Psişik Vampir Olabilir Misin? (test)

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
ben de ya hafif eğilimdeyim ya da değilim, sorular net ve yeterince açık değil, bazı sorularda gerçekten ne dediğini anlayamayabiliriz, o yüzden net sonuçlar vereceğini düşündüğüm bir test değil maalesef ama en azından bir fikir verebilir diye düşünüyorum yine de, paylaşım için teşekkürler.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
7...
Genellikle enerjisi sömürülen olduğum için, hiç şaşırmadım :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
24 =D korkun benden :D

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bayaa bayaa vampir çiktim ben :d

Çektirmeyin enerjinizi bana adam akıllı durun eyy sevgili sevmediğim kişiler! :) Olsun ben genede... ipi sağlam kazığa bağlayayım :)

Nyx

Kayıtlı Üye
21 . .

Kendimi vampir gibi hissettiğim zamanlar oluyodu ama bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum :D

Perina

Banlı Kullanıcı
Benimki 12..bu eğilimli olmak mı demek?:(.

Amabenim bu testten anladığım bilinenin aksinevampirlerin aslındaiyi oldukları..bu testsoruları bunu gösteriyorsanki..

ve şu cümleye o kadar yüğrekten evetdedinmki:"Zor yoldan insanlara güvenilmemesi gerektiğini öğrendim." Çünkü ben eskiden hakikaten insanlara çok inanırdım..ama cvanımı burnuma getiren tecrübeler yaşattılar veg üvenim biraz azaldı..bazen yok olmana noktasına bile gelsede yinede inanmak istiyorum..

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
25 :D Son zamanlarda 10 metre öteden enerjiyi hissediyorum ama kendime çekemiyorum :D İmgeleme 0 :D

sabinaze

Kayıtlı Üye
İş
forex islemcisi
:D 11 cikti. ya millet beni kullaniyor, bende nerde o feraset :D guzeldi, tskler

sinsi

Kayıtlı Üye
ben tatamen bi vampirmişimde haberim yoq muş puan 27 :(