3.Göz Hakkında ve Sonrasında Yaşananlar Olaylar !!

IN1visible

Kayıtlı Üye
Değerli mabet üyeleri hepinize selam olsun.

Benim sorunum başlıkta belirttiğim gibi 3.göz çakrası ile ilgili bundan yaklaşık 5 yada 6 ay önce 3.göz çakrasını açmak için kendimce geliştirdiğim(yazıyorsa başka yerde bilmiyorum!) teknikle 3 gün akşam yatmadan önce 2 kaşın ortasında yoğunlaşarak açma girişiminde bulundum ve sonucunda 3.gün akşamı başarılı oldum ama keşke başarılı olmasaydım dediğim olaylar gelişti ve devam etmekte 5-6 ay bana seneler gibi gelmeye başladı olaylar biraz durulmuş olsada hala olaylar devam etmekte.
Olay akışı şu şekilde oldu;

- 3.Gün akşamı nefes tekniği ve yoğunlaşma sonucunda ilk olarak bir ferahlama rahat nefes almaya başladım ardından iki kaşımın ortasında sanki bir delik açılmaya başladı kafamın arkasına doğru ve aynı ekseriyette alınımı kaplama derecesine geldi ve bir anlık gafletle bilmemezlikten korkma neticesinde ritüel diyeceğim sonlandırdım ve uyudum.

- Ertesi gün sabahı bir değişiklik yoktu ne bir ağrı ne bir sızı sadece anılımın genişleyen kısmınında sürekli his durumu vardı(Halende mevcut ama yoğunlaşmamaya çalıştığımdan pek hissetmiyorum.).Akşamı genelde sağ kolumun üzerine yatarım yattığım anda bilgisayarımın faresinden tıklama sesleri geldi ilk yavaş yavaş geliyordu sonrasında yatmaya devam ettikçe arasıra masaya vurulma sesleri ve fare tıklama sesleri artmaya başladı döndüğümde sesler kesiliyordu.

-1 ay falan bu şekilde geçti ardından dayanamadım ses kaydı aldım dedim aklım mı bana oyun oynuyor diye ses kaydında da benzer sesler ve daha fazlası olduğunu duyunca delirmediğimden emin oldum.

-Belli bir süre daha geçti rahatlamak için rukye dinledim cin çıkartma duası buldum youtube üzerinden onları dinledim bunu yaptığımda biraz daha rahatladım ama halen devam etmekte.

Bir sefer bilgisayar başında otururken öğlen vaktiydi arkamdan siyah bir gölge diye tabir edebilirim geçtiğini gördüm,bir seferde yine bilgisayar başındayken öğlen vakti kapımın önünde bir varlığın durduğunu farkettim bir anda bakınca direk kaçtı çünkü arkasındaki örtünün eş zamanlı hareket etmesinden dolayı böyle dedim.

Sürekli olarak fısıltı sesi arasırada gayet duyulacak şekilde sesler işitiyorum.

Sorumda şu bu olaya alıştım ama uyku düzenim pek kalmadı zar zor uyuyabiliyorum korkmuyorum bu olaylardan sebebi ne kurtulmak için mi hareket etmeliyim yoksa üzerine üzerine mi yürümeliyim ne yapmam gerekiyor.Birde musallat durumu mudur hani genel bilgiye ihtiyacım var.

Kafanızı şişirdiysem affedin tahammül edememeye başladığımda bir şekilde çözülsün istiyorum.

Saygılar.

sin valor

Kayıtlı Üye
Bu tür konuların meraklıları olarak hataya düştüğümüz yerler var bence, 3.cü göz diyoruz, durugörü astral diyoruz literatüre uyarak metodolojik hatalara düşüyoruz. Zaman olursa bununla ilgili yanlışlıklara dair bi konu açacağım... Şimdi senin konuna gelirsek 3.cü gözün alınla falan alakası yok, o bölgeyi sadece bir uyaran olarak alabiliriz, bahsettiğin semptomlardan ; alında genişleme genelde daha çok o alın çatı denilen yerde tam ortada (alnın sadece ortası ıslak kalırda rüzgar değince,o kısmı hissedersin onun gibi) deri üzerinde hareket şeklinde olur ve bu da sana vizyon getirmez.

