Arapça bilen bakabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamzze

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arapça bilen birileri burda ne yazıyor açıklayabilir mi
DJIm65.jpg

thew3w

Kayıtlı Üye
Nereden buldun yazıyı? Arapça bilmiyorum ama büyü olduğu belli ama ne büyüsü bulamadım.

gamzze

Kayıtlı Üye
Hayır büyü değil bir arkadaşıma havas ilmiyle uğraşan bir hoca vermiş bunu kağıda kendi el yazınla yaz bana gönder demiş üzerinde kötü enerji olduğunu söylemiş koruma amaçlı birşey olabilirmi acaba resim halinde olduğu için google çeviriye de yazamıyoruz belki bu sitede bilen biri vardır diye sormak istedik

thew3w

Kayıtlı Üye
Tılsımlar, varlıkları harekete geçiren simgelerdir. Havasda adı büyü değil tılsım olarak geçer bu simgelerin. İçinde Süleyman Hatemi var senin yolladığında. Koruma amaçlı, gideni geri getirme amaçlı, tefrik amaçlı kısaca her türlü tılsımın içinde Süleymanın hatemi bulunabilir. 2 kitabıma baktım ve tam olarak bu şekilde yazılmış bir tılsım bulamadım. 3. yü inceliyorum şu an.

thew3w

Kayıtlı Üye
Korumaların hepsini inceledim ama bu şekilde yazılmış olanına denk gelmedim. Belki bende yoktur. Arapça bilsem keşke... Siz pek güvenmediniz galiba hocaya?

gamzze

Kayıtlı Üye
Güvenle pek ilgisi yok ama ne yazdığını öğrenmek istedik sadece arkadaşımın üstünde büyü varmış dediğine göre bir takım dualar göndericek bize yarın okumalara işlemlere başlanıcak benimde pek anlamadığım konular bunlar neyse belki arapça bilen biri çıkar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyüme ( maddi manevi) genişleme ( maddi manevi) korunma anlamına gelen bir cümle yazılmış ve hayır hatemi işlenmiş.

Kötü enerjiden korunmada kullanabilir.

1. Hata Bir kişi bir kağıda yazacak bunu ve tılsım değeri mi olacak. Yazılan kağıt, mürekkep, yazma zamanı okunacağı Azimeti olmadan
olmaz.
2. Havas bir büyü sistemidir. Metafizik öğeleri kullanarak maddi aleme etki etme. Sanatının adı büyüdür.

gamzze

Kayıtlı Üye
Hocanın bize dediği tek şey bunu kendi el yazınla yaz ve bana gönder üzerinde taşı yada başka bir işlem yap falan demedi neden kendi el yazımla yazdırdı onu bilmiyorum. Büyü yapılmıcak var olan büyü bozulucak bize gönderilen dualar ile. Cevabınız için teşekkür ederim sayın urum bende öyle düşünmüştüm üzerimizdeki kötü enerjiden korunma adına yazılmış birşeydir diye. Ayrıca bir sorum daha olucak bu büyü ben daha 15 16 yaşlarındayken aileme yapılmış zaten o yıllardan bu zamana kadar bir türlü toparlanamadık herşeyimiz ters gitti şuan 28 yaşındayım eğer tekrarlanan birşey değilse bir kere yapıldıysa etkisi bu kadar uzun sürer mi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Diyelim ki negatif bir büyü ile bazı sorunları yaşıyorsunuz. Tek bir çalışma ile mümkün lanet tarzı yapılırsa ki. Yani ya çok cahil biri bunu yaptırabilir ya da çok gözü dönmüş biri zira lanetler yapana da geri döner.

Sürekli tekrarlatacak bir çalışma da olabilir ki baya kindar biri demektir böyle saplantı insanlarda Yok değil.

Şimdi asıl mesele şu. İlla negatif bir büyü tesiri olacak diye birşey Yok. Bizde maalesef ezber olmuş insanlarda. Önüne gelen uzman olmuş. Sen de şu var bu var diye boş keseden atıyor.

Tekamül süreci, dünyaya geliş amaçları, bilinçaltı kalıplarımız. Doğum tarihleri, evlilik tarihleri eve taşınma tarihleri oldukça önemlidir.

Sürekli devam eden kısır bir döngü var ise benim ilk şüpheleneceğim negatif bir büyü, negatif bir varlık etkisi olmaz. Dediğim gibi lametler zaten çok az kişinin yaptığı ya da yaptırdığı birşeydir zaten.

