Doğuştan cadı yeteneğine sahip olma işaretleri?

seemoreglass

Kayıtlı Üye
Merhaba astroloji ile ilgileniyorum ve Doğum haritamda bir sürü psişik konum var. Ay akrep plüto kavuşumu, merkür balık, pallas balık, Jüpiter 12. Ev. Mars 12. Ev. Yükselen yengeç. Uranüsyenim. Neptün güneş Neptün Venüs karem var. Bütün bunlar psişik yeteneklere dalalet ediyor. Kendimde de bu enerjiyi hissediyorum. Bana bir kötülük yapıldığında bir şey gizlendiğinde çok huzursuz oluyorum ve sürekli rüyalarım bana haber getiriyor. Düşündüğüm insanın aklına düşüyorum.Merak ettiğim şey şu astroloji dışında bu konuda yetenekli olduğumuzu gösteren emareler var mı? Varsa nelerdir? Teşekkürler.

omr

Kayıtlı Üye
İnsanların parapsikolojik alemle temasa geçebilmesi için enerji yoğunluğuna sahip olması gerekir.Sık sık yalnız kalma isteği , sık hayal kurma eğilimi ,bazı hislerin yoğun yaşandığı sanr nöbetleri , teoloji-felsefe-soyut resim ve sanata ilgi duyma ve benzeri durumlar insanı dinlendirerek kendi iç alemini keşfetmesinde yardımcı olur ve bioenerjisini artırır.Buna benzer durumlar emare olarak değerlendirilebilir.

NoRules

Kayıtlı Üye
İnsanların parapsikolojik alemle temasa geçebilmesi için enerji yoğunluğuna sahip olması gerekir.Sık sık yalnız kalma isteği , sık hayal kurma eğilimi ,bazı hislerin yoğun yaşandığı sanr nöbetleri , teoloji-felsefe-soyut resim ve sanata ilgi duyma ve benzeri durumlar insanı dinlendirerek kendi iç alemini keşfetmesinde yardımcı olur ve bioenerjisini artırır.Buna benzer durumlar emare olarak değerlendirilebilir.

hepsine ilgim var ama henüz bir belirtim yok. Sadece hisseden insanlardan duyduğum kadarıyla epey güçlü olduğum söylentisiyle geçiniyorum :(

nuranee

Kayıtlı Üye
Merhaba astroloji ile ilgileniyorum ve Doğum haritamda bir sürü psişik konum var. Ay akrep plüto kavuşumu, merkür balık, pallas balık, Jüpiter 12. Ev. Mars 12. Ev. Yükselen yengeç. Uranüsyenim. Neptün güneş Neptün Venüs karem var. Bütün bunlar psişik yeteneklere dalalet ediyor. Kendimde de bu enerjiyi hissediyorum. Bana bir kötülük yapıldığında bir şey gizlendiğinde çok huzursuz oluyorum ve sürekli rüyalarım bana haber getiriyor. Düşündüğüm insanın aklına düşüyorum.Merak ettiğim şey şu astroloji dışında bu konuda yetenekli olduğumuzu gösteren emareler var mı? Varsa nelerdir? Teşekkürler.

Benimde burcum akrep yükselenim yengeç , ve bioenerjim çok yüksek auraları görebiliyorum varlıklarla iletişime geçmem çok kolay oluyor , olacak kötü şeyleri hissedebiliyorum ve elektriğim yüksek örneğin çok elektrikli bi yerde , enerjilerim çoğalıyor bu yüzden başım dönüyor ve ateş gibi yanıyorum , ayrıca istemsizce karşımdaki insanın enerjisini çekebiliyorum bu herzaman olmuyor ama oldugunda çok fena ısınıyorum göz kapaklarım titriyor yoğun enerji den

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Cook enteresan bnmde ay burcum akrep yukseltnem yengec ve simdi baktim merkur balik ayni gun flnmi dogduk :)) bnde yillardir gecmiyen bi basiretsizlik var, bazi hocalar buyu diyir eger bndeki Bu cadilik temeli varsa bni nasil Bu derece etkiledi ?