karabiber?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azrael

Kayıtlı Üye
Karabiberle yapılan uygulamalar en tehlikeli olanlardır. Tam olarak bilgi edinmeden denemeyin derim ben.

kermit

Kayıtlı Üye
karabiber ile yapılan işlemleri azrael in dediği gibi çok değişik ve ters işlemlerdir, bu uygulamanın aynısını, gül veyahut mum ile yapmanızı tavsiye ederim, imajinasyon ve meditasyon konusunu ise gerekli bölümlere bakıp uygulayın, adedi de 7 değil 40 okuma yapın, bir adet güle 40 defa okuma.

furry

Kayıtlı Üye
banada bir falcı söylemişti 41 tane karabibere herbirine tek tek besemele çekip 3 ihlas okuyosun ateşe atıyosun, bunla ilgili bir fikri olan var mı? yapılabilinir mi bu? 3 gün yapılcakmış

ThoTh

Banlı Kullanıcı
benim bildiğim 7-tane karabiberle yapılan ölüm iksiri var.

sonbahar

Kayıtlı Üye
merhaba aysarı
karabiber ile yaptıgın denemeyi bana detaylı yazablirmisin tşk
,

beyza56

Kayıtlı Üye
iyi aksamlar ben biliyorum ama yazmama müsade varmi bilmiyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir hatırlatma yapmak gerekiyor. Bütün üyelerimiz bildiklerini paylaşabilirler ancak bir şartla; ölüm büyüsü, felç büyüsü vs. vs. gibi ciddi negatif uygulamaları yönetimden izin almadan tam tarifi ile açıklamayamazsınız. Ancak eksik biçimde verebilirsiniz. Bizden izin aldıktan sonra tam tarif verebilirsiniz. Bu yasak sadece genel için değil elbette özel mesajlar için de geçerlidir. Bir başka üyeye yine iznimiz olmadıkça bu ciddi negatif uygulamarı vermemeniz gerekmektedir. İlgi ve duyarlılığınız için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...