yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çakra

Kayıtlı Üye
Eğer birbirinizden uzakta değilseniz ve görüşme imkanınız varsa o formül işe yarar, verilen tarife göre hazırla ve görüştüğünde sür sonra bak bakalım neler oluyor :hurray::hurray::hurray:...
Sevgili Co admin'im!Sabırla bu formülün nasıl yapıldığını arkadaşımız Punky'den bekliyorum,ancak maalesef bir cevap yok.Başka bilen biri yokmu bu konuda yardımcı olacak?:smash:

origanum

Yönetici
Sevgili Co admin'im!Sabırla bu formülün nasıl yapıldığını arkadaşımız Punky'den bekliyorum,ancak maalesef bir cevap yok.Başka bilen biri yokmu bu konuda yardımcı olacak?:smash:

Punky artık aramızda değil malesef. Kendiniz site içinde bir tarif bulacaksınız. Sabırla arasaydınız keşke sabırla bekleyeceğiniz yerde, daha çabuk elde ederdiniz.

çakra

Kayıtlı Üye
Beni yanlış anladınız galiba?Daha önce sabırla,saatlerce,günlerce arayıp bulamadığım için arkadaşımızdan rica etmiştim,yukarıda yazımda belirtmiştim,sizin haberiniz yok tabi ki...Merak etmeyin sitenin incelemediğim,okumadığım anlamadığım hiç bir yeri kalmadı.Sadece bu anlamsız tavrınızdan başka.Akıl değil,formül istemiştim...Üslubunuzu bu kez beğenmedim.Böyle yardımcı olacaksanız zahmet edipte olmayın lütfen!!!

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Gül suyuna okunup yüze sürülen tarif bende var ancak bu punky nin tarifi midir bilemiyorum.Duası çok uzun yarın sınavım var.Sınavdan sonra yazsam olur mu kusura bakmayın çalışmam gereken çok konu var ve ben henüz kitabın kapağını açmadım.Yarın ilk fırsatta yazacağım:)

çakra

Kayıtlı Üye
İlgine çok teşekkür ederim Akeldan!Olur tabi ki arkadaşım.Dilerim sınavında başarılı olursun.Allah yardımcın olsun!

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim canım.En kısa zamanda uzun uzun yazıcam

origanum

Yönetici
Beni yanlış anladınız galiba?Daha önce sabırla,saatlerce,günlerce arayıp bulamadığım için arkadaşımızdan rica etmiştim,yukarıda yazımda belirtmiştim,sizin haberiniz yok tabi ki...Merak etmeyin sitenin incelemediğim,okumadığım anlamadığım hiç bir yeri kalmadı.Sadece bu anlamsız tavrınızdan başka.Akıl değil,formül istemiştim...Üslubunuzu bu kez beğenmedim.Böyle yardımcı olacaksanız zahmet edipte olmayın lütfen!!!

Daha önceki yazınızı okuduğum ve Punky'nin artık sitede bulunmadığı cevabını da aldığınız halde tekrar ısrarla sormanız üzerine cevapladım zaten. Eğer arayıp da bulamadıysanız, sitede artık olmayan birine sormanız kısmını değil yanlış anlamak hiç anlamış değilim. Akıl vermedim ayrıca bunu da siz yanlış anlamışsınız, sizi duyamayacak bir kişiden cevap beklemenizin bir şey ifade etmeyeceğini belirtmek istedim. İstediğiniz formülü yazan kişiden sormak tabii ki en doğrusu olup bu kişinin artık siteye girmediği söylendikten sonra bile gidene ısrarla sorup bir de cevap beklemek ve neden cevaplamıyor diye hesap sormak ise ne kadar doğrudur acaba? Ayrıca bunu belirten birine de "tavrınızı anlamadım, üslubunuzu beğenmedim" diye bir yaklaşımda bulunmak nasıl bir tavır ve üslup şeklidir bunun da takdirini anlayanlara bırakıyorum.

