gizlimabet.com Nasıl keşfettiniz?

Richard Dawkins

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşıma Astral Seyahat'in saçmalık olduğunu anlatıyordum, kendisine "BİLİMSEL" makaleler atmıştım.
Sen nerelerden duyuyorsun böyle şeyleri diye sordum, Gizli Mabet dedi. Bu şekilde yani. :)

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Wiccanlık la araştırmaya yapıyordum ilk siteye girdim biraz baktım sonra dedi üyelik lazım diye üye olduk öyle :D

Ü

Üye silindi 56746

üye olalı bir seneyi geçmiş; muhtemelen bir şeyler araştırırken rastladım ve üye oldum. içerik olarak oldukça zengin bir forum, üye olmamda bunun da etkisi olabilir.

makarinas

Kayıtlı Üye
Wiccalığı araştırırken karşıma çıktı,çok yararlı bir site olduğunu düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Muhabbet ehli oldugum icin daha onceki forum hayatimdan yazdigim butun mesajlari toplayip soru cevap olarak bir kitap haline getirmistim.
Okudukca da kendime sasiriyorum hala. Gerci banlanmasaydim iyiydi : )))
Uzun bir aradan sonra sanirim 2.sine niyet ettim. Bir anda burasini buldum. Ilham veriyor bana burasi. Bir sure daha burdayim yani : )

cinlendimxd

Kayıtlı Üye
psişik yeteneklerin nasıl ortaya çıkabileceğiyle ilgili araştırma yapıyordum burayı buldum gerçekten de etkileyici

Slbye.

Kayıtlı Üye
Sevgilim beni terk edince can havliyle ?ruhsal planimdaki cozulmemis hangi sorun gercek hayatimda bana boyle bir terk edisi yasatti..diye sorunca rastladim..

caglar34

Kayıtlı Üye
Telepatik aşk büyüsü diye bir şey okumuştum 2013 yılında. Kaynak aradığımda burayı buldum. Yaptığım uygulama hiçbir işe yaramasa da ortamı çok sevdim. Aktif olarak her gün ziyaret ediyorum :)

caglar34

Kayıtlı Üye
Telepatik aşk büyüsü diye bir şey okumuştum 2013 yılında. Kaynak aradığımda burayı buldum. Yaptığım uygulama hiçbir işe yaramasa da ortamı çok sevdim. Aktif olarak her gün ziyaret ediyorum :)

Leilaa

Kayıtlı Üye
Bir çok kişinin bulduğu gibi. Terkedilip nasıl döndürürüm diye çözüm ararken :)

Ü

Üye silindi 62166

Şahmeran duası ile tanışmıştım. internette geziniyordum buldum.. Gerçekten faydalı bir o kadar inanılmaz yazılar var...
herkese selamlar...