Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Küçükken bende tacize uğradım

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    19
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Küçükken bende tacize uğradım

Nerden çıktı bu diyeceksiniz belki ama bu da hayatın gerçeklerinden biri günümüzde çocuklara taciz çoğaldı çoğu zaman bu en yakınından geliyor kişinin 9 yaşındaydım kuzenim sünnetindeydik evin içi kadınlı erkekli insan doluydu annemin bir dayısının bir oğlu vardı içkicidir içip gelmiş di yine oraya.ban bir süre bakip kolumdan tutup çekmek istedi cok pis.laflar etti en söyleyebileceğim tişortümü çıkarmak istedigini söyledi böyle deyince annem beni geri çekti çekince o defalarca pis laflar söyleyip beni çekelemek istedi herkesin içinde bu yönden çok utandim anneminde önünde utandım çocuk bedenime göz dikti iğrençti annem olmasaydi olacakları tahmin edemiyorum babama söylemedik o adamı öldürür diye siz siz olun bu devirde kimseye güvenmeyin kusura bakmayın kimseye anlatamadim içimi dökmek istedim....

2. Roneseyma Üyemize teşekkür edenler:
    Farwein (30.06.2018)

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Erkegim yaşım 21 gecen sene 3-4 kere o pis mahluklar bana hallendi erkek olmama ragmen dunya igrenc bir yer malesef

Ettiği Teşekkür
    19
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

İnanmıyorum ya yuh artik sokağada çıkamicaz

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    1
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

o kadar da fazla değiller sokağa çıkamayacak kadar yani polise vs. yerlere bildirebilirsiniz yardım çağırabilirsiniz

Falı bıraktım.

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 67
    Ettiği Teşekkür
    81
    32 mesaja 33 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Öyle durumlarda , o gereksiz bölgesine dizinizle sert bi darbe indirin. Sonra o acıdan eğilince dirseğinizle onun sırtına sert bi darbe . bağırabildiğiniz kadar bağırıp yardım çağırın, insanlar gelip ne oluyor deyince polisi arayın.. (Küçük yavrularımızı Allah korusun o işe yaramaz iğrenç yaratıklardan. Dünya iyice kirlendi bakalım daha ne kadar pisleşecek ,izliyorum.)
    Kadın olmak bu ülkede çok daha zor.

Rep Puanı : 23
    Ettiği Teşekkür
    22
    11 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Roneseyma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerden çıktı bu diyeceksiniz belki ama bu da hayatın gerçeklerinden biri günümüzde çocuklara taciz çoğaldı çoğu zaman bu en yakınından geliyor kişinin 9 yaşındaydım kuzenim sünnetindeydik evin içi kadınlı erkekli insan doluydu annemin bir dayısının bir oğlu vardı içkicidir içip gelmiş di yine oraya.ban bir süre bakip kolumdan tutup çekmek istedi cok pis.laflar etti en söyleyebileceğim tişortümü çıkarmak istedigini söyledi böyle deyince annem beni geri çekti çekince o defalarca pis laflar söyleyip beni çekelemek istedi herkesin içinde bu yönden çok utandim anneminde önünde utandım çocuk bedenime göz dikti iğrençti annem olmasaydi olacakları tahmin edemiyorum babama söylemedik o adamı öldürür diye siz siz olun bu devirde kimseye güvenmeyin kusura bakmayın kimseye anlatamadim içimi dökmek istedim....
    biz halamın kızıyla bekar amcamın tacizine uğradık

8. jun_jandi Üyemize teşekkür edenler:
    Roneseyma (01.07.2018)

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 195
    Ettiği Teşekkür
    77
    69 mesaja 96 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

