Gördüğüm garip varlık

birvarmisbiryokmus

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar. 3 gün önce sabaha kadar uyumamıştım. Sabah 5 gibi uyumak için yatağa girdim tam uykuya dalacakken odaya biri girmiş gibi hissettim, gözümü açtıgımda odanın kapasında şeffaf birinin durduğunu kafasının sağa doğru yatık bana dönük bir şekilde dikildiğini gördüm. Uykusuzluktan göz yanılsaması halisülasyon tarzı bir şey gördüğümü düşündüm. Garip bir yapısı vardı, tamamen şeffaf diğer taraf görünüyordu ama orda dikiliyordu, yani kendiside görünüyordu. Ne kadar kendimi uykusuzluktan diye telkin etsemde duramadım evden dışarı çıktım biraz hava alıp tekrar eve döndüm. Duşa girdim. Duştan çıktıktan sonra saçlarımı kuruturken bu sefer banyonun köşesinde yine gördüm. Hiç bir şekilde korkmadım yokmuş gibi görmemiş gibi davrandım. Kaç gündür aklımı kurcalıyor acaba gerçekten orada bişey var mıydı ? Uykusuzluktan olsa günün geri kalanında da bu tarz seyler görürdüm diye düşünüyorum, ama bi daha hiç olmadı ve geceye kadarvuykusuzdum ama benzer bişey görmedim. Bilginiz varsa benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum, teşekkürler.

nuranee

Kayıtlı Üye
Eğer bu şeffaf görünen varlık ki bence bir cin çünkü benim cin davetimde öyle tam bahsettiğin şekilde geldiler. Her insan mutlaka cin görürmüş eğer bu cin sizi sürekli rahatsız ederse orda bi iş var demektir amabu göründüğünden sonra daha hiç görünmez rahatsız etmezse sizle eğlenip gitmiştir, çok düşünmeyin derim ben düşündükçe onu çekmiş olursunuz bi cinin tepenizde olması kötü çünkü herşeye maydanoz oluyorkar iş aşk dostluk aike bağlkarınıza kadar.. Dediğim gibi bu tip olaylar devam ederse bakım yaptırırsınız ama devam extmezse hiç düşünmeyin.riskli bi olay yok sonuçta.
Bu benim fikrim tabiki bi başkasının ki daha farklı olabilir)) Şeffar görünen var siyah silüet var siyah duman var karacarsaf lı görünen var türlü türlü var her çeşidini gördüm ben.

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Evet , Sayın Ria3'ün de dediği gibi büyük ihtimalle cin merak etmeyin tekrarlanmadığı sürece sıkıntı yaratmaz ayrıca asla korkmayın korku onlar için beslenme kaynağıdır.

Aisling

Kayıtlı Üye
Meraktan soruyorum. O şeffaf şey size hiç dokunmaya kalktı mı? Yani hiç biri temas ediyor gibi hissettiniz mi? Özellikle uyku-uyanıklık arasında?

birvarmisbiryokmus

Kayıtlı Üye
O gün öyle bir durum olmadı. Ama genellikle geceleri uykuya dalarken rahatsızlık hissediyorum, sanki biri arkamdan bana sarılıyomuş gibi bazende kafama bastırıyomuş gibi oluyo bazı geceler sanki yatağımı biri tekmeliyomus gibi hissediyorum, bunun gibi bir çok durum yaşıyorum. Bu tarz uykuya dalarken olan durumları çok büyütmemeye çalışıyorum kafamda, sonucta uykuya dalma esnasinda normaldir diye düşünüyorum cin yada başka bir varlığa yormuyorum hiç

repece

Kayıtlı Üye
Şu sakinliğine hayran kaldım.

birvarmisbiryokmus

Kayıtlı Üye
Eskiden çok korkardım böyle seylerin konusu geçtiğinde bile, bir yıl önceki bana böyle bişey yaşayacaksın ve bu kadar sakin kalacaksın deseler asla inanmazdım, ama insan bişeylerin bilincinde olunca herseyden çabuk etkilenmiyor. Sonuçta Allah izin vermediği sürece hiç bir şey bana zarar veremez sadece ondan korkarım ve ona sığınırım bu bana çok güven veriyor bundan dolayı sakin kalabiliyorum

NaBe

Kayıtlı Üye
Bakınız :) özelikle belirtmek isterim cin : onun asıl suratını vs göremezsiniz.... insanım hayal gücüne baglı cok insan üzerinde derleme yaptım ki yarwtık olarak görür kimi cok güzel yakısıklı bir birey kimi cok güzel bir bayan kimi cok kötübr hayvan tarzı bunu kendinizce cogaltabilirsiniz.. eğer bunun cin oldugunu düsünüyoesanız muhakak o sizinle iletişim kanalı acar neden bunu diyorum farzediyorum ki gördüğünüz şey cin size o denli göeünmeye çalışıyoraa muhakak iletişimede geçer ki bunu anlamak cok zor değil iyi veya kötü varlık farketmez belirli yapacagınız enerji dua calısmalarında canı yanar.. bu yoldanda ilerliyebilirsiniz korkucak bir durum yok cesaretiniZden ödün vermeyin.