kız arkadaşım olmuyor yardımcı olun lütfen

kuzeniko

Kayıtlı Üye
24 yasındayım bulmak için her yolu deniyorum senede iki üç senede bi anca buluyorm ama çok zor buluyorum bulduklarımda uzun sürmüyor onlar ayrılmak istiyor ben ne kadar ilgili sadık düsünceli anlayışlı biri olsamda yinede etkileyemiyorum onları. çok kafaama takıyorum görüyorm herkes aşık oldugu hoslandıgı kisiyle anlasıp birlikte oluyor ciddi iliski yapıyor onları görüyorm moralim çok bozuluyor ben iyi ve dürüst biri oldugumu düsünüyorm ama anladımki bunlar işe yaramıyor bu zamanda :(

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Kendini bi odaya çek veya bi gece güzel bi melankolik şarkı açıp bu durumu iyice düşün hatayı bi noktada bulursun.

kuzeniko

Kayıtlı Üye
dişle ne alakası var fırçalıyorum her gün yada bi iki gün arayla

Furking

Kayıtlı Üye
Bazen fazla ilgi terazinin dengesini bozabiliyor ilişkilerde. Bir doğru için bin yanlışı denemek yerine, o doğruyu beklemeyi tercih ederim. Akışına bırakın, ne de olsa olması gerekenler olur. "Neden kız arkadaşım olmuyor?" diye sormak yerine, "ben bu olaydan nasıl bi ders çıkarabilirim?" diye sorduğunda asıl sebebi görebilirsin belki de. )

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Dişle alakası olmaz olurmu bembeyaz olacak dişler , güzel pahalı bir parfüm al , konuşma becerin azsa kitap oku sosyalleş internet başında vakit geçirme.

amissa

Kayıtlı Üye
İlgini yanlış kişilere yönlendiriyorsun demek ki.

brotherhood

Kayıtlı Üye
İlgi alanınızı keşfederek o alandaki hobilere yönelirseniz kurs olur gezi olur vs sizin kafanıza uygun birisiyle tanışma ve anlaşabilme şartınız daha yüksek olur donanım olarakta kızdan yukarıda olmalısınız ve işin onemli kısmı size ulaşılabilirliğin zor olmasıdır

kuzeniko

Kayıtlı Üye
o kadar da degil ya benden daha kötüleri buluyor iş konuşma becerisinde bence öyle düsünüyorm

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Alakası yok, kafanız kız arkadaş bulamıyorum noktasında odaklandığı için kız arkadaş bulamıyorsunuz.Yani bu sizin gündeminiz olduğu sürece de bulamayacaksınız.Beklediğiniz gemi gelmeyecek, o yüzden beklemeyin.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kişi paradigmasını sürekli reddediliyorum, terk ediliyorum, ilişkilerim uzun sürmüyor gibi enerjilerle beslerse güçlendirirse etrafındaki bütün ilişkileri bu formda çeker ve bütün bunlar oldukça da bu paradigmayı daha da güçlendirir. bir şekilde bu matematiksel umutsuzluk alanından çıkılması gerekiyor.Kolay demiyorum çoğu insan başaramaz, ama çözümü bu.Eft gibi şeylerle yalnız kalma korkusu terk edilme korkusu kendini sevmeme konuları üzerine derin çalışmalar yapılabilir, daha sonra da herşey akışına bırakılır. Sevgi için çaba göstermemek değil bu, yanlış anlaşılmasın

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Genç adamsın sen yaa, dert ettiğin şeye bak! Hayatta kız arkadaştan çok daha önemli şeyler var.
1) Meslek sahibi oldun mu?
2) Seni mutlu eden bir işin ve gelirin var mı?
3) Bir gelecek planın var mı? Kendini 5 yıl sonra hangi pozisyonda görüyorsun?
Öncelikle bu üç maddede belirttiklerim yolunda değilse bunlara önem vermelisin. (Aileden gelen bir zenginlik varsa bu 3 maddeyi yok sayabilirsin tabi :D)
Herşeyim tamam tek sıkıntım kız arkadaş bulmak veya evleneceğin birini bulmaksa başarılı olmaman imkansız bence.
Çünkü parası olan adam kendine bakar, temiz olur, temiz giyinir, yeni kıyafetler alır, görünümüne, saçına başına parfümüne her türlü özen gösterir. Önemli olan kendine yakışan şeyleri bulmak ve tarz oluşturmaktır. Kendi kendine bir tarz oluşturamıyorsan bir arkadaşından destek alabilirsin. Uzun lafın kısası tüm bunlar tamamsa mantıken kız arkadaş bulamama gibi bir sorun yaşamaman gerekir. Eğer ki hala yaşıyorsan hatayı kendinde, karşı cinsle iletişiminde, davranış şeklinde arayabilirsin. Kız arkadaşı olan arkadaşlarından da tavsiyeler alabilirsin.

ci021

Kayıtlı Üye
xavier bonde'nin erkeğin kutsal kitabını al oku.

kuzeniko

Kayıtlı Üye
Googleden araştırdım bu kitabı almaya karar verdim bugün kitapçıdan şipariş verecem teşekkürler önerin için

nuranee

Kayıtlı Üye
Genç adamsın sen yaa, dert ettiğin şeye bak! Hayatta kız arkadaştan çok daha önemli şeyler var.
1) Meslek sahibi oldun mu?
2) Seni mutlu eden bir işin ve gelirin var mı?
3) Bir gelecek planın var mı? Kendini 5 yıl sonra hangi pozisyonda görüyorsun?
Öncelikle bu üç maddede belirttiklerim yolunda değilse bunlara önem vermelisin. (Aileden gelen bir zenginlik varsa bu 3 maddeyi yok sayabilirsin tabi :D)
Herşeyim tamam tek sıkıntım kız arkadaş bulmak veya evleneceğin birini bulmaksa başarılı olmaman imkansız bence.
Çünkü parası olan adam kendine bakar, temiz olur, temiz giyinir, yeni kıyafetler alır, görünümüne, saçına başına parfümüne her türlü özen gösterir. Önemli olan kendine yakışan şeyleri bulmak ve tarz oluşturmaktır. Kendi kendine bir tarz oluşturamıyorsan bir arkadaşından destek alabilirsin. Uzun lafın kısası tüm bunlar tamamsa mantıken kız arkadaş bulamama gibi bir sorun yaşamaman gerekir. Eğer ki hala yaşıyorsan hatayı kendinde, karşı cinsle iletişiminde, davranış şeklinde arayabilirsin. Kız arkadaşı olan arkadaşlarından da tavsiyeler alabilirsin.

Evet böyle biriyle çıkarım :)) Neden bulamıyorum diye düşünme, birşeyi çok istersen çok düşünürsen olmuyor ben defalarca denedim test ettim gercekten olmuyor

alexisis

Kayıtlı Üye
Bir iki gun arayla dis fircalama olur mu! Gunde 2 -3 sefer olmali, hele ki dislerin sik aralikliysa dis ipi ve agiz bakim suyu ( listerine mesala) elzem.
Bakimsiz agizdan yayilan koku oyle kesiftir ki! Evlerden irak!!!

Mithra

Kayıtlı Üye
Şu resme iyi bak ikisi aynı yaşta, bakım değil bu.Erkek yaş aldıkça şarap olur.
DgcLeQWVMAAFOqv

Şimdi toplum ve feminist tv programlarını boşver, şempazelerden ayrıldıktan 6 milyon süreçte kadın cinselliğin bekçisi, erkek ise cennetin anahtarı (Medeniyet, ev, barınak, güvenlik, kaynak sağlayıcı) bla bla.
"Kendin ol " safsatası bunu da boşver, kitap okuma, hobin yok, bir fikrin yok, bir tarzın yok kısaca kendin ol demek, kendine bile hayrın yok demek.Tavus kuşu teorisini incele iyi giyin, sniperciler gibi tek tek nişan alma birden fazla kızla konuş, bir nevi bolluk yasası.Hipergamini kullan ve son olarak içinde ki canavarı serbest bırak.