Cava aşk / ayartma büyüsü hakkında sorular

Occultus

Kayıtlı Üye
Bu cava büyüsü konusunu yeni öğrendim.
Kendi yaptığım parapsikoloji okült maji enerji reiki fenomenoloji gibi çalışmalarım içinde bu cava yaklaşımına daha önce hiç rastlamamıştım.

Büyünün sonunda lailahi ill'Allah diyorlar ama büyünün başı Cavaca (Endonezyaca Malezyaca çok yakın) bu arada büyüde imgeleme ve de dokunma duyusu da kullanılıyor.

Amerikalı bir majisien arkadaşım gönderdi. Söylediğine göre bu büyü ilk defa gördüğü bir kişide direkt etki yaratmak için kullanılıyormuş ve de kendisi her zaman olmasa da çok iyi sonuçlar verdiğini söyledi.

Kendim denemediğim ve tam olarak hangi maji / okült ekolüne ya da yaklaşımına ait olduğunu anlamadığım için büyüyü yazmıyorum. Spekülatif olmak ve de bilmedîğim şeyleri tavsiye etmek adetim değildir.

Cava / Endonezya büyüleri hakkında bilgileri olan arkadaşlar varsa lütfen yorum yazsınlar ya da nasıl isterlerse bana özel mesaj atsınlar.

Teşekkürler,

Occultus

Kayıtlı Üye
Tutturan tutturuyor...
Iş bilenin kılıç kuşananın...

ALINTI TERCÜME =
Bu aşk majisi gizlice Iban kabilelerinin reisinden alınmıştır Bu majinin gücünün yaşayan kanıtı 18 tane genç eşi olan 80 yaşındaki kabile reisidir....

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Merhaba ben bilgi almak istiyorum mesaj kutusunu bulamadım nedense buraya yazayım dedim