Çünkü üçüncü göz daha içerdedir ve biz ne kadar ona beyinde bir yer tayin etsekte aslında o mekansızdır. Vizyonlara bakman herhangi donanımdan(organik sistem iletimi)nden bağımsızdır. Daha biz buna 3.cü göz dediğimiz anda hata başlıyor
Hataya düşülen yer 3.cü gözü normal göze benzer donanımsal bir uzuv gibi hareket edileceği kanısı ve aslında organik sistemin(donanım) kendi doğal koşullarına şartlanmış olmasıdır.
Bizde bu tür denemelere yeltenirken, alın ortasına odaklanalım vs. derken en fazla fizik koşullarını devreye sokuyoruz yani vücut kendini nasıl biliyorsa öyle yönleniyor sonuçta dişe dokunurda bir şey olmuyor.

Sen tabi bunu varlığa falan yorup kaygılanmışsın, daha üçüncü gözümü açıpta varlık falan gördüğüm olmadı, senin durumun çok farklı. Ve bu seni korkutuyorsa bırak bu işleri, çünkü üçüncü gözümü açayım derken öbür gözlerini çıkarma, bu konulardan elini eteğini çekersen her şey normalleşir, öyle cin süresi dinledime falan gerek kalmazBu tür konuların meraklıları olarak hataya düştüğümüz yerler var bence, 3.cü göz diyoruz, durugörü astral diyoruz literatüre uyarak metodolojik hatalara düşüyoruz. Zaman olursa bununla ilgili yanlışlıklara dair bi konu açacağım... Şimdi senin konuna gelirsek 3.cü gözün alınla falan alakası yok, o bölgeyi sadece bir uyaran olarak alabiliriz, bahsettiğin semptomlardan ; alında genişleme genelde daha çok o alın çatı denilen yerde tam ortada (alnın sadece ortası ıslak kalırda rüzgar değince,o kısmı hissedersin onun gibi) deri üzerinde hareket şeklinde olur ve bu da sana vizyon getirmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

IN1visible

Kayıtlı Üye
İlk olarak yorumun için teşekkür ederim sin valor bu konularda pek bilgili olduğumu söyleyemem fakat ne gördüğümü ne yaşadığımı ve neleri duyduğumu bilecek ve bunların doğruluklarınıda en azından sesleri ispatlayabilirim tabiki buda insanın inmasıyla doğru orantılı olcaktır ve şunu temin ederim ki yazımda da belirttim ben korkmuyorum Allah'dan başka tabi niye yarattıklarından korkayayım ki ? :) Benim ki daha çok rahatsızlık durumu her gün yattığında bir varlığın çeşitli sesler aracılığıyla beni uyutmamaya çalışmasından bunun neticesinde oluşan rahatsızlık durumunu ve benden daha iyi bilen birinin bu gibi durumda hangi yolu izlemem gerektiğini sordum.

Bu arada o başlangıçtan sonrada teknikleri uygulamayı kestim çünkü bu gibi durumda ne yapılacağını bilmememden. Saygılar

IN1visible

Kayıtlı Üye
Uyuyamama sebebin nedir

Taykel tam olarak sağ omuzumun üzerine yattığımda hafifte fareden tıklama sesleri geliyor duymazlıktan gelip uyumaya odaklanıp tam dalacağım sırada seslerin rahatsız edecek şekilde artması ve fare tıklaması yerine masaya vurma şeklinde ve istemsizce etrafı duymaya odaklandığımda da fısıltı şeklinde ses duymam. Tam olarak bu tabi sabah ezanından sonra uyuyorum sonrasında tam olarak ne olur orasını bilemem :) Saygılar

