Rabbim acisin halime...

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Celali esmalari cekmek gerek. Dusman catlatmak icin verilmez CElal esmalari. En cok kendimiz icin istemeliyiz. Gevsememek icin. Nefsi tehtit altinda tutmak icin Celal esmalarina ihtiyac vardir. Ruhu sevgiyle beslamek icin de Cemali esmalar gerekir. Bunlardan birini gereksiz gormek iste boyle vakalari sebep verir.

Yillardir aci cektigini one suruyor arkadar. Ama cevsen gibi kesin bir cozumlere de 2 saat gidiyor, sikiliyorum, cok uzun gibi bahanelerle burun kiviriyorlar.

Cemal esmasini Allahtan isteyebilmek gerek. Allahin kahhar ismini icten hissedebilme ihtiyaci gerekir. Cebbar ismini keza. Yoksa toplumda Allah korkusunu es gecen hurafeciler turer ki zaten Allahtan geregi gibi korkmayanlarda bu gibi gevsemeler ve hastalik hastaliklari olusuyor.

Zaten bu arkadaş ne desen zikir çekmeyecek gibi pek uyanık birine benzemiyor. Rukyeyle zikirle büyüden kurtulunur dersek bence bize gülerler.

Ü

Üye silindi 58480

Anlatamıyormuyum ... Bana yaptırılan işlem,büyü herneyse ... Yada musallat edilen.... Ben bundan kurtulamıyorum ...çok güçlü Nasıl bir şey anlamıyorum...bir kere çok üzgünken allahım bana ne yaptırıldıysa rüyamda göster, dedim rüyamda parça parça hatırlıyorum her yeri tahta köy evi gibi iki kadın yaşlı bi hocanın karşısındalar hoca büyük üçgen bi muskanın üstüne hayvan kanıymış güya onu Musksnın üstüne döküo... Sonrssı yok demekki köyden bi hocaya yaptırdıkar

Anlatabiliyorsunuz. Anlatabiliyorsunuz da biz anlatamiyoruz.
Allaha dua etmissiniz. Size ne yaptirildiysa ruyanizda gostersin diye. Allah ta ruyada size gostermis.
Bence size yapilan sihrin hangi hakedisinizden oturu sizde karar kildigini da Allaha sorun. Ayet var: size bir kotuluk ancak kendi islediginiz bir gunahtan dolayi gelir.
Yani bir hakedisin var. Bir acigin var. Hangi olaydan sonra ruhsal direnciniz dustu de vijdaniniz caresiz kalarak buyuyu icinize davet etti bunu Allaha sorun.

Siz Allahin kanununu keyfi olarak onayliyor keyfi olrak umursamiyorsunuz.
`Kazanin dogurduguna inaniyorsun da oldugune neden inanmiyorsun` diyen Nasreddin Hocanin isine donmus sizinki.

Ü

Üye silindi 58480

İlk öncelikle direk rukiye tedavisi önermeden once sorunun ne oldugunu cözmek lazım sevgili dostlar... ezbere dayalı cümleler kullanmıyalım

+ rukiye etkilidir ama genelde insanlarımızın cozemedigi şey psikolojik bir vakaya direk rukiye tedavisi öneriliyor buda yanlış.

Aynen katiliyorum.
Psikolojik ve metafizik olarak ikiye ayirirlar genelde care yontemlerini ama bu da yanlistir. Ikisi de gereklidir. Sifa Surecinin butunlenmesi esastir
Metafizik varliklari vucuttan attiktan sonra bozulmus olan bilinc alti kisayollarini da yeniden tamir etmek icin psikolojik bir destek te gerekir.

Yoksa ayni sorun cinlerin yaptirimindan cikar ve bilincaltinin psikolojik yaptiriminin eline gecer. Uzun yillar cinlere maruz kalar kisi ayni zamanda bilincalti sartlanmalarini da buna akorde eder cunku.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Artık çok yoruldum hayatımın en güzel yılları geçti tüm yaşıtlarım evlendi, bu saaten sonra için hiç bir beklentim yok, çok kırgınım kızgın herşeye Allah'a bile niye bu derece yanlız bırakıldım tüm nasip kapılarım kapandı herşeye öfkeliyim, hayatım boyunca hiç saçım okşanmadı arafta gibiyim ... Bir yandanda inanamıyorum büyü olsa bu kadar etkili bişi Nasıl olabilir aklım almıyor..bunca yıl.. Bir insanın kaderini büyüyle değiştirip her gün ağlamak

Bu noktada teslimiyet önemli aslında ne olursa olsun Allahtan gelen herşeye ben senden gelene raziyım diyebilmekte senden hoşnutum diyebilmekte çoğumuz burada kaybediyoruz teslimiyet en üst kademe aslında size tavsiyem yinede isyan etmemeye çalısin...

