında detaylı bilgiler mevcuttur.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim..Eğer içine başka varlıkla giriyorsa ben yapamam.Kendime o kadar güvenmiyorum.Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

sarkaç

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, buaşk büyüsü dediğiniz şeyler eninde sonunda insanlarin iradesine etki etmektir. çok masum gözükse de yasak ve günahtir.kimse hayrini göremez.dinen hükmü'' bir kişiyi öldürmektir''. Yapilan hatalarin karşiliği ilerde gelir.