Forumda yeniyim ama parapsikolojide değil...

Çok iyi bir okuyucuyum hepsini olmasa da forum da bayağı sayfa okudum.

Bu bende 2 farklı düşünce yarattı.

1. si çok olumlu 2. si de biraz olumsuz...

1. si Türkiye de böyle mükemmel bir forum olduğunu bile bilmiyordum. Parapsikoloji konusunda aydınlanmamı yabancı uyruklu kitap konferans arkadaş...vs ye ve de kendi deneyimlerime borçmuyum....ve de şunu söyleyeyim çoğu yabancı foruma göre özellikle doğu majisi ve batı majisi bölümleri çok sıkı olmuş....bu da bizi 2. unsura getiriyor...

2. Bunu sitede emeği geçmiş arkadaşlara SONSUZ saygıyla söylüyorum bir de eleştirmek kesinlikle bana düşmez (ne haddime) ama zihin majisi kısmı çok eksik. Sakın bunu bir eleştiri olarak algılamayın, aksine bu kadar sıkı bir sitenin zihin majisi bölümü de sıkı olsa daha da derin olurdu...

Tekrar yanlış anlamayın ama tabiri caiz herkes Solomon un "Düşük" (lesser) demonlarıyla ya da başka kara varlıklarla aşk büyüsü peşinde....

Işin komik yanı bütü bu "çıldırtma" "bağlama" büyüleri sadece zihin majisiyle mümkün.

Psişik konuda Rusya ve Amerika önde olmak üzere yıllar boyunca çok derin araştırmalar yapıldı...ve Remote influence (uzaktan etki/tesir/ikna) konusunda binlerce sayfa yayınlandı.

Bunlar arasında çok gizli çok ince çok etkili teknikler uygulamalar var. Bu iş için biraz psikoloji felsefe fenomenoloji kuantum fiziği...çalışmak gerekiyor...NLP (neuro linguistic programing) çok önemli...

Okültizm konusunda çok üstün hemen hemen her okulu yemiş yutmuş yabancı ustalarla iletişim içerisindeyim artık bu demon memon çağırmaya -> Niye ki ? Ne gerek var ki diyorlar...bir kızı mı etkilemek istiyorsun kanla gümüşle yazıya gerek yok enerji topu gönder ya da uzaktan etkile yeter diyorlar...

Millet artık periyi kara varlığı bırakmış...tabi bunlar bilginin yanı sıra deneyim ve de çok çalışma isteyen nitelikler yani 40 kere bilmem ne yazısını okuyup iğneyle kağıt delmekten daha uzun zaman ve enerji alıyor ama sonuçta biraz azimle herşey mümkün.

Umarım ileride bu forumda da bu tip konularla ilgili derin paylaşımlar olacaktır...

Dediğim gibi eleştiri olarak algılamayın ama zaten sıkı olan forumu daha da ileri götürmek için bir öneri...

Saygılarımla,