Dün gece yarısı civarlarında, birkaç gündür konuşamadığım samimi arkadaşımı rüyamda gördüm. Aslında gördüğümü söyleyemem açıklaması zor birşey, sanki sadece sesten ibaretti. Görüntü yoktu. Arabada kaza yapmış gibi bir ses ve ardından ikimizin çığlıklarını duydum, onun ismini haykırdığımı duydum. Sesler beynimin içindeydi. Uyku ve uyanıklık arasındaydım. Sabah arkadaşımla aynı anda birbirimizi rüyada gördüğümüzü söyledik. İlginç olan aynı civarlarda görmemiz ve onun iste ses olmadan sadece görüntü görmesiydi. Arkadaşımla bir gezi planımız vardı, onunla şehir dışına çıkmayı düşünüyorduk, arabayı o kullanacaktı. Onun gördüğü görüntülerde kaza yapmışız, kendisinin öldüğünü ve benimse feryat ettiğimi görmüş fakat ses yokmuş, ben ise sadece kaza sesini ve kendi feryatlarımı duydum. Bu durum nasıl açıklanır? Aranızda hiç yaşayan var mı? O mu benim rüyama girdi yoksa ben mi onun rüyasına girdim? Aklım çok karıştı, rica etsem sorularımı cevaplayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.