Yardım eder misiniz ?

Rub0os2

Kayıtlı Üye
İlk olaylar çocukken başladı. Tek başıma olduğumda siyah siyah varlıklar bir anda gözümün önüne gelip duruyorlardı. Belirli bir ritimde 10 15 dakika sürüp geçiyordu. Aradan zaman geçtikçe artmaya başladı ve yıllardır devam ediyor. Yatarken, herhangi bir zaman diliminde. Ama tam olarak ne olduğunu hiçbir zaman anlayamıyorum. Şu sıralar gündüzleri uyurken bir anda sanki birşey beni dürtüyor sanki birşey bana vuruyormuş gibi uyanıyorum ve hareket edemiyorum. Garip sesler ve arkadaşlarımın bağrışmalarını duyuyorum. Lütfen yardım edin

nuranee

Kayıtlı Üye
Uğraştınız mı hiç varlıklarla filan

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Karşı koy bu en büyük yardım olur sana. Gölgeler olduğunda dikkatlice bak ne istediklerini sor ve zerre korkma. Muhtemelen bir daha görmezsin. Dediklerim de bir örnek. Fazlası olduysa daha da istekli olman gerek

nuranee

Kayıtlı Üye
Karşı koy bu en büyük yardım olur sana. Gölgeler olduğunda dikkatlice bak ne istediklerini sor ve zerre korkma. Muhtemelen bir daha görmezsin. Dediklerim de bir örnek. Fazlası olduysa daha da istekli olman gerek

Karacarsaf lı görünürlerse nedir peki neden öyle ben soramıyorum korkunca gidiyor hemen

nuranee

Kayıtlı Üye
O zaman bi hocaya gidip baktırın

Aisling

Kayıtlı Üye
Hiç alakasız birinin başına böyle bir şey geldiği zaman kafada "Neden ben, ne alaka?" soruları durmadan dönüyor. Zor olacak ama ilgilenmeyin, yoksayın. Bitiyor bir yerden sonra. Siz onları muhatap alırsanız, onlarda sizi alır. İletişim iki taraf arasında olur, reddederseniz gerçekleşmez. Fiziksel ya da psikolojik zararları yoksa size fazla umursamayın. Bazen gülüp geçmeyi bilmek gerekiyor.

sıdıf

Kayıtlı Üye
büyü olabilir inancınız varsa büyü bozmak için dua okuyabilirsiniz

Dnz1

Kayıtlı Üye
Arınma yollarını arayın ve geldiği yere gitmesini söyleyin ben deniyorum bazen işe yarıyor sakın korkma hiçbirsey yapmıyorlar tek dertleri korkutmak enernini emmek