Çok yönlü bir araştırma yapmak lazım. Bunu da uzaktan bakım şeklinde değilde kişi ile yüz yüze çalışarak yapıyorum. İnan’ın çok basit gibi görünen küçücük olaylar, tekrar eden büyük sorunlara yol açabiliyor. Bütünsel bir yaklaşım ile yaklaşmak ve her şeyi kontrol edip Ona göre çözüm üretmek daha mantıklı bir yol bana göre.

Eğer 16 yaşından başlayan ve Şu zamana kadar süren bir durum ise ve bunun sebebi negatif bir çalışma ise sizin verdiğiniz şey bunu çözmez
yani zaten bozum için de kullanmaz ve etki süresi kısa olan bir çalışma.

Eğer sorun diye bahsettiğiniz şeyleri biraz daha açarsanız daha sağlıklı yardımcı olabilirim

gamzze

Kayıtlı Üye
Asıl mesele şöyle başlıyor ben erkek arkadaşımdan ayrıldım boş yere ayrıldık birbirimizi hala seviyoruz tekrar barışmak için vefk yapabilicek birini arıyodum internette uzun aramalar araştırmalar sonucunda havas ilmiyle uğraşan ve asla büyü yapmayan bir hoca buldum kendisiyle telefonda görüştük benim bilgilerimi aldı ve bakım yaptı bunun sonucunda 15li yaşlardayken aileme büyü yapıldığını ve bunun benide etkilediğini gönül ilişkileriminde iş hayatımında hep yarım kaldığını söyledi şu zamana kadar 2 kişiyle ciddi anlamda ilişkim olduğunu ve saçma sebepler yüzünden bittiğini söyledi ki gerçekten de öyle oldu ilkinde bir evlilik yaşamıştım boş yere o evliliğim bitti ardından bu ilişkimde aynı şekilde bitti o yaşlardan beri psikiyatrilerde geziyorum ilaç kullanıyorum dönem dönem bir kaç defa intihar girişimim oldu ani sinirlenmeler iç sıkıntıları insanlardan uzaklaşma isteği var ilginçtir ki kuran sesinden ezan sesindende korkuyorum öte yandan uzun yıllardır uykumda korkarım ara sıra varlık görmüşlüğümde oldu hatta saçımı çekerek bana acı çektiriyolardı korktuğum için tanıdık bi hocaya gitmiştim o da bende büyü olduğunu söylemişti okunmuş su vermişti sonra geçer gibi olduğundan çok üstüne gitmemiştim konunun şimdi bu mesele tekrar gün yüzüne çıktığı için evet inanıyorum ailemizde kötü bir etkinin olduğuna mesela annem çok normal biriyken o yıllardan beri psikolojik olarak normal değil doktorada götürdük ilaçta kullandı fakat değişen bir durum olmadı babamın işleri yıllardır bozuk alkolik oldu tedavi ettirdik yine başladı evimizde huzur yok bize bunu yapanlarıda tahmin edebiliyorum kıskançlıktan yapıldı büyük ihtimalle çünkü çok güzel bi ailemiz varken birden tepetaklak olduk sonuç olarak ben bu hocaya inandım yapıcağı işlemler bitmeden para falanda istemedi istediği ücret çokta bişey değil keşke yüzyüze görüşebiliceğim biri yardım edebilseydi bana ama buralarda tanıdığım hoca yok malesef uzaktan birşey yapamaz mı diyorsunuz siz bilemedim ben şimdi.Sayın urum baya uzun yazdım hayat hikayemi anlattım okurken sıkılmazsınız umarım belki yardımcı olabilirsiniz bana

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Öncelikle ne kendimizi kandıralım ne kandırılalım. Bir tılsıma vefk demek onu büyüden çıkarmaz. Büyü bozmakta büyüdür. İyi büyü kötü büyü, koruma büyüsü gibi isimler vermek daha doğru.

Uzaktan yapılabilir. Ama kısır döngülerde ben uzaktan yapmayı tercih etmiyorum. Ama sadece negatif büyüyü kaldırmak ve koruma yapmak için uzaktan çalışma da yeterli.

Ailenizdeki durum sizinle ilgili de olabilir olmaya da bilir.

Sizin durumunuz için inceleme yapmadan bir şey demek doğru olmaz. Ben konuya yönelik yorum yapayım.

