şümüsül envar ve kunuzu esrar kitabından notlar

x11x

Kayıtlı Üye
zagferan ve su ile yazilir demissin.
safran,misk,amber mürekkebi anladikta bu su ile nasil onu anlamadim

Jasgues

Kayıtlı Üye
İş
Esnaf
Nerdeyse hepsinde lübanı zeker geçiyor nedir bu lübani zeker ve nerden temin edilebilir.

lübanı zeker, yanlış bilmiyorsam 'beyaz günlük' bitkisidir.Notların arasında birkaç yerde davet hatemi geçiyor. Bunu da eklerseniz iyi olur.Paylaşım güzel, teşekkür ederim.

BattleFury

Kayıtlı Üye
mükemmel bir paylaşım , gercekten işe yarayacak bilgiler içermekte , teşekkürler :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Görünmez olmak, altina cevirmek, bu calismalari uygulamak isteyen arkadaslara simdiden bol bol sabir diliyorum :p

Yusuf kadar güzel olmak icinde bir paylasim var.. Peki Yusuf'un güzelligi gönlünün yani Imaninin güzelliginin yüzüne yansimasi degilmiydi.. :)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Bu tür paylaşımlara pek olağan gözüyle bakmıyorum.

can-dan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar google ''şümüsül envar''diye arattım ,aşağıdaki adres çıktı buradan indirdim .Birinci denemede hata verdi ama ikinci deneyişimde indirebildim .Rasgele..

şümüsül Envar - Download Hotfile -
şümüsül Envar Hotfile Download. 10MB Doc. Sumusul Envar ve Kunuzul Esrar.pdf ...

can-dan

Kayıtlı Üye
lüban da , günlük demekmiş aynı kitapta açıklıyor..

serfiraz

Kayıtlı Üye
uçmak,taşın mücevhere dönüşmesi...bunlar mucize yaratmak demek.kaldi ki artık kimse bunları yapamaz,mucize yaratamaz.

gunesinkizi1

Kayıtlı Üye
kitabın türkçesine sahip olan tercüme ettirmiş olan var mı varsa ekleyebilirmi şimdiden teşekkürler

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
uçmak,taşın mücevhere dönüşmesi...bunlar mucize yaratmak demek.kaldi ki artık kimse bunları yapamaz,mucize yaratamaz.

Arkadaş burada kaynak belirterek yapilmasi gerekenleri yazmiş. Denemediğiniz bir şey üzerine bu kadar kesin kanilara vararak yazilar yazmaniz sağlikli değil.

serfiraz

Kayıtlı Üye
Arkadaş burada kaynak belirterek yapilmasi gerekenleri yazmiş. Denemediğiniz bir şey üzerine bu kadar kesin kanilara vararak yazilar yazmaniz sağlikli değil.

evet denemedim ,denesem de suda yürüyemem, ya da havada uçamam.çünkü,bunları o yetiye sahip Allah tarafından o gücle hediyelendirilmiş insanlar kullanabilirdi eskiden.yani olay dua da değil insan da bitiyor,Allahın o mucizevi özelliği vermesinde bitiyor olay.Böyle açık mucizelerde bir milleti uyandırmak için peygamberlere verilirdi

GYNE_88

Kayıtlı Üye
bu kitabın orjinalini nasıl nerden bulabiliriz bilen var mı ?tşk...

cadı1kasım

Kayıtlı Üye
çok güzel bilgiler bunlar.Teşekkürler lakin sevdiğini getirmek ve evlilik için de dua varsa yazarmısın? çok makbula geçer...