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Ya sen ne diyorsun,dennise çocukken ne günahı işlemiş olabilirim ? Her günahı olan böyle musibetimi olmalı ?? Sen günahsızmısın hayırdır ? %90 ihtimL bunu yaptıran üvey annem büyük bir miras söz konusu onun içindir..bunu yapanın da yaptıranında haklı bulanıda Allah kahretsin bin misli başına dönsün..

Ü

Üye silindi 58480

Ya sen ne diyorsun,dennise

Ben demiyorum Allah diyor :
Sana gelen iyilik Allah'tandır. Başına gelen kötülük ise nefsinin isledikleri dolayisi iledir.(Nisa,79)
100 kisiyi buyu tutuyorsa 700 kisiye de totalde yapiliyordur. 600 kisinin ruhu buyunun cizirtisini bile hissetmez. Sorun su ki 100 kisiyi dunyanin butun buyu yapilan kisileri gibi goruyoruz. Bole bisey yok.

çocukken ne günahı işlemiş olabilirim ?

Ben nerden bilim. Allaha ruyanizda buyuyu kimin yaptigini gostemesi icin dua ettiginiz gibi, bir de ne gunah islemis olabileceginize de sorun.
Buyuyu kimin yaptigini ruyanizda gosteren Allah , buyuyu nasil bozacaginizi da gosterir. Ama siz Allahi isinize geldigi gibi manipule etmek derdindesiniz.

Her günahı olan böyle musibeti mi olmalı ??

Sana gelen iyilik Allah'tandır. Başına gelen kötülük ise nefsinin isledikleri dolayisi iledir.(Nisa,79)
Ben demiyorum. Allah kanunu kendisi koymus kendisi soyluyor.

Sen günahsızmısın hayırdır ?

Ne alakasi var simdi ? Ben de haketmedigimi dusundugum musibetlerle karsilastim. Karsilasiyorum da. Isyan ettigim de cok oldu. Ama neye isyan ettiysem sonradan oyle ummadigim sekilde hayrima neticelendi ki isyan ettigime pisman olmamla kaldim.

%90 ihtimL bunu yaptıran üvey annem büyük bir miras söz konusu onun içindir..bunu yapanın da yaptıranında haklı bulanıda Allah kahretsin bin misli başına dönsün..

Iste bu dediginiz bile bir musibet hakedisidir. Kisisel algilamayin ama kisasa kisas kadar bela okumaya Allah musade ediyor. Siz siniri geciyorsunuz. 1000 kat fazla bela istemek matematik olarak degil ama amel olarak sizi cokertecektir. Kaldi ki zan ile hareket ediyorsunuz. Baskasinin gunahini pesin aliyorsunuz.

E kusura bakmayin da bu tavirlariniz konunun basindan beri sadece ustunuze bela ceker.

Ü

Üye silindi 58480

Ben de diyorum ki Allahtan Celal esmalarinin tezahurunu isteyin ki cektiginiz cezalar tek seferde bitsin. Bu isin cozumu bu.
Birine saldiracakken o kisi savunma moduna degil de sizin ona saldirmaniz icin daha istekli bir moda gecerse siz ona vurma egiliminden vazgecersiniz.

Evrende bazi seyler niyeti 180 derece degistirince olayin akis yonunu de 180 derece degistirir. Celali esmalar sizi yikacak olan enerjileri size zarar vermeyecek sekilde Esmanin zikri ile duzene sokar. Savunma sanati gibi uzerinize gelen kuvveti o kuvvetin kendi gucunu kullanarak savusturmanizi saglar.

Ama siz cok pasif ve ofkesine yenik birisiniz. Ben de zaten size degil sizin bahanenizle ortaya yaziyorum. Kisilsel algilamayin

Mithra

Kayıtlı Üye
Fal mabedi uygulaması var, forumun üstün de google play diye geçiyor.Orda bakım yapılıyor, soru cevap şeklinde.Etkinlik vardı "Ruba aşkın büyüsü(büyü yapılmıyor, tanım bu)" diye hatırlıyorum, tekrar olurmu bilemem.Burda verilen zikirlere dikkat edin, doktor tedavi etmeli, manav sebze meyve satmalı, berber saç kesmeli, kasap et, maji hoca wicca büyücü artık ne derseniz vs... oldu da doktor sebze, manav saç, kasap tedavi etmeye, büyücü dişçi olursa sizde rahatça formüllü zikir çekebilir, enerji çalışırsınız.

blade578

Kayıtlı Üye
Rukyeyi gerçekten görmediyseniz anlamazsınız. Herhangi bir psikolojk rahatsızlığı olan anlamnın bile bilmediği belli ayetlerde sadece belli ayetlerde tepki vermez, ama musallat durumu olanın tepki vermesi zaten rukyenin başlangıcında yapılan bakımdır. Ayetlerde büyü mü yapıldığı yapıldıysa hangi eşyalarla yapıldığına kadar anlaşılır çünkü hasta sadece belli ayetlerde çok fazla tepki verir. Öyle soru cevap ile, anne adının istenip bakım yapılır tarzında olaylara yanaşmayın.

NaBe

Kayıtlı Üye
Yanlış bilgi veriyorsunuz:)

Soru cevap anne adı vsvs bunlar uzak bakım icin geçerki dikkat etseniz bende onu tavsiye etmiyorum...

+ Bakım yapacak kişi soru sormaz :)
+ Uzak bakım yapablar soru sorar ( daha hızlı bulmak icin )

arduc

Kayıtlı Üye
Hanımefendi öncelikle geçmiş olsun, psikolojiniz bozulmuş sanırım.. Yanlış anlamayın ama önce sorunu doğru tespit edin buraya gelip kısmetim kapalı demek saçma olur. Eğer güzel bir hanımsanız Türkiye gibi bir memlekette kısmetinin kapalı olması imkansız ona büyü filan dayanmaz. Büyü denilen şey tesiri olan birşey ilaç gibi ama bazı hastalıklara ilaç dahi tesir etmez. Yani eğer siz aynanın karşısında kendinizi güzel buluyorsanız kimse size öyle kuvvetli süper etkili yıllarca dayanan bir büyü yapamaz güç yetiremez. umarım söylemek istediklerimi anlamışsınızdır bunun dışında eğer güzel değilseniz ve bu durumu kısmet kapalılığı olarak değerlendiriyorsanız bu tür işlerde sizin paranızı yada enerjinizi çalacak birkaç kişi rahatlıkla bulabilirsiniz

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Hanımefendi öncelikle geçmiş olsun, psikolojiniz bozulmuş sanırım.. Yanlış anlamayın ama önce sorunu doğru tespit edin buraya gelip kısmetim kapalı demek saçma olur. Eğer güzel bir hanımsanız Türkiye gibi bir memlekette kısmetinin kapalı olması imkansız ona büyü filan dayanmaz. Büyü denilen şey tesiri olan birşey ilaç gibi ama bazı hastalıklara ilaç dahi tesir etmez. Yani eğer siz aynanın karşısında kendinizi güzel buluyorsanız kimse size öyle kuvvetli süper etkili yıllarca dayanan bir büyü yapamaz güç yetiremez. umarım söylemek istediklerimi anlamışsınızdır bunun dışında eğer güzel değilseniz ve bu durumu kısmet kapalılığı olarak değerlendiriyorsanız bu tür işlerde sizin paranızı yada enerjinizi çalacak birkaç kişi rahatlıkla bulabilirsiniz

:))) beyfendi Instagram filan varsa ozeldrn mesajlasilip resimlerimi gorebilirsiniz:))), sokakta cogu zaman yabanci saniliyirum tipik türk kizi tipi filan yada kilo filan Yok .. I'lk mesajimda yazdigim gibi I'lk bulusma yada girusmede resmen dipleri dusuyor !!! Keske begenilmesem kafayi zaten takmsm o zmn... Cevremdeki bayanlar bile Hayret ediyor ve bahsetmeme ragmen sende buyu yada bisimi var acaba diyorkar ne aci...

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Sana sevgili olalım gibi teklif yapıldığında kaç kişiyi reddettin bu zamana kadar

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle Allah rızası için bakan hocaları bırakmanızı tavsiye ederim.Gerçekten işinin ehli bir kişi bulup ona baktırın kendinizi.Sorununuzun illaki bir çözümü vardır.

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Sana sevgili olalım gibi teklif yapıldığında kaç kişiyi reddettin bu zamana kadar

İş o raddeye gelmeden benden soğuyorlsr, arkadaşlar sorun sadece aşk meşk değil. Hiç bir şekilde iş de bulamıyorum... Asgari ücretten daha aza çalışırım dememe ragmen ...

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Burdan bir hoca tavsiye edemiyoruz . Gene sen bir hoca bulmaya bakacaksın bu musallattan kurtulabilirsin. Sana soru sormamızın sebebi belki sesin çirkin olabilir oğlan gibi sesinde olabilir. Belki iğneleyici konuşuyorun milleti soğutuyorsun . Başka doğal sebeplerde olabilir.