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
dikkatli bakınca sineklerin kanat çırpışını duyabiliyormusun yarın bak bakalım

IN1visible

Kayıtlı Üye
dikkatli bakınca sineklerin kanat çırpışını duyabiliyormusun yarın bak bakalım

İşin açıkçası konuyla bir bağlantı kuramadım biraz daha açmanı isteyeceğim eğer alaycı bir yorum değilse :) emin olamadım pek bu konu çoğu insan için uçuk(anlayamayacağından) olunca.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
İşin açıkçası konuyla bir bağlantı kuramadım biraz daha açmanı isteyeceğim eğer alaycı bir yorum değilse :) emin olamadım pek bu konu çoğu insan için uçuk(anlayamayacağından) olunca.

Bak bakalım işte duyabiliyormusun kara sinek bul 2 tane izle sesini dinle

IN1visible

Kayıtlı Üye
Bak bakalım işte duyabiliyormusun kara sinek bul 2 tane izle sesini dinle

Dediğin "sinekleri takip et ve seslerini dinle" yapamadım çünkü evde kaç gündür sinek yok bu anlamaya çalıştığın her ne ise başka şekilde yapılamaz mı ?

Saygılar.

IN1visible

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar birşey bilen yok mu böyle birşey yaşayan tek kişi olamam herhalde koca forumda ?

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Dediğin "sinekleri takip et ve seslerini dinle" yapamadım çünkü evde kaç gündür sinek yok bu anlamaya çalıştığın her ne ise başka şekilde yapılamaz mı ?

Saygılar.

Bakıyoruz işte normalden daha düşün frekanstaki seslerimi duyuyorsun diye

siyakseres

Kayıtlı Üye
Herkes büyü yapacak, herkes doğaüstü güçlerini aktif edecek diye bir durum yok. Bir çok insanımız sırf merakından böyle şeylere yöneliyor ve sonrasında pişman olup bırakıyor. Bakın hep söylüyorum eğer çok güçlü bir psikolojiniz yoksa bırakın bu işleri. Psikolojisi çok güçlü olan bir insan karşısında birebir metafizik bir varlık görse dahi büyük bir endişeye düşmeyip, sakinliğini koruyabiliyor.

Bu tür konulara gerçekten kaybedeceği hiçbirşey kalmayan veyahut dini inancı gereği (paganizm,satanizm) yönelmesi gereken kişiler yönelsin lütfen.

Bırak bu işleri ve güzel bir tatile çık düzeleceksindir.

Kendine iyi bak...

IN1visible

Kayıtlı Üye
Herkes büyü yapacak, herkes doğaüstü güçlerini aktif edecek diye bir durum yok. Bir çok insanımız sırf merakından böyle şeylere yöneliyor ve sonrasında pişman olup bırakıyor. Bakın hep söylüyorum eğer çok güçlü bir psikolojiniz yoksa bırakın bu işleri. Psikolojisi çok güçlü olan bir insan karşısında birebir metafizik bir varlık görse dahi büyük bir endişeye düşmeyip, sakinliğini koruyabiliyor.

Bu tür konulara gerçekten kaybedeceği hiçbirşey kalmayan veyahut dini inancı gereği (paganizm,satanizm) yönelmesi gereken kişiler yönelsin lütfen.

Kendine iyi bak...
Yorumun için teşekkür ederim,zaten uğraşmıyorum artık akışına bıraktım dikkatimi çekmeye çalışsalar da duymazdan geliyorum artık böylede gidicek sanırım.

K_kop

Kayıtlı Üye

Kendine iyi bak...
Kaybedecwek șeyler her zaman vardir

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
kanat sesi sinek vızıltısı değil mi zaten sinek vızıltısının sebebi kanatların hızlı çarpışından dolayı çıkıyor diye biliyorum ama normalde vızıltısını herkesin duymadığı bir sineğin vızıltısını duymak dediğin gibi olabilir