çakra

Kayıtlı Üye
Punky sitede değil şuanda. Acaba tam olarak aradığınız uygulama hangi konuyu kapsıyordu, yazar mısınız?
Siz bu yazıdan o kişinin kesin siteden ayrılmış olmasını anlıyorsanız,ben Türkçe bilmiyorum o zaman.Ve ''şu anda yok''demenin artık kesinlikle sitede yok,anlamına geldiğini öğrenmiş olacağım sayenizde.Üslubunuzu beğenmedim derken''sabırla bekleyeceğinize sabırla arasaydınız''demeniz.Bilmediğiniz için ezbere cevap verdiniz,konuya sonradan okumayla yine vakıf olamamışsınız.Çünkü ben ısrar etmedim,hesap sormadım sadece o arkadaşımızdan değil,bilen arkadaşlardan rica ettim.Maalesef siz beni yine yanlış anladınız.Bu sitede birşeyler öğrenmek ve paylaşmak için bulunuyorsak,Sorup öğrenmek de en doğal hakkımız diye düşünüyor,moderatör olarak sizin daha yol gösterici,yardımcı,anlayışlı ve anlaşılır olmanızı diliyorum.

origanum

Yönetici
Siz bu yazıdan o kişinin kesin siteden ayrılmış olmasını anlıyorsanız,ben Türkçe bilmiyorum o zaman.Ve ''şu anda yok''demenin artık kesinlikle sitede yok,anlamına geldiğini öğrenmiş olacağım sayenizde.Üslubunuzu beğenmedim derken''sabırla bekleyeceğinize sabırla arasaydınız''demeniz.Bilmediğiniz için ezbere cevap verdiniz,konuya sonradan okumayla yine vakıf olamamışsınız.Çünkü ben ısrar etmedim,hesap sormadım sadece o arkadaşımızdan değil,bilen arkadaşlardan rica ettim.Maalesef siz beni yine yanlış anladınız.Bu sitede birşeyler öğrenmek ve paylaşmak için bulunuyorsak,Sorup öğrenmek de en doğal hakkımız diye düşünüyor,moderatör olarak sizin daha yol gösterici,yardımcı,anlayışlı ve anlaşılır olmanızı diliyorum.

Şu anda yok ifadesini anlamama ihtimalinizi sezerek ben de 23 numaralı cevabı verdim zaten. "Punky artık aramızda değil malesef." Türkçede artık aramızda değil ifadesi ne anlama gelir sizce: yok, gitti, sitede değil vs. Siz de birden saldırganca cevaplar verdiniz. Ben size sorduğunuz sorunun cevabını biliyorum da vereceğim gibi bir şey demedim, onu bilen birisi cevaplayabilir tabii ki, sadece Punky'nin cevap veremeyeceğini bilen bir moderatör olarak ondan cevap beklememeniz gerektiğini belirttim. Eğer hala bu konuyu anlamamak gibi bir durumunuz varsa size vereceğim başka bir cevabım olmayacaktır. Son bir noktayı da aydınlığa kavuşturmak isterim, konuyu okumamış olacağımı belirtip duruyorsunuz, değil bu konuyu sitedeki her konuyu ve sizin ve tüm üyelerin tüm mesajlarını okuyorum. Bilginize.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Karamel ben anlatamadım tam olarak doğrudur. Lakin moderatörümüz gayet kibar ve basit bir ifade ile sizi aydınlatmış bir de yol önermiş. Sizin bu fevri çıkışınızın sebebini çözemediğim gibi devam etmesi takdirde, site içi huzuru sağlamak için de gerekirse, fevri çıkışları durduracağımı belirtirim. Ayrıca sitedeki herhangi bir üye diğer bir üyeye bu şekilde fevri çıkışlar yaptığında üzülürüz. Kaldı ki bir de yönetime bu şekilde çıkışlar söz konusu olduğunda daha çok üzülürüz. Biz de kimseyi mabet içindeki üye veya yönetici farketmez, ailemizden birini üzdü diye üzmek istemeyiz. Karşılıklı iyi niyet ve sebat temennimizdir. Kaliteli ve iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...