Haksızlığa uğramak

metisartemis

Kayıtlı Üye
Merhaba. 1 yılımı verdiğim, askerden dönmesini beklediğim bir sevgilim vardı. Askerden döndüğünde bana dedi ki "Seni bu yazın başında ailemle tanıştıracağım". Ben ailesiyle tanışmayı beklerken o başka bir kadınla eve çıktı. Aramalarımı bile engelledi. Şimdi geri dönmek istese bile ben onu istemiyorum. Bu yaptığı her şeyi bıçak gibi kesip attı. Ama inanın içim soğumuyor. Bu yaptığının yanına kalmasını istemiyorum. Şimdi bana diyeceksiniz ki "adalet eninde sonunda yerini bulur". Ama ben adaleti kendim sağlamak istiyorum. Bu yüzden bu forumdayım. Daha önce deneyip sonuç aldığınız uygulamalar var ise tavsiyelerinize açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

amissa

Kayıtlı Üye
Şimdi anladığım kadarıyla intikam almak istiyorsun. Şuan benim söylemem gereken şey 'zamana bırak, intikam vs doğru değil' olmalı belki ama söylemeyeceğim. Kendimi senin yerine koyduğumda o kişi için hiçte iyi hisler doğmuyor içime. Ama şahsi görüşüm intikam almak için büyü vs tarzı şeylere bulaşmamanın senin için iyi olacağı. Bu tür şeyler hakkında yeterince bilgin, yeteneğin ve tecrüben yokken zarar verme amaçlı bir uygulama yapmaya çalışırsan sen de zarar görebilirsin. Ben olsam o kişiden fiziksel yada duygusal bir intikam alırdım. Ama böyle göstere göstere. Bunu nasıl ve ne zaman yapacağın senin yaratıcılığına ve gözü karalığına kalıyor.

Mithra

Kayıtlı Üye
Olan olmuş, demek ki işin bu kadar ciddi olmasını istemiyor.26 veya 30 yaşını aşmamışsanız dert etmeyin.1 yılınızı verdiniz ve kendi başınıza majicicilik yapıp üstüne sağlık, bereket, hayatınızı yani iyi olan herşeyi torbaya koyup foseptik çukuruna atacaksanız iyi şanslar.

gamzze

Kayıtlı Üye
Böyle bir insan için büyü tarzı şeyler yapıp günaha girmek değermi sizce en güzeli kendinize uygun birini bulup hayatınıza mutlu bir şekilde devam etmek bırakın o yaptığının bedelini öder elbet

metalhead426

Kayıtlı Üye
Foruma yeni üye oldum, öncelikle merhabalar ilk gördüğüm konu bu oldu. Ve arkadaşların söylediği gibi büyü ile intikam almak hem ahlaklı bir davranış değil hem de size de çok ciddi zararlar verebilir. Bir kere kendi başınıza yapmaya çalışırsanız bir şeylerin ters gitme ihtimali tabi ki çok yüksek. Birine yaptırtıcak olursanız bunun bi büyü savaşına dönüşmeyeceğinden nasıl emin olabilirsiniz ? büyü yaptırdığınız kişi bu durumu anlayıp size büyü yaptırabilir mesela. Hayatınızı mahvetmeyin derim. İlla intikam alacaksanız bu başka şekilde olmalı.

albus

Kayıtlı Üye
Foruma yeni üye oldum ... Birine yaptırtıcak olursanız bunun bi büyü savaşına dönüşmeyeceğinden nasıl emin olabilirsiniz ? büyü yaptırdığınız kişi bu durumu anlayıp size büyü yaptırabilir mesela ...
Büyü savaşı :D Yeni üyeler harry potter da yaşıyoruz sanıyor. Bakınız; https://www.gizlimabet.com/threads/the-legends-of-the-gizlimabet.22991/

Öfkeyle kalkan zararla oturur. Sakinleşin ve yapacağınıza sonra karar verin derim.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Beş para etmez şahısmış birde yalan konuşuyor o kız onu bıraktımı size direk geri döner ve sizi gene bırakır kendinize güvenilir birini bulun ciddi birini

metalhead426

Kayıtlı Üye