Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rabbim acisin halime...

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Rabbim acisin halime...

Merhaba arkadaslar 30 yas civari bir bayanim, benim derdim yillardir ne is bulabiliyorum, ne es... Hic begenmeseler anlarim takilmam ama I'll gorduklerinde dibi dusupte 2. Yada 3. Bulusmada birden soguyorlar. .. Bi ara ucret almadan allah Rizasi icin bakan bi hoca buldum bana 17 yil once bi islem yaptirilmis, Kim oldugunu soylemedi... 15 gun okudu gercekten cok tuhaf ruyalar gordum, ama yine ayni tas hamam.. Hic bir sey beni iyilestirniyor cok bunaliyorum ...

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Geçmiş olsun, hayatım o kadar berbat ki ... Çocukluk arkadaşımı sürekli stalklıyırum kızın hayatı o kadar mükemmelki, fiziği okulu çevresi evlendi üstelik ... O kadar kıskanıyorum ki, kendimden dahada nefret ediyorum

Rep Puanı : 43
    Ettiği Teşekkür
    12
    19 mesaja 21 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Keskekurtulabilsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, hayatım o kadar berbat ki ... Çocukluk arkadaşımı sürekli stalklıyırum kızın hayatı o kadar mükemmelki, fiziği okulu çevresi evlendi üstelik ... O kadar kıskanıyorum ki, kendimden dahada nefret ediyorum
    Hayatınızın cok berbat olduğunu ifade etmişsiniz.. ilk once ona yönelik birşey diyip sorunuza cevap vericeğim, Dışarıya cıktıgınız zaman sağınıza solunuza baktığınız zaman kimi sakat kimi eli yok kimi ayağı yok kiminin gözü yok vsvs Ben sürekli böyle durumlarda Elimi acıp Sana ŞüKÜRLER olsun yüce MEVLAM.. diye şükür duası ederim.. ve ailesine sabır kendisinede o şekilde sabır dilerim..

Bir hocaya görünüp : sizlere 17 yıl once bir çalışma yapılmış diyip bunu neden tam olarak acmamış onu anlamış değilim.. ya ilmine güvenememiş girişememiş veya eksik bilgi vermiş sizlere.. veya yanıltıcı BİLGİ ne tür rüyalar gördünüz ? gündelik yaşantınız nasıl ilerliyor ? uyandıgınız zaman kendnizi cok yorgun hissediyormusunuz ?

Çalınan her kapı hemen açılsaydı Ümidin,sabrın ve isteğin derecesi anlaşılmazdı..!

Rep Puanı : 55
    Ettiği Teşekkür
    0
    26 mesaja 27 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Bir kere bu düşüncelerden kurtulman kendine bir iş bulman lazım. Yeni hobiler edinmen lazım. Dibi düşüyor tabiri benim bildiğim daha çok açık saçık kadınlara hormonların etkisiyle yürüyen tipler dibi düşer. Bir yerlerde ucuzada olsa çalış kısmet bulursun.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Zana'n ayırıp yorum yazdığınız için çok tşk ederim... Tek sorunum basiretsizlik değil, içimden bir ses , ses gibide değil içe doğma gibi sürekli kendimi camdan aşağı atmamı söylüyor... Buda beni çok zorluuor pskolojik birşey değil görüntü yada ses asla duymuyor görmüyorum ( keşke duysam şizofreni der sorunu bilirim) ama içe doğma gibi çok tuhaf bir his bu his hep benimle

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Sağlıma her zaman şükür cüyümdür, ama yetmiyor gerçekten ve hocanın neden yapan kişiyi söylemediğini bilmiyorum, büyümü diyorum ona bile cvp vermiyor işlem diyor ve sinirlenmeye başlıyor

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Hanımefendi bu tarz vakalar sıradan okumalarla değil saatler süren rukye tedavisi ile çözümlenir. Saatler diyorum çünkü ortada bir büyü varsa musallat edlen bir cinde vardır( belki birkaç tane) Rukye ile bu cinler rahatsız edilip bedenden def edilmesi sağlanır.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Rukye çok sıkıcı geliyor ya birde çok uzunlar... Bir bir buçuk saat filan...

Rep Puanı : 367
    Ettiği Teşekkür
    91
    127 mesaja 183 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Alıntı Keskekurtulabilsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rukye çok sıkıcı geliyor ya birde çok uzunlar... Bir bir buçuk saat filan...
    Allahtan kendinizi Kahhar esmasi ile cezalandirmasini isteyin. Sorununuz 6 aya kadar bitecek. Garanti veriyorum

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Hayırdır ? Ben niye cezalandırılıyorum ? Yıllardır çektiklerim yetmezmiş gibi

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler