Merhabalar, geçen gün öğleden sonra saat 3-4 civarı gece uykumu cok iyi almış olmama rağmen birden üzerime bir uyku çöktü. 10 dakika öncesine kadar uyanıktım ama sanki biri beynimi uyku moduna almış gibi uykum geldi. Rüyamda bir otobüste bir yere gidiyordum, bi anda eski sevgilim aklıma geldi ve onu ne kadar çok özlediğini tüm kalbimle hissettim ve birden otobüste yanına oturdu. Kendisi şuan ki halinden daha olgun takım elbiseliydi. Bana sarıldı elimi tuttu ama o kadar gercekti ki. Ona burda ne işi olduğunu nasıl geldiğini sordum bana bunu sakın kimseye anlatma bu ikimizin arasında bir sır olacak dedi neyi kimseye anlatmiyim yanima geldigini mi dedim cevap vermedi bi süre sustuk ve sarıldık, sonra o an kafamdan bu bir rüya mı gercek olamayacak kadar güzel diye dusundum. Elime tırnağimi batirdim hic bisey hissetmedim rüyada oldugumu anladim, bu gercek degil dimi suan da rüyadayiz dedim cevap vermedi. Keske gercek olsa keske hep yanimda olsan dedim, izin verirlerse gelirim dedi. Kim izin verirse lutfen izin versinler dedim, güldü eğer eskide olmasaydin bunu sana söylerdim ama çok çocuktun dedi ben neyi söylerdin anlat lutfen falan dedim sadece güldü hic bisey söylemedi sonra pat diye uyandim birden gözlerim acildi uyanma evresini gecirmeden cok garip bi sekilde sanki uykuya dalarken biri vücudumun fişini cekmisti ve geri takti. Hic uykudan uyanmis gibi hissetmedim cok huzurlu hissettim. Konusmamiz da arada unuttugum detaylar var, bir kac gündür kimseye anlatmadim bu rüyayı anlatma dedi diye ama sürekli aklima takiliyo bu sıradan bir ruya miydi bilinc altimin bana oynadigi bir oyun muydu ? Acaba gercekten onunla bir ilgisi var mi ? Yorumu olan arkadaslar benimle paylaşırsaniz cok mutlu olurum, teşekkürler..