Merak ediyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

asliyigit

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Sitede bu konu hakkında çokça yardım soruları görüyorum ama merak ediyorum.Bir derdi sıkıntısı olan çoğu insan medyumlara danışıyorlar.Bir çok medyum siteleri var ve bir çok kandırılan insan var.Ben bu konuda kandırılmamış tek bir insana rastlamadım..Peki kandırılıp kandırılmadığımızı nasıl anlarız ?
Bir hatam olduysa affola..Teşekkürler

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
bence insansın iradesi kalesidir kalkanıdır varlıklardan korur medyuma gerek varmı orası size kalmış

nuranee

Kayıtlı Üye
Çoğu sapık , sapık oldugunu çok kolay belli eden var örn ilk sorusu birleşme oldunmu rüyalarında şöyle şöyle yapıp şöyle oluyormu...
Sapık oldugunu başta belli etmeyip kızım ben senin iyiliğin için uğraşıyorum sonraki gün çamaşırında şöyle böyle......
Hepsi sapık. Şeytab hepsini daha da azgınlaştırmış. Allah ıslah etsin.

nuranee

Kayıtlı Üye
Birebir yaşamadım ınstagramdan yaşadım , birebir yaşamadım çok şükür ama gözlerine baksam ne halt oldugunu anlarım çok şükür. Sosyal medyadakilerden çok çok uzak durun benim tavsiyem

asliyigit

Kayıtlı Üye
internetteki herkesten uzak duruyorum, diğer türlü de zaten istesende bulamıyorsun.Biliyorum burada bilgi paylaşılması yasak isim de vermeyeceğim.Bir kişiyi tanıdım internet sitesi veya internette hiç ismi geçmiyor.Adamın kapısında kuyruk oluyor sabah ezanından önce insanlar akın ediyor.Hiç bir para talebi de yok önüne ne koyarsan.Ve gittiğinde de yaptığı işlemlerden insan ister istemez etkileniyor.Ve faydasını gören çok kişi var.Ama muhabbet uygulamalarında kimsenin kimseden işe yarar sonuç aldığını görmedim açıkcası.Olsada söylenmez bu işler tabiki o yüzden bu tarz insanlara neden ulaşmak bu kadar zor nereye gideyim bilemiyorum.Bazıları işlemlerin zahmetli oluşundan mürekkebinden vs.dolayı bu işlemlerin masraflı olduğunu söylüyor.Eyvallah ama dolandırılmayacağımız ne malum.Sonra diyorlar ki para talep etmeyen kişileri bulun e tamam onuda bulduk bu sefer de o işlemleri yapmak zahmetli diyorlar para talep etmiyorsa o malzemeleri nasıl karşılıyor diyorlar.O zaman bu insan ne için insanlara yardım ediyorda büyü yapıyor ? Ne çıkarı var yani ? Büyüye bulaşmayın demeyin lütfen ve kimseyi de kınamayın denize düşen yılana sarılıyor,kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez.