Uyku halinde duyduklarım..

altıgen

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Yakın zamandır takipteyim, tüm soruları gözden geçirdim araştırdım inceledim fakat henüz aradığımı bulabilmiş değilim.
Ben sadece 2 ay önce yaşanan olaydan bahsetmek istiyorum, daha öncelerine gelirsek tarif edemem. İleri ki zamanda anlatmayı denerim.
Öncelikle bir gece vakti uyurken, sol kulağım da bir kadın hüngür hüngür sesli bir şekilde ağlıyordu. Uyandığım da ses gitti, etrafa bakındım bulamadım birşey. Ardından 3-4 hafta sonra kulağımda yine bir ses belirdi fakat bu kez çok farklıydı, gece 04:30 sularında öyle bir içten okunuyordu ki o da ezandı. Daha önce hiç duymadığım bir güzel sese şahit oldum ama uyandığımda yine ses gitti. O ara sabah ezanın okunmasına daha çok vardı ve bize en yakın camii 500 mt. ilerideydi. Asıl sorun da şu, ben işitme engelliyim cihazlarımı çıkarsam dünya ile bağlantım kopar :)
Bu olaylardan sonra hayatımda birtakım değişiklikler oldu, negatif yönlerden. Psikolojik olarak çöküntüdeyim, ağırlık halinde seyrediyorum. Parapsikoloji, gizli ilimler vb. kitapları gözden geçirdim. Sizlerden yardımlarınızı rica ediyorum, teşekkür ederim.

nuranee

Kayıtlı Üye
Ben de bi ara gizeml yada parapsikoloji ile ilgili yazılar okurken binada gece vakti kadın ağlama sesleri duymuştum , ve o ezan benim başımada geldi perdeler titreşiyordu ezan okunuyordu saat 7:30 . bence varlıkların bize yaptıgı bi tür geleneksel oyunları ))
Senin sesi duyman telepatik bence , beynne gönderdiği sinyaller sayesinde olabilir diye düşünüyorum.
Böyle devam edip seni rahatsız ediyorsa bi hocaya (güvenilir olması şart) danışabilirsin.
Allah yardımcın olsun kardeşim.
(Onlardan bebekliğimden beri kurtulamamış biri olarak yazıyorum, fikirlerimi söyledim öyle bilgilibiri değilm)

altıgen

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim kardeşim bilgi için, kitapları okumadan önce yaşadığım için kitaplarda aradım. Belki ben gibi durum da olanlar varsa kendini göstermez gösteremez yada ulaşılamaz diye düşünerek kitaptan aradım cevapları. Benim korkum olmaz, cesaretim bir hayli yüksektir ama artık akşamdan geceye kadar evde yanımda dikizleyenleri bile hissediyorum. Bunu bilmeme rağmen ürperiyorum. Araştırmalarımdan çıkan sonuç, frekans tutuşması gibi birşey uygun oldu ancak henüz emin değilim. Telepati gibi olabilir. Eskiden hissettiklerim çıkardı, artık tam tersi oldu. Ama pes etmeyeceğim, benden yardım isteniyor gibi his var içimde. Her ne ise peşini bırakmayacağım :)

nuranee

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim kardeşim bilgi için, kitapları okumadan önce yaşadığım için kitaplarda aradım. Belki ben gibi durum da olanlar varsa kendini göstermez gösteremez yada ulaşılamaz diye düşünerek kitaptan aradım cevapları. Benim korkum olmaz, cesaretim bir hayli yüksektir ama artık akşamdan geceye kadar evde yanımda dikizleyenleri bile hissediyorum. Bunu bilmeme rağmen ürperiyorum. Araştırmalarımdan çıkan sonuç, frekans tutuşması gibi birşey uygun oldu ancak henüz emin değilim. Telepati gibi olabilir. Eskiden hissettiklerim çıkardı, artık tam tersi oldu. Ama pes etmeyeceğim, benden yardım isteniyor gibi his var içimde. Her ne ise peşini bırakmayacağım :)

Eğer kurtulmak istiyorsan onları çok araştırma tavsiyem , ama bana geliyor ki ilgini çekiyor cesaretliyimde diyorsun belki iletişime geçmek istiyorsun bende bi takım şeyler yaşıyorum gece izlenme en çoğu o zaten sen sinyal sesleri duyuyormusun onlar gelince, çok meraklıysan iyi bi hocayla çalışmanı öneririm zor bulunur ama ben bi kere bulmuştum sonra bi takım iş yoğunluğundan vazgeçme durumunda kaldım yoksa bazı yeteneklerim var,ama geliştiremediğim formülü bulamadıgım bi yetenek. Konuşmayı dene , telepati yapar mı acaba..
Allah yardımcımız olsun