Rabbim acisin halime...

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar 30 yas civari bir bayanim, benim derdim yillardir ne is bulabiliyorum, ne es... Hic begenmeseler anlarim takilmam ama I'll gorduklerinde dibi dusupte 2. Yada 3. Bulusmada birden soguyorlar. .. Bi ara ucret almadan allah Rizasi icin bakan bi hoca buldum bana 17 yil once bi islem yaptirilmis, Kim oldugunu soylemedi... 15 gun okudu gercekten cok tuhaf ruyalar gordum, ama yine ayni tas hamam.. Hic bir sey beni iyilestirniyor cok bunaliyorum ...

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, hayatım o kadar berbat ki ... Çocukluk arkadaşımı sürekli stalklıyırum kızın hayatı o kadar mükemmelki, fiziği okulu çevresi evlendi üstelik ... O kadar kıskanıyorum ki, kendimden dahada nefret ediyorum

NaBe

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, hayatım o kadar berbat ki ... Çocukluk arkadaşımı sürekli stalklıyırum kızın hayatı o kadar mükemmelki, fiziği okulu çevresi evlendi üstelik ... O kadar kıskanıyorum ki, kendimden dahada nefret ediyorum

Hayatınızın cok berbat olduğunu ifade etmişsiniz.. ilk once ona yönelik birşey diyip sorunuza cevap vericeğim, Dışarıya cıktıgınız zaman sağınıza solunuza baktığınız zaman kimi sakat kimi eli yok kimi ayağı yok kiminin gözü yok vsvs Ben sürekli böyle durumlarda Elimi acıp Sana ŞüKÜRLER olsun yüce MEVLAM.. diye şükür duası ederim.. ve ailesine sabır kendisinede o şekilde sabır dilerim..

Bir hocaya görünüp : sizlere 17 yıl once bir çalışma yapılmış diyip bunu neden tam olarak acmamış onu anlamış değilim.. ya ilmine güvenememiş girişememiş veya eksik bilgi vermiş sizlere.. veya yanıltıcı BİLGİ ne tür rüyalar gördünüz ? gündelik yaşantınız nasıl ilerliyor ? uyandıgınız zaman kendnizi cok yorgun hissediyormusunuz ?

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Bir kere bu düşüncelerden kurtulman kendine bir iş bulman lazım. Yeni hobiler edinmen lazım. Dibi düşüyor tabiri benim bildiğim daha çok açık saçık kadınlara hormonların etkisiyle yürüyen tipler dibi düşer. Bir yerlerde ucuzada olsa çalış kısmet bulursun.

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Zana'n ayırıp yorum yazdığınız için çok tşk ederim... Tek sorunum basiretsizlik değil, içimden bir ses , ses gibide değil içe doğma gibi sürekli kendimi camdan aşağı atmamı söylüyor... Buda beni çok zorluuor pskolojik birşey değil görüntü yada ses asla duymuyor görmüyorum ( keşke duysam şizofreni der sorunu bilirim) ama içe doğma gibi çok tuhaf bir his bu his hep benimle

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Sağlıma her zaman şükür cüyümdür, ama yetmiyor gerçekten ve hocanın neden yapan kişiyi söylemediğini bilmiyorum, büyümü diyorum ona bile cvp vermiyor işlem diyor ve sinirlenmeye başlıyor

blade578

Kayıtlı Üye
Hanımefendi bu tarz vakalar sıradan okumalarla değil saatler süren rukye tedavisi ile çözümlenir. Saatler diyorum çünkü ortada bir büyü varsa musallat edlen bir cinde vardır( belki birkaç tane) Rukye ile bu cinler rahatsız edilip bedenden def edilmesi sağlanır.

Ü

Üye silindi 58480

Hayırdır ? Ben niye cezalandırılıyorum ? Yıllardır çektiklerim yetmezmiş gibi

Cunku Rukyeye burun kivirmissiniz. Cok uzunmus ta, 2 saat gidiyormus ta..
Yillardir cektikleriniz yetmiyormus gibi konusmussunuz.

