yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülden

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aranızda var olan aşkı daha da kuvvetlendircek bir ikisir yada büyü tavsiye edecek olan var mı?

çakram

Kayıtlı Üye
paylaşmak istedim yazılanları okuyunca söylemeden edemedim. Bundan 10 yıl öncesi falan aynı yerde çalıştıgım birine aşıktım fakat benden 10 yaş büyüktü ve dayımın arkadaşıydı. itiraf ettim ona 2 yıl sonra ama beni reddetti. Ben de bi hocaya gittim bana bişiler okudu yazdı çizdi verdi. Dediklerini yaptım, bana süre verdi. İş yerinde yüzüme dahi bakmayan adam o süre içinde beni aradı, beni çok sevdiğini vs. bir sürü şey söyledi, mutluluktan havalara uçtum ama biraz vakit geçince kendi kendimi sorgulamaya başladım. Acaba beni gerçekten mi seviyordu yoksa yaptırdıgım şeyin etkisi miydi? Bu çelişki beni hep rahatsız etti durdu. Evlenicektik fakat ayrıldık ben yaptıgım şeyden çok pişman oldum ve tögbe ettim yani bu tarz şeyler de gerçek oldugunda kendinizi benim gibi yargılamamnız adına paylaştım bunu teşekkürler :))

gülden

Kayıtlı Üye
fakat seviyor beni biliyorum ama bana daha fazla vakit ayırıp sevmesi için istiyorum bunu

azrael

Kayıtlı Üye
Dua oku o zaman. Önce çareyi Yaratıcı'mızda arasak iyi olur bana göre.

PUNKY

Kayıtlı Üye
bilmiyorum ki bakarım ama

Eğer birbirinizden uzakta değilseniz ve görüşme imkanınız varsa o formül işe yarar, verilen tarife göre hazırla ve görüştüğünde sür sonra bak bakalım neler oluyor :hurray::hurray::hurray:...

PUNKY

Kayıtlı Üye
Ama bu tarz iksirler yanyana gelmeden işe yaramazki, bende bu yüzden yakın olduğunuzu düşündüm...

gülden

Kayıtlı Üye
Yani bütün dua yada büyüler mi?

PUNKY

Kayıtlı Üye
Hayır, duaların büyük çoğunluğu ve büyülerin tamamı arada mesafe versada işe yarar, bahsettiğimiz şey iksirler için...

eyip

Kayıtlı Üye
Sevdiginiz kişi arasında muhabbeti daha da artırmak için yapmış olduğunuz yemeğe 'YA VEDUT' ismi celili bin kere üzerine okur beraber yerseniz muhabbet celp olur,bazı okudugum kitaplarda ise bunu okumanın sağ işaret parmağını tencerenin üzerinde olmasını tercih ediyor ve daha iyi sonuç verdigini yazıyor bilmem ne kadar dogru ben tecrübe etmedim,lakin yemege okunan esmai hüsna tesirlidir.

gülden

Kayıtlı Üye
İyi de uzağız dedim ya o başka ülkede.

eyip

Kayıtlı Üye
Af edersiniz,eğer ona bir hediye gönderebilirseniz mesala lokum tatlı türü yeşler veya meyva bunlara ukusanızda tesirlidir, hiçbirini yapamuyorsanız tavsiye edecegim tek şey(aynı rikri)kişinim sevgisine muhabbetine niyetle okumanız,inşallah allah duanızı kabul eder.

çakra

Kayıtlı Üye
Punky!Gül suyu'na okunup,yüze sürülen formülü,dua ve okumalar bölümünde bulamıyorum,bulmama yardımcı olurmusun yada biliyorsan,rica etsem,tekrar buraya yazarmısın...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Punky!Gül suyu'na okunup,yüze sürülen formülü,dua ve okumalar bölümünde bulamıyorum,bulmama yardımcı olurmusun yada biliyorsan,rica etsem,tekrar buraya yazarmısın...
Punky sitede değil şuanda. Acaba tam olarak aradığınız uygulama hangi konuyu kapsıyordu, yazar mısınız?

çakra

Kayıtlı Üye
Pardon!Yanlış anladım,sorunuzu.Var olan aşkı kuvvetlendirmek için,yukarıda ,yani bu sayfada,yazılı konunun içinde geçmişti punky nin dediği formül....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...