Kalbimin üzerinde sürekli ağırlık hissediyorum

birvarmisbiryokmus

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, kalbimin olduğu bölgede sürekli olarak bir ağırlık ve acı hissediyorum. Bazen o kadar tahammül edilemez bir hal alıyor ki zor dayanıyorum. Fiziksel bir ağırlık değil, doktora gittim psikolojik olduğunu söyledi. Psikoloğa ve psikiyatra gittim fakat hiç bir şekilde bi çözüm bulamıyorum. Mutlu olduğum zamanlarda da mutsuz olduğum zamanlarda da aynı şekilde o his orada duruyor. Ruhsal birşey olduğunu düşünüyorum ama nasıl çare bulacağımı bilmiyorum. Namaz kılsam dine yönelsem diye düşünüyorum ama bunları yapmak zerre kadar içimden gelmiyor. Önceden çok dua ederdim inanarak istediğim herşey de olurdu. Ama artık dua etmek bile içimden gelmiyor. Napıcağımı bilmiyorum ve bu kalbimin üstündeki ağırlığa artık tahammül edemiyorum, önerisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler.

ceydanur

Kayıtlı Üye
Sizin yasadiginiz sorunu bende yillar evvel cok yasadim.kalbimde agirlik ve sanki kalp damarlarim kasilıp kaliyor, agri oluyordu.gidilmesi gereken cok hekime gittim.psikiyatri doktoru dahil, akabinde vücudumda ve ruh halimde sıkıntilar yasamaya baslayinca, ailem beni hocaya goturdu.tabi bu surec 6 ay sürdu.aileme yapılan kotu enerji , sadece beni etkilemis.bir kez gittim.saglıma kavustum.hic yasamamış olmak birlikte boyle bir olayı, etrafımdanda duymamıstim.cok sukur rabbime , cok iyi oldum gittigimiz hocadan.hayatta başından boyle bir olay yaşamayan bilmez ve anlamaz.bende inanmiyordum fakat, kalp sıkıntımla baslayan sorunlar, tahmin edemiyecegim kadar kotü gunler yasatmisti bana.umarim sizin sorununuz benim yasadiklarimla ayni olmaz.rabbim sifanı versin tez saatte.lutfen ihmal etme

Anubis_

Kayıtlı Üye
Dostum kalp çakrandan kaynaklanan bir etki bende de var bu.Kalp çakran diğer çakralarına oranla daha fazla çalışıyor olabilir.Çakralarının verimli ve birbirine uyumlu çalışmasını sağlayacak çalışmaları araştırıp yapabilirsin.

nuranee

Kayıtlı Üye
Kalp ekg çektirdin mi , bişeyin yoksa eğer arkadaşların dediği gibi kalp çakralarıyla ilgili bi sorun olmuş olabilir yada astral sorunu

Ü

Üye silindi 58480

Vicdaninizi olduresiye bastiracaginiz bir olay yasamissiniz ve defteri ustune kapatmissiniz.
Ruhunuz alarm veriyor, ic dunyaniza inmeli, kalbiniz yerinde cikacak olsa dahi bastirdiginiz duygunuzla yuzlesmelisiniz artik.

Insanlar bazen kacip kurtulduklarini zannettikleri aci seyleri uzun vadede onemsemezler. Ancak bu seyler sonraki yasantinizda sizi koruma cemberine almak icin haraket kabiliyetinizi kisarlar. Suur altinizi kusturup tovbe ederseniz kalbiniz ferahliyacaktir.

birvarmisbiryokmus

Kayıtlı Üye
Ekg cektirdim kardiloga gittim fiziksel bi sorunum olmadigini psikolojik oldugunu söyledi