Ben de Ruhye tedavisindeki Esmalara ehemmiyet vermediginizi hemen anladim, Allahin Kahredici esmasini isteyin O sizi biraz suurlandirdi gibi.
Iste buna uyaniverdiniz de ondan. Zaten ceza aliyorsunuz bunu bilincinizle yasayin.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Celali esmaları çekersen ayvayı yersin çekme iyi bir hoca bul ona git.

Ü

Üye silindi 58480

Celali esmalari cekmek gerek. Dusman catlatmak icin verilmez CElal esmalari. En cok kendimiz icin istemeliyiz. Gevsememek icin. Nefsi tehtit altinda tutmak icin Celal esmalarina ihtiyac vardir. Ruhu sevgiyle beslamek icin de Cemali esmalar gerekir. Bunlardan birini gereksiz gormek iste boyle vakalari sebep verir.

Yillardir aci cektigini one suruyor arkadar. Ama cevsen gibi kesin bir cozumlere de 2 saat gidiyor, sikiliyorum, cok uzun gibi bahanelerle burun kiviriyorlar.

Cemal esmasini Allahtan isteyebilmek gerek. Allahin kahhar ismini icten hissedebilme ihtiyaci gerekir. Cebbar ismini keza. Yoksa toplumda Allah korkusunu es gecen hurafeciler turer ki zaten Allahtan geregi gibi korkmayanlarda bu gibi gevsemeler ve hastalik hastaliklari olusuyor.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar 30 yas civari bir bayanim, benim derdim yillardir ne is bulabiliyorum, ne es... Hic begenmeseler anlarim takilmam ama I'll gorduklerinde dibi dusupte 2. Yada 3. Bulusmada birden soguyorlar. .. Bi ara ucret almadan allah Rizasi icin bakan bi hoca buldum bana 17 yil once bi islem yaptirilmis, Kim oldugunu soylemedi... 15 gun okudu gercekten cok tuhaf ruyalar gordum, ama yine ayni tas hamam.. Hic bir sey beni iyilestirniyor cok bunaliyorum ...

Allah yardimcıniz.olsun umarim kisa sürede iş ve eş bulursunuz bunu bütün kalbimle istedim sabrin sonu selamettir okumaya.dua etmeye devam edin :Angel_anim:

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Allah yardimcıniz.olsun umarim kisa sürede iş ve eş bulursunuz bunu bütün kalbimle istedim sabrin sonu selamettir okumaya.dua etmeye devam edin :Angel_anim:

Celali esmalari cekmek gerek. Dusman catlatmak icin verilmez CElal esmalari. En cok kendimiz icin istemeliyiz. Gevsememek icin. Nefsi tehtit altinda tutmak icin Celal esmalarina ihtiyac vardir. Ruhu sevgiyle beslamek icin de Cemali esmalar gerekir. Bunlardan birini gereksiz gormek iste boyle vakalari sebep verir.

Yillardir aci cektigini one suruyor arkadar. Ama cevsen gibi kesin bir cozumlere de 2 saat gidiyor, sikiliyorum, cok uzun gibi bahanelerle burun kiviriyorlar.

Cemal esmasini Allahtan isteyebilmek gerek. Allahin kahhar ismini icten hissedebilme ihtiyaci gerekir. Cebbar ismini keza. Yoksa toplumda Allah korkusunu es gecen hurafeciler turer ki zaten Allahtan geregi gibi korkmayanlarda bu gibi gevsemeler ve hastalik hastaliklari olusuyor.

Anlatamıyormuyum ... Bana yaptırılan işlem,büyü herneyse ... Yada musallat edilen.... Ben bundan kurtulamıyorum ...çok güçlü Nasıl bir şey anlamıyorum...bir kere çok üzgünken allahım bana ne yaptırıldıysa rüyamda göster, dedim rüyamda parça parça hatırlıyorum her yeri tahta köy evi gibi iki kadın yaşlı bi hocanın karşısındalar hoca büyük üçgen bi muskanın üstüne hayvan kanıymış güya onu Musksnın üstüne döküo... Sonrssı yok demekki köyden bi hocaya yaptırdıkar

blade578

Kayıtlı Üye
Bu olay filmlerdeki gibi şıp diye geçmez. Bİr yerinizde bir hastalık olunca mucizevi bir ilaç içince hemencecik iyileşmiyor zaman ve süreklilik gerekiyor. Rukyede sadece 2 saat dinlemekle bu olayı geçirmez bu işin kokuları, yağlanmaları, vs daha birkaç tane daha ayağı var. Hepsini bir ve devamlı yapınca kurtuluş tam oluyor. Öbür türlü bu namussuz cinler kendilerini gizliyor, sen tekrar zayıflayınca onlar tekrar eski güclerini kazanıyor. Devamlılık ve tedaviye harfiyen uymak lazım. Yoksa gidersiniz bir hoca bozuntusuna size verir bir muska he kabuslarınız gider ama diğer etkiler, uğursuzluk vs kalır. Yani gerçekte tedavi etmezler de tedavi etmiş gibi gösterirler.
Bu arada rukye yapmadan büyüden tedavi olanı görmedim. Bir ara iyi oluyo gibi olup sonradan daha da kötü hale geliyolar. Şöyle düşünün durumunuzun ağırlığına göre hayatınızdan birkaç hafta ile birkaç ayını verip üzerinnizdeki uğursuzluğun kalkmasını sağlıyorsunuz. Bence bu kadar eziyet veren bir olaydan kurtulmak için bu tedavi ,ki sadece doğru olan tedavidir , uygulanır uygulanmalıdır.

blade578

Kayıtlı Üye
Hanımefendi zaten büyüyü yaptıran uzak yerden birir olmaz eş dost tanıdık yaptırır. Çekememez kıskanır yaptırır. Tabi büyüyü yapan da yaptıran da küfre girer kafir olur.
Rukye tedavsi yapan gerçekten yapan birini bulun ve tedaviyi uygulayın. Kur'an a dağlar dayanamayıp parçalanmış, yarım akıllı cinler mi dayanacak!

NaBe

Kayıtlı Üye
İlk öncelikle direk rukiye tedavisi önermeden once sorunun ne oldugunu cözmek lazım sevgili dostlar... ezbere dayalı cümleler kullanmıyalım

+ rukiye etkilidir ama genelde insanlarımızın cozemedigi şey psikolojik bir vakaya direk rukiye tedavisi öneriliyor buda yanlış.

+ gittiğiniz hocalar alimler medyumlar vsvs size ön bakım yaptırırmteşhisi orda koyar

+ uzaktan bakım vardir tavsiye etmem genelde

Kısaca toplayalım : büyü belirtileri tasıyan insanlar. Normal insanlara göre farklı tepkiler vs verir ve bunu insan kendinde anlar belirli ritüeller vardıe yapılor daha net anlaşılır

+ varlık vakalarında varlık bir sekilde size ulasır iletişime geçer bunu rahatlıkla anlarsınız bursa önemli kural : cesaretinizden ödün vermemek

+ her varlık musallatıno büyüye baglamamak lazım büyü yapılmışsa bu büyü bozulması lazım onun dısındaki varlık musallatlarından kendi imkanlarınızcada kurtulabılırsınız insan kendini her konuda geliştirebilir

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Artık çok yoruldum hayatımın en güzel yılları geçti tüm yaşıtlarım evlendi, bu saaten sonra için hiç bir beklentim yok, çok kırgınım kızgın herşeye Allah'a bile niye bu derece yanlız bırakıldım tüm nasip kapılarım kapandı herşeye öfkeliyim, hayatım boyunca hiç saçım okşanmadı arafta gibiyim ... Bir yandanda inanamıyorum büyü olsa bu kadar etkili bişi Nasıl olabilir aklım almıyor..bunca yıl.. Bir insanın kaderini büyüyle değiştirip her gün ağlamak