şümüsül envar ve kunuzu esrar kitabından notlar

satelcom

Banlı Kullanıcı
Bildiğim kadarıyla bu kitap İdris ÇELEBİ tarafından Türkçeye çevrilerek (Nusların Esrarı)yayınlandı.Ama telif hakları dolayısıyla e-kitap olarak internette bulma şansınız yok.Kitabı google da arayıp satın alacaksınız.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Paylaşım için teşekkür ederim. Bu kitabın elektronik hale dönüştürülmüşü varsa linkini paylaşır mısınız?

Derindarbe

Kayıtlı Üye
Bilgiler için teşekkürler.Ancak anlatılan tüm bu uygulamalar tamamen simya ilmi ile ilgilidir.Formda simya ilimi bulunan var mı bilemiyorum ki sanmıyorum.Simya ilminiz yoksa bu tür uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ederim.Altın, elmas, zümrüt, havada uçmak bunlar imkansız olmasa da öyle kolay şeyler değildir.Normal insanların yapabileceği şeyler değildir.Onun için sevgili arkadaşlar bu tür şeyleri boşverin ve günlük işlerinizi yapın en azından sağlığınız da bozulmaz.Allah dilerse size zaten bu tür ilimleri verir o dilemezse de siz gece gündüz de uygulasanız bir sonuç alamazsınız ve mazallah psikolojinizi de bozarsınız.Benden söylemesi herkese kolay gelsin.Böyle şeylerden uzak durun.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Keşke bukadar basit olsaydı.Verilen tılsımlar ve işlemlerden önce kişinin evvela 4,cü boyuta giriş yapıp sağlam kalabilmesi gerekir :) Sağlam kaldıkdan sonra anlaşma vs işlerden sonra bu işlemler gelir.Millet senelerini veriyor onlarla iletişime geçebilmek için.Sağ el yoluna mensup kişiler senelerce evradu ezkarla, sol el yoluna mensup kişiler ritüel, black mass uygulamalarına giriyor.Çok uzun ve meşakkatli yol çok.

Teşekkürler hoca.

Flashback

Kayıtlı Üye
Kitabın tamamı bu forumdaki bir konuda var.. Çok iddiali yazmışsınız.. Hatta ben indirdim pdf formatında..

Flashback

Kayıtlı Üye
2012 yılında göndermişsiniz mesajı , kitabin yayınlandığı tarih 2017 :) kusura bakmayin..