Bu şekilde sorunları olan birine yukarıdaki çalışma yapılmaz. Yani yukaridaki çalışma kibrit Alevi gibi, sadece anlattıklarınızdan yola çıkarak söylersem sizin ihtiyacınız olan
büyük bir lamba gibi olmalı.

Baba temizlenecek anne temizlenecek. Yol açtığı sorunlar için şifa çalışması yapılacak. Siz temizleneceksiniz.
Yine bunca zaman açtığı yaralanma şifalanacak. Bu sizi sıfırlayacak. Sonra isteğe bağlı olarak ek çalışmalar yapılması gerekebilir. İşlerin yeniden düzenlenmesi, koruma yapılması gibi vs vs.

Ücretle bu işleri belirlemeyin. Eğer 100 lira 100 liradır diyen ve birşeyler yapmayıp yapıyor gibi görünen biride olabilir.
Maddiyat almıyordur ama başla bir tür enerji alıyordur. Al ver döngüsünü bozamaz bozarsa kendiden gider. Yani bir medyumun aldığı karışık ile onun iyi ya da kötü
olduğunu belirleyemeyiz.

Bence kendisine verdiği şeyin ne olduğunu bir sorun.

Eğer sen anlamasın tılsım vefk şubu vs diyorsa bilmiyordur.

Zira yazan şey çok basit bir şey. Hayır hatemi vefkler de kullanılır azimetlerde istintaklarda kulanılır ama dua ayet gibi yazılan metinlerde tek başına kullanılmaz.
Yulardaki örnekte olduğu gibi kullanıldığı zaman basit bir cümleye enerji vermek için kullanılır o kadar.

Şahsi bir çalışma değil, kişiye özel bir çalışma değil. Yani çok kuvvetli bir medyum bunu yazsa da önemli değil ki zaten yazmaz bunu.

Açıkca şöyle söyleyim pisayada satılan kitaptan alınmış bir tılsımı kullanan bir kimseye ister adı hoca olsun ister başka şey ben güvenmem. Komik geliyor böyle tılsımlar.

gamzze

Kayıtlı Üye
Hocanın bana verdiği yazı bundan ibaret değil başlangıç olarak bunu yazmamı istedi yarın kargoyla elime geçicek asıl dualar uygulamalar yarın bakacağım işin aslına. Sayın urum büyü bozmakta büyüdür demişsiniz olsun varsın büyü olsun benim ve ailemin durumu düzelicekse büyü olsun inanın katlanamıyorum bu duruma ve yazdıklarınızdan anlıyorumki sizde bende büyü olabileceğini düşünüyorsunuz. Hocaya sordum az önce ne olduğunu sizin dediğiniz gibi koruma amaçlı ve hayır hatemi olduğunu söyledi.Ayrıca ben bu hocayı tanımıyorum açıkçası güvenmek istiyorum birilerine peki siz bana yardımcı olabilirmisiniz en azından bakım yapabilirseniz inanın çok memnun olurum belki bu hoca yanılıyordur. Sayın urum yardımınızı bekliyorum kabul ederseniz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
GüZel ne yaptığını biliyor. Gelenler mühürlü değilse. Bana özelden atın. Ortak alandan paylaşmayınız bakalım onlar neymiş. Ağustos ayına kadar bakım yapmıyorum. Ve işleme başlamışsınız zaten önce onlara bakalım. Ben resim isterim bazen ve bilgilerini resmin arkasına kişinin kendi yazmasını isterim. Öyle bir şey yerine tılsımın yazılmasını tercih edelim. Daha bazı şeyler var deyince kişi hakkında negatif yerine pozitif düşünmeyi tercih ediyorum ediyorum.. gelenlere göre bilgilendireyim sizi.

gamzze

Kayıtlı Üye
Tamamdır sayın urum yarın size özelden göndericem gelenleri. Hocanın kendiside resim istedi ve bilgileri ona göre bakım yaptı ve bu sonuca vardı inşallah doğru düzgün bir hocadır ve sorunumu çözer. Yardımınız için çok teşekkür ediyorum sayın urum beraber çözeceğiz bu işi inşallah olan herşeyden sizi bilgilendiricem

Dijitaldünya

Kayıtlı Üye
Özelden nasıl mesaj yazılıyor ben de bulamadım ve yeniyim formu kullanmayı çok bilmiyorum.Gamze lütfen çalıştığın hocanın ismini bana da yazabilir misin?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Özelden ya da açık olandan bir başkasının bileğilerini paylaşmak yasaktır. Talep etmeyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...