Psişik yeteneğimin ne olduğunu nasıl öğrenebilirim ?

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Öncelikle, hepinize merhaba yaklaşık 2,5 yıldır kendimi keşfetmeye ve o konuda ilerlemeye çalışıyorum.Fakat,belirgin bir gücümü keşfedemedim,Küçük şeyler başarabildim.Elektrokineziye ilgim var ve bu konuda çalışmalar yaptım.Bu konu hakkında da pek başarılı hissetmedim.Sizce ne yapmalıyım? İnternete bir kaç test yaptım ama bana inandırıcı gelmedi.Siz kendinizi nasıl geliştirdiniz?

Şimdiden teşekkürler ...

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Psişik yetenekler o kadar çok ki, alt alta yazsak burdan Fizan'a kadar liste çıkar. Size tavsiyem bununla alakalı detaylı bi araştırmaya girin. Bulabildiğiniz bütün psişik yetenekleri okuyup, inceleyin. Mutlaka karakterinizle uyum sağlayan tanıma ait bir yetenek vardır yada dikkatinizi çekecektir. Bu durumdan emin olduktan sonra: bu yeteneğin üstüne gitmeniz daha uygun olur.
Küçük bir dipnot daha; biyolojik olarak aynı formdayız. Yani aynı psişik yeteneğe bir çoğumuz sahibiz lakin bunu fark etmek ve kullanmak ise tamamen ayrı bir durum. Kendinizi çok iyi gözlemleyin.

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Teşekk
Psişik yetenekler o kadar çok ki, alt alta yazsak burdan Fizan'a kadar liste çıkar. Size tavsiyem bununla alakalı detaylı bi araştırmaya girin. Bulabildiğiniz bütün psişik yetenekleri okuyup, inceleyin. Mutlaka karakterinizle uyum sağlayan tanıma ait bir yetenek vardır yada dikkatinizi çekecektir. Bu durumdan emin olduktan sonra: bu yeteneğin üstüne gitmeniz daha uygun olur.
Küçük bir dipnot daha; biyolojik olarak aynı formdayız. Yani aynı psişik yeteneğe bir çoğumuz sahibiz lakin bunu fark etmek ve kullanmak ise tamamen ayrı bir durum. Kendinizi çok iyi gözlemleyin.
teşekkürler :)