On yaşındaydım, ya da daha küçük. Tam hatırlamıyorum. Annem de karalar bağlıyor işte ne oluyor benim kızıma diye. Ayaklarımda dayanılmaz ağrılar var, ağlıyorum kıvranıyorum. Zayıf, bünyesi güçsüz bir çocuktum zaten. Doktora gideceğimiz yer de kendimi hoca da buldum! Şaka gibi değil mi? Bir tanıdığımızın babası. Eşin dostun. Öleli altı yıl oluyor, bin beter olsun. Arka odaya aldı beni. Küçük olduğuma anlamıyorum. Ensemden sırtıma ve göğüslerimin yanına, bacaklarıma baldırlarıma kadar gezdirdi ellerini. Üzerimi çıkarttırdı. İnce askılı bir atletle kaldım. İğrenç ellerinin değmediği yer kalmadı. Söz de şifa verecek! Ben o zamanlar anlamadım ne olup bitti diye. Tuhaf, rahatsız hissettim söylemedim. Sonradan tacizin ne olduğunu bilince söyledim anneme bu adam bana böyle böyle dokunmuştu diye. Doktora gidince ne çıktı hastalık biliyor musunuz? Romatizma! Romatizma yüzünden hocaya götürülmüşüm! Sonra anneme bir şeyler saçmalamış işte. İki yıl penisilin iğnesi vuruldum. Acı verici bir iğne. Doktorum da aynen şöyle dedi. "Zamanında bulunamasaydı çocuk felcine kadar gidebilirdi." Cehalet kötü bir şey. Kötü, kötü, kötü. Bazı bazı muhabbetini açarım da annem utanır nasıl yaptım öyle bir şey der. Babamın da olanlardan haberi yoktu, annemin beni oraya götürdüğünü bilmiyordu. O zamandır bu zamandır hocaları hiç sevmem. Yeminim de var, ne olursa olsun asla gitmem. Asla. Hoş, bir kaç yıl sonra babamın define merakı yüzünden kendini bilmezin biriyle yine kesişti yollarımız ya... Babama hakkımda hoş olmayan bir şeyler söyleyince babam onunla arasına mesafe koydu. Şey hesabı, biz akıllıya hasretiz

"Yaban güllerinin de, büyülü kokularda
    Görkeme ermiş güller kadar koyudur rengi;
    Onlar da dikenlidir: yaz soluğu açar da
    Konca peçelerini, oynarlar dört kol çengi.
    Ama dış görünüştür onların tek erdemi."

10. Aisling Üyemize teşekkür edenler:
    Roneseyma (01.07.2018)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 67
    Ettiği Teşekkür
    81
    32 mesaja 33 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Aisling Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    On yaşındaydım, ya da daha küçük. Tam hatırlamıyorum. Annem de karalar bağlıyor işte ne oluyor benim kızıma diye. Ayaklarımda dayanılmaz ağrılar var, ağlıyorum kıvranıyorum. Zayıf, bünyesi güçsüz bir çocuktum zaten. Doktora gideceğimiz yer de kendimi hoca da buldum! Şaka gibi değil mi? Bir tanıdığımızın babası. Eşin dostun. Öleli altı yıl oluyor, bin beter olsun. Arka odaya aldı beni. Küçük olduğuma anlamıyorum. Ensemden sırtıma ve göğüslerimin yanına, bacaklarıma baldırlarıma kadar gezdirdi ellerini. Üzerimi çıkarttırdı. İnce askılı bir atletle kaldım. İğrenç ellerinin değmediği yer kalmadı. Söz de şifa verecek! Ben o zamanlar anlamadım ne olup bitti diye. Tuhaf, rahatsız hissettim söylemedim. Sonradan tacizin ne olduğunu bilince söyledim anneme bu adam bana böyle böyle dokunmuştu diye. Doktora gidince ne çıktı hastalık biliyor musunuz? Romatizma! Romatizma yüzünden hocaya götürülmüşüm! Sonra anneme bir şeyler saçmalamış işte. İki yıl penisilin iğnesi vuruldum. Acı verici bir iğne. Doktorum da aynen şöyle dedi. "Zamanında bulunamasaydı çocuk felcine kadar gidebilirdi." Cehalet kötü bir şey. Kötü, kötü, kötü. Bazı bazı muhabbetini açarım da annem utanır nasıl yaptım öyle bir şey der. Babamın da olanlardan haberi yoktu, annemin beni oraya götürdüğünü bilmiyordu. O zamandır bu zamandır hocaları hiç sevmem. Yeminim de var, ne olursa olsun asla gitmem. Asla. Hoş, bir kaç yıl sonra babamın define merakı yüzünden kendini bilmezin biriyle yine kesişti yollarımız ya... Babama hakkımda hoş olmayan bir şeyler söyleyince babam onunla arasına mesafe koydu. Şey hesabı, biz akıllıya hasretiz
    Okurken ağlicaktım ya çok kötü oldum ( nasıl insanlar var hiç aklım almıyor , ahh annen baban niye o sapığa götürmüş , işte dediğin gibi cahillik. O belasını bulmuştur kıvransın beter olsun kemikleri titresin. Canım benim ya Allah yardımcın olsun her konuda, kimseye güvenme dicem de zaten güvenmezsin , şu yaşanılanlara bak ya , kendini bilmez pislikler yüzünden gencecik hayatlar kararıyor, kaç yıl geçiyor ama izi kalıyor.

Ettiği Teşekkür
    19
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Peki söyledinizmi birilerine gerçi insan utaniyor o amcan danda uzak dur

Ettiği Teşekkür
    19
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Diyecek kelime bulamiyorum gerçekten cahillik evet ama okumuş insanlardan da gelebiliyor bu

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)