Aşk-Muhabbet Majisi-2(Fülfül/Karabiber)

muko07

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim cevaplandırdığınız için

ermanag

Kayıtlı Üye
7 tane karabiber tohumu tanesi ilk önce dudak arasına alınıyor yenmiyor
ikinci kısımda yarısı yeniyor. Yarım 7 adet kalan tohum yakılıyor
Yani her gece toplam 14 biber tanesi ile mi işlem yapıyoruz? Benim anladığım İlk yedisi okunup yakılıyor daha sonra ikinci yedinin yarısı yenip tekrar yakılıyor. Cevaplarsanız çok mutlu olurum, sevgiyle kalın.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Yani her gece toplam 14 biber tanesi ile mi işlem yapıyoruz? Benim anladığım İlk yedisi okunup yakılıyor daha sonra ikinci yedinin yarısı yenip tekrar yakılıyor. Cevaplarsanız çok mutlu olurum, sevgiyle kalın.
14 adet biber tanesi kullanmıyorsunuz. Başlangıçta 7 adet biber tanesini dudaklarınızın arasına alıyorsunuz. Yani dudaklarınız biber tanelerine değiyor. Daha sonra belirlenen duaları adetlerince okuyorsunuz. Biber tanelerini ateşe atmayacaksınız şimdi, aynı biber taneleri ile devam edeceksiniz. Her bir taneye okuma yapın ve yarısını ısırın. Isırdığınız kısmı yerken, geri kalan kısmını öbür elinize alın. Ateşe atacağınız biber taneleri de bunlar olacak zaten ..

Urum'un anlattığının bu şekilde olduğunu düşünüyorum ama umarım ben de yanlış anlamamışımdır. :D Bir de bu kadar kolay mı diye yorumlar gördüm önce ki sayfada. Bu tür uygulamalara başladığınızda 7 gün boyunca sürdürmek sandığınız kadar kolay olmuyor. Aksilikler çıkıyor, içinizden gelmiyor şeklinde sorunlar birden bire boy gösteriyor. Yani aslında süre ile yapılan uygulamaları daha önce deneyimlemiş olsaydınız, onu devam ettirmek için ekstra bir çaba harcamak gerektiğini bilirdiniz. En basit uygulama bile büyük sorumluluklar ile gelir.

Son düzenleme: